PDA

View Full Version : Според вас как постъпих.малко се срамувам



gigiii
01-28-2011, 16:17
И с приятеля ми се скарахме,стана на въпрос ,че до сега не съм му позволявала нищо..и по скаипа тои ми писа че нямал да ме докосва ,защото не съм искала до сега и започна да се заяжда с мен и ми вика и като доидеш какво ще правим .И аз му отг нормални неща и той ми писа кои нормални .то и гледането на тв е нормално 8-) ..и аз му отговорих ,че ще му позволя да прави неща ,който до сега не съм му позволявала само това му отг..а за секс не съм му писала нищо..Но малко ме е срам.че му го казах(от др страна си мисля ,че няма от какво да ме е срам слд като ми е гадже а и до сега не сме говорили на такива теми и се притесняам,нз и аз защо)само сме писали за тия неща..
И въпросът ми е според вас гадничко ли постъпих слд като му казах ,аз реших да му отг ,защото той настояваша и трябваше да се спори цяла нощ..Моля без обиди!ходим от ходина ,и сме от разл.градове! :(

burpp
01-28-2011, 16:22
Я слез на земята, моля ти се!
И научи се да пишеш правилно на кирилица

Кажи ми честно кой клас си.
Според теб, нормално ли е да се притесняваш за такива неща?
Глупаво е от всяка гледна точка.
И кво си му казала, много е объркано всичко написано!
Разбери се с него, кажи му к'во имаш на предвид и стига с глупостите!

TheBeliever
01-28-2011, 16:23
А имаш ли намерение като се видите да изпълниш това, което си му написала, т.е да му позволиш неща, които до сега не си му позволявала? Ако да - значи няма лошо. Ако няма да го направиш - защо го излъга?

monotonous
01-28-2011, 16:26
А той пък е егати глупака, щом си е позволил да ти казва как не му даваш да прави нищо - един вид намек "айде бе, няма ли да правим секс!??".
Грубиянско е.
Малко е тъпо, че си се вързала и си позволила да стане неговата, особено при положение, че досега не сте говорили и правили нещо подобно.
Не е срамно да си говориш на сексуални теми с гаджето си, разбира се. Но е тъпо да му ходиш по гайдата.

Попринцип е нормално да те докосва, но все пак ти си решаваш кога и къде да му позволиш да те пипа и кога да му пуснеш. Ако те обичаше истински (предвид това, че ходите от година, би трябвало да има някакви чувства), нямаше да ти натяква сексуалното си желание така грозно.

shwepsy
01-28-2011, 16:26
Скъпа,като чета , разбирам че не си много голяма.Напълно нормално е да говориш с приятеля си за такива неща.Аз много пъти съм говорила с моят за това.Напълно нормално е той да те хване за дупето , за бюста , или нещо такова.Не бива да го лишаваш от това,което всички двойки правят.И..по въпроса.. как осъществявате връзка като сте от различни градове?

gigiii
01-28-2011, 16:35
ами аз ходя в неговия град и той идва в моя и вечерта си се пребира ,както и аз като съм у тях си се прибирам вечерта.
Напълно нормално е той да те хване за дупето , за бюста , или нещо такова.
Аз не говоря за тези неща ,ами за малко по сериозните,което е нормално де ,,при всяка двоийа ги има тези неща..Ами той ми го натягва,защотоо сиг му е писнало винаги да стигаме до средата...иска да ме целува отдолу,но аз все още се притеснявам и малко ме е срам...но ако искам да сме заедно ще му позволявам..отпреди ми е казвал,че като сме си били само 2-та и не сме правили нищо и не съм му позволявала,се е чуствал като тъпак иии така 8-)

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 16:42
Ходите година,и се притесняваш дори да говориш за секса с него? :shock:
Малко нелогично и ненормално....
Мисля,че няма от какво да се притесняваш,отпусни се,остави се в неговите ръце,той ще бъде внимателен.

FernandoTorresIkerCasilla
01-28-2011, 16:43
Омръзнала си му, и сега иска да му пуснеш . . . ;д Нищо лично де, ама според мен е така . . . ;сс Не правете секс докато не си готова! ;]

gigiii
01-28-2011, 16:45
^защооо мислиш тъка

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 16:49
^защооо мислиш тъка
3ащото му е омръзнало да те чака...
Мисля,че ти е показал достатъчно,че те обича,след като те е чакал година..ем нормално е...да иска.Секса си е НОРМАЛНА физиологична нужда.

gigiii
01-28-2011, 16:54
аз му споделих ,защото ще го направим когато съм сиг че и той има чуства към мен-тва е било опреди,казвала съм му и че мн момчета слд това късат с приятелките си(слд секса и че не искам и с мен да се случи подобно нещо)Тои тогава мн се обиди а и не мисля ,че слд тва ще ме зареже ,защоото тои мн добре знае че така ме наранява мн по-вече
...

MiMcHeToOo
01-28-2011, 16:57
аз му споделих ,защото ще го направим когато съм сиг че и той има чуства към мен-тва е било опреди,казвала съм му и че мн момчета слд това късат с приятелките си(слд секса и че не искам и с мен да се случи подобно нещо)Тои тогава мн се обиди а и не мисля ,че слд тва ще ме зареже ,защоото тои мн добре знае че така ме наранява мн по-вече
...

Е извинявай ама една година ако не ти е достатъчна, за да му повярваш, че те обича и, че няма да те зареже след като правите секс, не знам колко време ти трябва.

mArMaLaDkA
01-28-2011, 17:10
Не сте си говорили особено, не сте се натискали - тогава какво, по дяволите, сте правили цяла година? :shock:

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 17:19
аз му споделих ,защото ще го направим когато съм сиг че и той има чуства към мен-тва е било опреди,казвала съм му и че мн момчета слд това късат с приятелките си(слд секса и че не искам и с мен да се случи подобно нещо)Тои тогава мн се обиди а и не мисля ,че слд тва ще ме зареже ,защоото тои мн добре знае че така ме наранява мн по-вече
...
Момиче,замисли се малко....
Ще те чака ли ГОДИНА,ако НЕ те обичаше?
Друг,на негово място,още на вторият месец,да те е разязал.
Ако толко му е за секса,да си е намерил някоя.
Но,това вече е прекалено,ако продължи да те чака още малко,ще го загубиш.Ако си готова на това и да иде при друга,за да намери това,което иска,не правете секс.

gigiii
01-28-2011, 18:16
Аз и на него му казах ,защото няма да допусна да се разделим :grin:
така ,че ще му позволявам каквото иска защото го измъчих :( много съм гадна

monotonous
01-28-2011, 18:42
Абе, вие сте много интересни! Щом я е чакал година, значи я бил обичал!
След като са от различни градове, вие откъде знаете по какъв точно начин я е "чакал"...

Не казвам задължително, че е правил нещо нередно, докато теб те е нямало!
Но е нередно и да те притиска, ако ти не се чувстваш готова! Все пак да правиш разни неща с него, само за да му е на него добре, е малко егоистично изискване. Нали сексът и всичките неща покрай него целят и ДВАМАТА да се чувствате хубаво!

Ако ти позволиш някакви неща от досада и само за да спре да ти мрънка, няма никакъв смисъл!
Ако те обича, ще позволи да изчакате до момента, в който и на теб ще ти се иска точно толкова, колкото и на него, и тогава се отдайте на желанията си.
Насила хубост не става.

DarkTemplar
01-29-2011, 01:12
gigii отдавна ми е идол. Благодарение на нея все още разсъждавам над фундаменталния въпрос "нормално ли е момче да си пипа пениса?" :-o

gigiii
01-29-2011, 08:36
:D :D :D тогава бях още малка и съм задавала глупави въпроси,сега преди да напиша нещо мисля и тогава го пиша,сори за глупавите темички,който съм писала :(

bzzzgirl
01-30-2011, 20:09
а ти на колко години си всъщност :D ? щом сте заедно толкова време ,значи си е струвало чакането.кажи му че не щеш да те лиже ама помисли...нормално е да правите секс ..

notlike
01-30-2011, 20:23
Охо, значи това била звездата на форума. Хихихи

buzzzz
01-30-2011, 20:28
На колко сте?

frozendeath
01-31-2011, 05:22
Ама пак ли ти?! :lol: :lol:

Myrth
01-31-2011, 05:37
Сигурно си много малка, но е добре да знаеш нещо за нас момчетата по-отрано. В повечето случаи чувствата ни започват след секса, рядко дотогава има нещо повече от привличане, докато при вас явно не е така.
Аз лично няма да чакам момиче, което не харесвам особено, да се почувства готово и тн. Това бих го направил за човек, на когото държа. А твоят пич явно държи на теб, така че ако нямаш особено добра причина да не правиш секс... прави го :D

SlowDownBaby
01-31-2011, 08:09
Добре де,прочетах всички мнения,но така и не разбрах на колко си години ?! Аз мисля,че не може всички да ти даваме съвети как да постъпиш и да си казваме ''спи с него'' при условие,че може да си и на 12 ?! И все пак няма да е зле да кажеш на колко си,не мисля,че има нещо срамно в това !

jghgh
01-31-2011, 09:09
Абе, вие сте много интересни! Щом я е чакал година, значи я бил обичал!
След като са от различни градове, вие откъде знаете по какъв точно начин я е "чакал"...

Не казвам задължително, че е правил нещо нередно, докато теб те е нямало!
Но е нередно и да те притиска, ако ти не се чувстваш готова! Все пак да правиш разни неща с него, само за да му е на него добре, е малко егоистично изискване. Нали сексът и всичките неща покрай него целят и ДВАМАТА да се чувствате хубаво!

Ако ти позволиш някакви неща от досада и само за да спре да ти мрънка, няма никакъв смисъл!
Ако те обича, ще позволи да изчакате до момента, в който и на теб ще ти се иска точно толкова, колкото и на него, и тогава се отдайте на желанията си.
Насила хубост не става.

И с това, и с 1вото ти мнение в темата съм съгласна.

А като чета авторката, тя не ми се струва готова за секс или загоряла. Най-вероятно даже не разбира какво точно е секса, има само някакви теоретични познания, но без правилна нагласа, а като я чета ми се струва, че просто е проявила слабост да му обещае на момчето, не че наистина иска да прави каквото и да е с него . . .

Може би ще ви е най-добре да се разделите.
В никакъв случай не те съветвам да му правиш каквито и да е отстъпки, ако не си готова и не се чувстваш Окей с това ...

За тея, които й казват, да не лишава момчето от секс, да се замислят, тя дали е на подходящия АКЪЛ за да прави секс? Повярвайте, т'ва може да е голяма травма завбъдеще, освен това е грубо мачкане на собствените й желания. Не ми изглежда прегоряла за секс.

Просто скапаното животно я е измолил, както обикновено се случва. Но това не значи, че трябва да се проявява малодушие.

monotonous
01-31-2011, 09:37
Амин, sister! :smt045