PDA

View Full Version : Объркана съм!!



bibencee18
01-28-2011, 18:35
Здравейте! Момиче на 17 съм. Реших да споделя проблема си тук, за да получа различни гледни точки по въпроса. Та появи се момче в живота ми. Беше дошъл в моето училище при братовчед му, който е в моя клас. Излизам аз пред училище да пуша и гледам страхотното момче на стълбите. Обърна се, погледна ме, усмихна се и ми намигна. След часовете слезнах в кафето с едни приятелки и с братовчед му да пием кафе и бях изненадана, когато дойде и той. Влезе, поздрави и седна до мен. Запознахме се, играхме карти, говорихме си и след това започнаха задявките. Гъделичкаше ме, закачаше ме, пращаше ми целувки и т.н. Преди да си тръгнем ми поиска номера и скайпа ми - дадох му ги. Писахме си, той ми звънеше, държеше ме по цяла вечер на телефона, няколко пъти сме били на кафе. Общо взето за 2 седмици направи така, че да се влюбя в него. Последният път, когато бяхме заедно навън ме целуна и ми каза, че ще ми се обади. Прибрах се и към 01:30 сутринта ми звънна пиян и разговора гласеше:
Той: Какво правиш?
Аз: Ми един нормален човек какво може да прави толкова късно, освен да спи?!
Той: Имаш ли обезболяващи?
Аз: За какво са ти какво ти има?
Той: Сърцето ме боли, влюбен съм.
Аз: А за това ли ми звънна да ми кажеш, че си влюбен в някоя?
Той: Ама аз съм влюбен в тебе.
Аз: Добре, браво, спри да ме базикаш. Айде, че ми се спи. Лека.

След този разговор 2 седмици не ми звънна. И след 2 седмици ми се мярка пред кафето, но аз бях излезнала да говоря по телефона. И изобщо нямах време да му обърна внимание ( за което съжалявам адски много ). И гледам, че ми звъни, за да провери дали наистина говоря. Както и да е вечерта ми се обажда и ми вика защо си толкова студена ала, бала. И аз му обясних за чувствата ми и че не ми е безразличен и, че се надявам да се получи между нас ( може би най - голямата грешка ) и той ми каза, че времето щяло да покаже. И от тогава нито сме се чували, нито сме се виждали.
Той започна закачките и т.н. и ми даде надежда, че може да се получи между нас, държеше се така, че после приятелите му ме питаха дали се харесваме, дали сме заедно и т.н., а накрая се прави на интересен...
Как да разбера според вас изпитва ли нещо към мен или е било само флирт.

ПП: Благодаря предварително на тези, които отделиха време да прочетат и да ми помогнат. :-) :-)

mArMaLaDkA
01-28-2011, 18:50
Че си пр... неука, ама! Винаги можеше да се направиш на ударена по телефона, а на другия ден да го избъзикаш и да му видиш реакцията, за да разбереш дали е бил искрен, ама ти не - дай директно да го отрежеш като кисела краставица.
Секнала си му мерака и сега ти ще трябва да поемаш инициативата.

bibencee18
01-28-2011, 18:55
Той не ми е звънял повече от половин месец. Страх ме е дали чувствата му не са изстинали.. Адски много ме е страх, защото той е първото момче, заради което се усмихвам след 6 месеца сълзи и тъга по старата любов. Ще му звънна, но не знам каква ще е реакцията му. Всичко упира до СТРАХА ми.. :lol:

MiMcHeToOo
01-28-2011, 18:59
Мхм, определено не е трябвало така да го отрязваш. Кажи какво е станало след като му звъннеш.

bibencee18
01-28-2011, 19:04
Задължително ще пиша. :)



Благодаря за обърнатото внимание :-)

maybeline
01-28-2011, 19:12
ако бях аз на твоето място,щях да се зарадвам(за признанието говоря), но от една страна той също е виновен,след като не те е потърсил,защото всеки влюбен би се опитал да задържи човека до него :)

hublotgeneve
01-28-2011, 20:29
Ами нормално е да не те потърси след пиянското излияние - аз също не бих се обадил - неудобно му е.

Slawi92
01-28-2011, 20:35
ПИЯНИТЕ УСТНИ КАЗВАТ ТРЕЗВЕНИ ЖЕЛАНИЯ!!!! най - голямата ти грешка е била че си го отрязала место да му кажеш радвам се, чувствата са взаимни или нещо такова

flyingmonkey
01-28-2011, 20:58
Проста патка си, вместо да се правиш на госпожица "трудно признавам какво чуствам", сега ще трябва да си оправяш кашите сама, ако искаш да си с него... освен ако не си го отблъснала напълно, което най-вероятно си направила.

umri
01-28-2011, 23:27
Пяните орица са винаги искрени, ама ти щото си много отворена, сега че му ядеш главата.

bibencee18
01-29-2011, 07:07
Хубаво аз съм патката ама ако момче/момиче, което искате и то няколко пъти се ебавал за тва, че има чувства и вие да сте и вие няма да знаете на какво да вярвате и да мислите, че е поредната ебавка.

Вярно може и да съм го отблъснала, но възнамерявам да говоря днес със него. Пък ако е така както се надявам ще въда много щастлива. :)

fakesmiles
01-29-2011, 08:02
ужасно си го отрязала по телефона.трябваше да се пошегуваш нещо и да се чуете пак на следващия ден.според мен пиян или не,наистина те харесва.сега би трябвало да му се обадиш ти,ако е разстроен или сърдит може да му кажеш,че си реагирала така, защото си била сънена или нещо такова

Vilencety
01-29-2011, 08:08
Пияните усттни, изричат трезвени желания! :) За следващия път да знаеш! :)

prettyIdeath
01-29-2011, 08:15
Според мен, доста си го стопирала когато ти се е обадил. Верно, казал е доста клишираното "сърцето ме боли, влюбен съм в теб" което е доста.... смахнато, поне на мене тия лигавщини въобще не ми харесват.
Плюс това, той много правилно ти е казал, времето ще ви покаже...
Най-добре отиди и поговори с него, кажи му че тогава ти е имало нещо, измисли го, не си била на кеф или нещо от сорта. Попитай го дали искаш всичко да започне отначало и така, вече на чисто не прави тея глупости ;)

LofYou
01-29-2011, 08:20
Пияните усттни, изричат трезвени желания! :) За следващия път да знаеш! :)

Точно това щях да кажа и аз. Не се отказвай, ако нямаш какво да загубиш. След като си го отрязала така по телефона сега се прибвай ти да направия някаква крачка към него :)

Linns
01-29-2011, 12:55
Пияните усттни, изричат трезвени желания! :) За следващия път да знаеш! :)
Точно това щях да напиша..

Взимай се в ръце, момиче, и действай !
От думите ти момчето си заслужава !!

RaisedOnRock
01-29-2011, 12:59
Пиян или не, той е решил да ти звънне и по свой собствен начин да ти каже, че те обича. Това, че ти си го приела на шега, може би е малка грешка, от твоя страна. Може да се е уплашил от реакцията ти, за това и да не те търси толкова много. Не смятам, че се прави на интересен. 'Разни хора, разни идеали' - Поговори с него. Така ще си помогнеш най-много и сама ще си отговориш на всички въпроси!

malibugirl
01-29-2011, 21:16
Пиян или не, той е решил да ти звънне и по свой собствен начин да ти каже, че те обича. Това, че ти си го приела на шега, може би е малка грешка, от твоя страна. Може да се е уплашил от реакцията ти, за това и да не те търси толкова много. Не смятам, че се прави на интересен. 'Разни хора, разни идеали' - Поговори с него. Така ще си помогнеш най-много и сама ще си отговориш на всички въпроси!

+1 :)

GregoryHouse
01-29-2011, 23:44
Ей тва жените не мога да ги разбера ... Какво има да разбираш? Той ти го е казал в прав текст ти... тъпа си мацко, много. Искренно се надявам да си намери момчето поне по-умна от теб.

bibencee18
01-30-2011, 10:15
Благодаря на всички.




За тези, на които обещах да пиша след като му се обадя да пиша - е звъннах му и днес следобяд ще излезем да се разберем. Изглеждаше ми развълнуван по телефона, не знам дали е за дето поисках да се видим или за друго.

Довечера след срещата ще пиша какво е станало. :-)

Slawi92
01-30-2011, 12:49
Благодаря на всички.




За тези, на които обещах да пиша след като му се обадя да пиша - е звъннах му и днес следобяд ще излезем да се разберем. Изглеждаше ми развълнуван по телефона, не знам дали е за дето поисках да се видим или за друго.

Довечера след срещата ще пиша какво е станало. :-)чакаме 8-)

Cucko0
01-30-2011, 13:56
Сама си си виновна ..защо се държа така с него когато ти звънна :? :?

sexita
01-30-2011, 14:07
Аз пък не мога да разбера защо очакваш само той да ти звъни? Ти ваучер нямаш ли :D :D :D
Излезте, разходете се, погушкайте се... нацелувайте се за чао и направо му кажи по кое време утре да те вземе от вас...
Няма какво да ти се обажда, като ти залипсва - знаеш му номера.

bibencee18
01-30-2011, 20:04
И така.. Видяхме се тази вечер, целувахме се, прегръщахме се. Обясних му как стоят нещата и, че не ми е било добре и за това съм се държала така по телефона. Той ми отговори, че няма проблем и всичко е наред. Не се е обадил, защото е бил зает и т.н. И утре пак ще излизаме да се видим и така. :) Ще видим как ще се развият нещата по-нататъка. :)

theonlyone123
01-31-2011, 13:47
И така.. Видяхме се тази вечер, целувахме се, прегръщахме се. Обясних му как стоят нещата и, че не ми е било добре и за това съм се държала така по телефона. Той ми отговори, че няма проблем и всичко е наред. Не се е обадил, защото е бил зает и т.н. И утре пак ще излизаме да се видим и така. :) Ще видим как ще се развият нещата по-нататъка. :)

Браво ! Радвам се за теб :) :) . Това един от случаите , който показва,че не винаги трябва да се притесняваме излишно . Нормално е да е бил зает . Обичайте се :-) 8)

bibencee18
01-31-2011, 14:44
Благодаря!! :-) :-) :-) :-) :-)

Manenkoto
01-31-2011, 19:37
Лелел ми че ти така си го кръцнала че как да се държи по същия начин като преди... Сама си противоречиш един вид.... Би било добре да му се обадиш да излезнете и да видиш какво ще стане... Изяви ти желанието за срещата така ще полкажеш че си заинтересувана от него...