PDA

View Full Version : Нормално Ли Е Да Се Притеснявам Така....?



Reconecta
01-28-2011, 17:57
Много се харесваме с едно момиче....до тук всичко е добре....нооо аз се притеснявам много...
Днес се видяхме...ии сам сигурен че тя много искаше да я целуна...но тя беше с една нейна приятелка...както и аз бях с един мой приятел...ии не успях да се престраша да я целуна....Много ме е срам когато има други хора около мене....как мога да преодолея това чуство...? :-k

soshy97
01-28-2011, 18:04
O познато ми е наистина неприятно е .
Ами за съжаление няма много за казване решението е само едно и зависи изцяло от теб ти трябва да се престрашиш все пак като тръгнете и излизате навън заедно какво няма да я целуваш защото има хора ли .?
Недей така просто... Абе целувате си се там правите си кефа и . хич да не ти пука :) :-D 8-)

Reconecta
01-28-2011, 18:12
Даноооо...другия път като се видим...ще се опитам...да преодолея това притеснение....и да и лепна една :smt058 ... :)
Ааа и супер много се притеснявам...да не и кажа нещо на криво...постоянно каквото и да каже се сългасявам с нея...гледам да не я ядосам...

soshy97
01-28-2011, 19:11
О тука вече бъркаш според мен не бива само защото я харесваш да се съгласяваш за всичко с нея дори и да си на друго мнение.
Споделяй с нея мнението си по всички въпроси които обсъждате, И ако някъде мненията ви не съвпадат ,а то ще има много такива случаи но това е същността на връзката (трябва да се допълвате) и така .. трябва да държиш на мнението си . и ако някой път спорите за нещо и сте в различни позиции (тоест ти си на едно мнение ,а тя на друго )

Бъди себе си ! И си дръж на мнението ако не го правиш и се съгласяваш с нея за всичко тя ще види че си лек... и ще се кефи че си мил с нея но след време ще и писне ... И ако след това което сега ти написах ти си държиж на мнението и си го казваш пред нея , ако наистина те харесва толкова много тя трябва да те разбере но ако е човек който налага своето мнение на всички просто я забрави поне аз така бих постъпила.

Надявам се разбра какво имах предвид въпреки че го написах толкова неясно че и аз не си разбирам :)

Reconecta
01-28-2011, 20:06
Дааа...напълно те разбрах....и смятам да те послушам...! :)

Deynna
01-29-2011, 08:21
Ако тва ще ви е първата целувка я целуни на някое по-усамотено място и после когато сте пред повече хора ще си много по-спокоен

Reconecta
01-29-2011, 10:26
Ако тва ще ви е първата целувка я целуни на някое по-усамотено място и после когато сте пред повече хора ще си много по-спокоен

+1 Мисля че така наистина ще стане... :)

rand0m
01-29-2011, 12:44
На първо време излизайте сами. Отпусни се. Не мога да го обясня.. просто ще разбереш кога трябва да я целунеш.

elenka3
01-29-2011, 22:42
и кфо кат не я целунешш .. ти губиш...

elinkabe
02-02-2011, 10:24
започнете да се виждате сами а след като си преодолееш страха показвайте го и на други

SmilezZz
02-02-2011, 12:02
Излезте сами...
Не се притеснявай - просто няма смисъл от това притеснение..
За целувката - просто я целуни в правилния момент..А кога е
дошъл този момент - ти самия ще го разбереш..