PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ... < :(



soshy97
01-28-2011, 17:37
Имам проблем с една от моят клас. И преди сме се карали и тя прави едно и също всеки път. Слушайте или по-скоро четете ( )

Значи исках да се пошегувам с нея със това телефонно прецакване и и писах по скайп тя каза че не е в настроение и аз реших да не и го пращам. (защото тя е способна да направи проблем и от това и то ОГРОМЕН)
Но тя почна да ме разпитва : Защо не ми кажеш сега.? Какъв е проблема да ми кажеш сега ? Казвай казвай ...започна да ме обижда и да ме заплашва ти ще видиш като те срещна. К***О... и така...
След малко аз и пиша : Гледай я сега за кфо за такива глупости се дървиш. И тя ти ще видиш ... И ме заплашва. И почнахме да се храним.и И тя ми каза че щяла да ме пребие и да говори на всички. (само вижте от каква глупост какво стана... :X) Миналата година пак се бяхме скарали и тя викна няк'фа пача да ми се Перчи ... И тогава се разбрахме по нормално смисъл с думи. И ме притеснява фактът че ,,,
Тя се движи със много по-големи от нея и се чувства сигурна . Според нея тя може да викне някой от тях когато си иска. А аз не движа със толко по-големи от мен и не бих извикала някой да ми решава проблемите но това е друг въпрос. Кажете ми какво да правя ??????
Не искам повече проблеми с нея ,просто тая година целия клас щеше да ходи в полицията заради нея защото на една екскурзия беше донесла трева и такива работи.... Какво да правя кажете ми . ?

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 18:07
Просто се научи да говориш и да казваш какво искаш.
Говори с нея,или говори с директора да я острани.

soshy97
01-28-2011, 18:55
Няма как да кажа на директорката всички от даскало и казаха че този път и се разминава но да няма следващ. Но тя ме заплашва и аз не знам какво да правя . Не ме е страх но все пак знам че тя може да ми навлече проблеми дори и в семейството ... :(

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 19:20
Говори с родителите ти,преди да е станало късно.

soshy97
01-28-2011, 20:03
Да и да излезна най-голямата клюкарка пък и плюс това след нещото с тревата на лагера. техните много и се карат за това и сега аз да кава на мама и тя да се обади и да каже на техните и пак тя за това ще ме намрази още повече и пак ще иска да ме бие :(

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 20:20
Някой трябв да спре,това малко разглезено момиченце,което си мисли,че всичко му е позволено.

ще иска да ме бие
Няма да и се даваш,ако искаш само с думи можеш да я унищожиш,особено,ако има слаба психика...
А,тя щом друса е точно такава,малко и резглезено момиченце,което мисли,че всичко,което хвърчи се яде.
Трябва да я приземите малко на земята.

rand0m
01-28-2011, 20:48
Повярвай ми, ако вашите знаят цялата ситуацията, ще направят всичко, за да нямаш проблеми с нея.