PDA

View Full Version : Как да отслабнем в ръцете



DesSsi
01-28-2011, 18:47
как да отслабна в ръцете и какви точно упражнения да правя с гиричките за оформяне на красиви ръце ?

silviq8888
01-29-2011, 08:51
гиричките като за начало са добра идея включи и лицеви опори! :D :D Но само в ръцете ли искаш да отслабнеш :? :?

britzy
01-29-2011, 09:12
Aко си дебела,не може да отслабнеш само на едно място-почва се постепенно навсякъде,НО ако си с отпуснати,а не дебели ръце-то тогава гиричките са добро решение-виж в гуугъл има хиляди упражнения

ri41
01-29-2011, 09:37
Aко си дебела,не може да отслабнеш само на едно място-почва се постепенно навсякъде,НО ако си с отпуснати,а не дебели ръце-то тогава гиричките са добро решение-виж в гуугъл има хиляди упражнения
и аз така бе, слабо всичко а ръцете малко отпуснати,винаги, от гиричките нали няма да заформя някои мускули

britzy
01-29-2011, 09:48
AМии всъщност оформят се-аз от 2 месеца някъде вдигам,за да си ги постегна за бала ,ама майка ми вика много внимавай,да не станат груби мускулести,защото нейните например са.

koni
01-29-2011, 12:48
Гиричките задължително стягат, но често и правят груб мускулест релеф.
Ако искате само стягане без да трупате мускули има специални козметични процедури за това. Казват им Perfect body и моя приятелка беше много доволна от тях.

DesSsi
01-29-2011, 13:38
^ може ли да кажеш нещо повече за тази процедура ?

foreverr
01-29-2011, 16:55
С упражнения само малко можеш да ги стегнеш, но да ти отслабнат не мисля, че ще стане...По скоро с диета и упражнения могат да ти отслабнат, но кофтито, е че не само ръцете ще ти отслабнат, а и цялото тяло...

Pamaa
01-29-2011, 20:32
С упражнения само малко можеш да ги стегнеш, но да ти отслабнат не мисля, че ще стане...По скоро с диета и упражнения могат да ти отслабнат, но кофтито, е че не само ръцете ще ти отслабнат, а и цялото тяло...

+1 :P

rand0m
01-29-2011, 22:34
Гиричките задължително стягат, но често и правят груб мускулест релеф.
Ако искате само стягане без да трупате мускули има специални козметични процедури за това. Казват им Perfect body и моя приятелка беше много доволна от тях.
И аз имам лека нужда от това. Някой друг знае ли подробности. :oops:

htbb
01-29-2011, 23:24
Гиричките задължително стягат, но често и правят груб мускулест релеф.
Ако искате само стягане без да трупате мускули има специални козметични процедури за това. Казват им Perfect body и моя приятелка беше много доволна от тях.
И аз имам лека нужда от това. Някой друг знае ли подробности. :oops:


+1 :)

koni
01-31-2011, 17:04
^ може ли да кажеш нещо повече за тази процедура ?
Правиха и ги тук в София в едно козметично студио Разбира се не става от една процедура, а се правят на серии. Може да се стегне и ханш, бедра, талия. Потърсете в интернет, а ако не намирате пишете ми да питам за координатите на студиото.

suNnykaty96
01-31-2011, 17:37
^А може ли да дадеш link или нещо подобно, в гугал излизат много резултати, не знам за кое студио имаш в предвид ? (: