PDA

View Full Version : ПОМОЩ МОЛЯ ВИ !!!!!!!!!!!!!



kleiamandes
01-28-2011, 19:22
Имам огромен проблем и незнам как да постъпя.Нещата стоят така имам си приятел от 2 години но преди 6 месеца се появи неиде от нищото едно ммче.Да кажеш че е красив не е чак толкоз,да кажеш че е супер в леглото е немога да го похваля,не че е показал че имаме и някакъв шанс "заедно"----------ама плоския ми мозък само за него мисли.И при положенето,че приятелями които "много ме обича" ме заряза аз си стоя в средата на нищото с въпроса: Да се опитам да се здобря с бившия или да се опитам да се докопам до това момче?
Моля ви даите мение,съвет дори че аз не мисля трезво и незнам как да постъпя.

mArMaLaDkA
01-28-2011, 19:41
И за чий ще чиниш с бившия си? За доброто старо време ли?
Колкото до другото момче - точно 'щото не е нищо особено и не ти се вписва в идеала, го харесваш. Напук на теб и всичките ти принципи. :-)

radeberger
01-28-2011, 19:51
От къде знаеш как е в леглото 2-рото момче? Това, че си изневерила на бившия ти говори, достатъчно каква връзка сте имали.

kleiamandes
01-28-2011, 20:15
От къде знаеш как е в леглото 2-рото момче? Това, че си изневерила на бившия ти говори, достатъчно каква връзка сте имали.

като за начало приемам критика.Не е изневяра щом е с знанието на приятеля ми и с позволението.Доскучало м отишла съм при друг,доскучало му отишъл при друга.пито платено че и простено:)

kleiamandes
01-28-2011, 20:17
И за чий ще чиниш с бившия си? За доброто старо време ли?
Колкото до другото момче - точно 'щото не е нищо особено и не ти се вписва в идеала, го харесваш. Напук на теб и всичките ти принципи. :-)


Незнам как да постъпя,но си права назад няма защо да се връщам но напред не ми обръщат внимание!!!!!!!!

mArMaLaDkA
01-28-2011, 20:21
Ми като не ти обръщат внимание се преориентирай към трети, или най-разумното в случая(което надали ще направиш) - стой си на задника и със затворени крака, докато не се появи някой, с който ще имате взаимни симпатии.

kleiamandes
01-28-2011, 20:22
определено бих го направила
колкото и трудно да е но пак не ми се вижда решение на проблема

Slawi92
01-28-2011, 20:26
няма смисъл да се връщаш към миналото щом сте скъсали няма смисъл да се събирате ... поне според мене гледай и се насочи към бъдещето мани го миналото

kleiamandes
01-28-2011, 20:33
объркана съм

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 05:04
Към,който имаш чувства,с него бъди.
Не се връщай при бившият ти,само заради хубавите спомени.
Минало,заминало.
Пробвай се с новото момче,щом постоянно мислиш за него.

kleiamandes
01-29-2011, 07:03
В БИВШИА СЪМ ОЩЕ ВЛюБЕНА А НОВИЯ ПОЛУДЯВАМ ПО НЕГО САМО КАТО ЧУЯ ИМЕТО МУ.ЧУДЯ СЕ ДАЛИ НЕ Е МИМОЛЕНО/МОМЕНТНО УВЛЕЧЕНИЕ.

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 07:15
Влюбването е до време.
Важното е кого ОБИЧАШ истински.
С кого искаш да прекараш животът си?
3а кого си готова на всичко,той да е добре?
Бъди реалист и се замисли над това...
С кого ще бъдеш щастлива?
За теб кой е целият свят?
С човека,с когото си трябва да сте едната половина на света и да сте едно ЦЯЛО,а всички останали да са другата половина.

kleiamandes
01-29-2011, 07:22
Ще те послушам и ще мисля,ще мисля много,но като начало ще си почина за ден и от двамта. #-o #-o

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 07:35
Ще те послушам и ще мисля
Така и трябва,мисленето развива мозъчните клетки.
А и да си заровиш главата в пясъка,преди това пак трябва да мислиш...как ще я измъкнеш след това.
Ако само действаш,a не мислиш,ще има големи последствия след това.

Linns
01-29-2011, 07:47
Щом много те обича защо те е оставил? Има ли причина или е усетил просто че се отдалечаваш, привлечена от друг? Ако не може да обясни защо те оставя не те обича или има друга, това е.. Оставям на страна него, ти кой искаш? Мислиш да опиташ с бившия си защото две години не са малко, защото си свикнала с него и т.н., или защото още го обичаш? Ами другия? Не разбрах дали си спала с него, от поста ти ми се струва че да, докато си била с бившия си приятел? Според мен трябва да си сама, защото не знаеш кво искаш, подреди си мислисте и тогава мисли за гадже.. Защото ако решиш да се върнеш при бившия си, а искаш другия, ще нараняваш приятеля си.. Ако решиш да си с другия, а обичаш още бившия си, ще нараниш пък него.. Установи първо какво искаш и какво чувстваш..

kleiamandes
01-29-2011, 08:52
Да била съм с другия.Но не е счетео за изневяра от страна на бившия ми."Обичам го" е силно казано ,и не че съм му свикнала.......сигурноста с него,спокоиствието са нещата които ме привлякоха,а така нареченият "друг" точно обратното.Определено имам нужда от време но немога да стоя в нищото дълго време,все пак имам два пътя които и в двата случаи могат да са грешни,а правилния - "сама" не ми е по вкуса..................Даите ми съвет как да разбера кои е по доброто за мен .

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 09:10
..................Даите ми съвет как да разбера кои е по доброто за мен .
Като за начало се научи да пишеш правилно.
Второ,какво значи,'не ми е по-вкуса да съм сама.'?Приказки на разглезена малка госпожица....Ами аз като живея сама,сама си плащам сметките и не разчитам на никой?Трябва да седна и да се самосъжалявам ли?
Ако така е най-добре,ще се кротнеш да задника си,и ще си поседиш сама,до като намериш най-подходящият.
Дай си време,помисли САМА,без намесата на друг и реши кое е най-подходящо за теб.Всеки сам прави своят избор,но накрая винаги има последствия....неизбежно е .

potrebitellq
01-29-2011, 09:15
На колко си?

kleiamandes
01-29-2011, 09:20
малка или голяма годините имат ли значение?

kleiamandes
01-29-2011, 09:23
..................Даите ми съвет как да разбера кои е по доброто за мен .
Като за начало се научи да пишеш правилно.
Второ,какво значи,'не ми е по-вкуса да съм сама.'?Приказки на разглезена малка госпожица....Ами аз като живея сама,сама си плащам сметките и не разчитам на никой?Трябва да седна и да се самосъжалявам ли?
Ако така е най-добре,ще се кротнеш да задника си,и ще си поседиш сама,до като намериш най-подходящият.
Дай си време,помисли САМА,без намесата на друг и реши кое е най-подходящо за теб.Всеки сам прави своят избор,но накрая винаги има последствия....неизбежно е .


Аз също не разчитам на никого от 16 годишна.Не съм трънала да се омъжвам просто не искам да съм сама ,а да има някои с които да споделям и добро и лошо,въпросът бе как да разбера кои от двамата мъже в животът ми е правилния избор.

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 09:45
Предполгам,имаш чувства към бившият си,a другото е само увлечение.
Се пак,ние не сме в главата ти и в сърцето ти,и не знаеме кой обичаш,ти.
Сама трябва да осъзнаеш,кой обичаш.
А,може би щом се чудиш,,не обичаш нито единият?
Имали такава вероятност?

kleiamandes
01-29-2011, 09:57
"бивш" самата дума е обидна.Влюбена съм в него и го знам,но знам ,че друото момче ме привлича.Може би и това е причината да се колебая,изпитвам нещо и към единия и към другия.

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 10:04
Обичаш единият,a си спала с друг.
Бившото,бъдещото или настоящото ти гадже,знае това,a няма нищо против?Или ти,щом си допуснала тази грешка,да спиш с друг,не го обичаш достатъчно и той знае поговорката,''ако обичаш някой,го пусни да си отиде,a той,aко те обича ще се върне'',или на него не му пука и не те обича,щом ти е позволил това.
Говорете,и се разберете.
Без разговори НЕ става.

kleiamandes
01-29-2011, 10:09
мх

Linns
01-29-2011, 12:14
Или обичаш, или не, няма средно положение.. "Влюбена съм" е преходно, към любов.. След две години или го обичаш и искаш да си с него, или не.. Според мен човек който мисли за някой друг докато е с някого не обича.. Каквото и да е имало с бившия ти е свършило, дори да си с него не го обичаш..
Научи се да бъдеш сама..

Slawi92
01-29-2011, 20:30
Даите ми съвет как да разбера кои е по доброто за мен . Как ли?

Влюбването е до време.
Важното е кого ОБИЧАШ истински.
С кого искаш да прекараш животът си?
3а кого си готова на всичко,той да е добре?
Бъди реалист и се замисли над това...
С кого ще бъдеш щастлива?
За теб кой е целият свят?
С човека,с когото си трябва да сте едната половина на света и да сте едно ЦЯЛО,а всички останали да са другата половина. Мисла, че по - добър начин от този да си отговориш на тези въпроси не виждам.

xxmexx
01-29-2011, 20:33
определено бих го направила
колкото и трудно да е но пак не ми се вижда решение на проблема

+1

BossBitchSwag
01-29-2011, 20:46
остани си с хубавите спомени от бившия и не се занимавай повече с него , пробвай с новото момче, пък ако и тва не потръгне не са единствените момчета я .. грабваш трети 8-)