PDA

View Full Version : Нужда От Съвет...



Reconecta
01-28-2011, 22:52
Проблема ми е че прекалено много се срамувам.... :oops:
Когато момичето е до мене не мога да и кажа и дума...опитвам се да се отпусна...нооо не се получава...
Сега съм с едно страхотно момиче което не искам да изпускам заради тази си черта...Та аз дори не можах да я целуна...а тяя тоолкова много го искаше....а аз не се престраших...защото имаше други хора...
А чувствата ми към нея са толкова силни...а и тя е от друг град и само през седмицата е тук...за да ходи на училище..и се получава така че чувствата ми стават още по-силни когато е далеч....а ме е страх че ще ме зареже заради това че съм толкова срамежлив...и тогава не знам какво ще правя...
Дайте някой съвет как да се оптусна...иии да успея да изразя чувствата си и да я направя щастлива докато е с мен...?

vladinkaa
01-28-2011, 23:04
napishi i belejka ne e dobra ideq no pone shte i kajesh kakvo chuvstvash ..
ili po telefona .. i ot kakvo tolkova ima da te e sram ?

Reconecta
01-28-2011, 23:19
Мммм...точно това че няма от какво да ме е срам...аз просто много се шашкам...

vladinkaa
01-28-2011, 23:23
dobre ?! zashto ? ot kakvo te e strah ? ot kakvo se pritesnavqsh ?

Reconecta
01-28-2011, 23:31
Емиии...не знам как ще реагира Тя...не знам просто се шашкам да не сгафя някъде да не я нараня по някакъв начин толкова ми е скъпа ....а не искам да я загубя заради такива дребни глупости... :(

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 04:41
Всичко е в главата ти.
Просто си мисли,че няма от какво да се притесняваш.
И я целуни.
То ще дойде от самосебеси.

Wwwooow
01-29-2011, 10:32
Казвай си на ум,че дори и да сбъркаш има и други момичета...тя не е последна... и така самонастройвай се

FromAutumToAshes
01-29-2011, 11:10
Аман от срамежливи лапета

Reconecta
01-29-2011, 11:14
Хах....определено съм минал "лапешката" граница отдавна... ;)

Linns
01-29-2011, 12:41
Как въобще си тръгнал с нея, като си толкова срамежлив!? Какво е харесала в теб, след като ти не можеш да покажеш себе си от тоя срам!?

Reconecta
01-29-2011, 13:19
Как въобще си тръгнал с нея, като си толкова срамежлив!? Какво е харесала в теб, след като ти не можеш да покажеш себе си от тоя срам!?

Еми просто се случи....!

Linns
01-29-2011, 13:28
Еми както е почнало така и ще свърши.. нямаш цял живот време..
Щом е с теб, значи е видяла нещо, това не значи, че ще е вечно..
Събери кураж, нали си мъж!!

rand0m
01-29-2011, 13:44
Изтъквай хубавите си качества, които ще ти предадат самочувствие.

teo96
01-29-2011, 20:43
Просто го превъзмогни! Аз вече попревъзмогнах всякаква срамежливост в мен,но за жалост нямам представа как стана,може би защото сега във гимназията общувам с доста повече момичета,но както и да е. Опитай да не мислиш за това,не мисли за абсолютно нищо,просто го направи. Много лесно изглежда като го казвам,знам,но не е невъзможно. Успех!

FromAutumToAshes
01-29-2011, 20:48
Хах....определено съм минал "лапешката" граница отдавна... ;)


От писаното, друго си личи оО От първия ти коментар не ти давам повече от 14 години, ай най-много 15... Жалко ако си на повече :?

И не че да се заяждам ама от к'во по-точно те е срам :?: Ще те отреже ? Не мисля оО Ще те изяде ? Отново не мисля... Много сте ми забавни "срам ме е". Епа бийте си главите, като сте толкова глупави, че да не можете да превъзмогнете една мизерна форма на страх, каквото всъщност е срама ;)

BossBitchSwag
01-29-2011, 20:49
просто я целуни, че като пораснеш малко и ти дойде мозъчето ше си удряш главата колко момичета си изтървал по тоя повод.. не е лесно ( но се опитай да го превъзмогнеш

notlike
01-29-2011, 20:53
Е, намери удобно място и я целуни насаме. Ако те обича, няма да ти прави проблеми с 1 гаф, пък и то не е кой знае каква философия.

FromAutumToAshes
01-29-2011, 21:10
Е, намери удобно място и я целуни насаме. Ако те обича, няма да ти прави проблеми с 1 гаф, пък и то не е кой знае каква философия.

Явно са заедно от скоро, к'ва любов те гони пък теб :D

Reconecta
01-29-2011, 22:11
Благодаря за помоща!... И съм на цели 17 години...а ти как от 1 коментар разбра какъв съм...?

nezabelejimata96
01-29-2011, 22:57
Za6to ne i go napi6e6 na belejka? Naistina e po dobre da e li4no no 6tom se pritesnqva6 prosto vzemi list i himikal i i opi6i kak stoqt ne6tata 4e se pritesnqva6 da ne sgavi6 ne6to da ne q naranni6 ili da ne se izloji6 po nqkakav na4in. Ako tq naistina te obi4a 6te te razbere i nqma kakto ti kazva6 "za tolkova drebni raboti" da te zareje.
A po vaprosa za celuvkata iz4akai nqkoi pat kogato ostanete samo dvamata. 6te si govorite. smeete. pregra6tate. i izvednaj 6te doide edin moment v koito celuvkata prosto 6te doide ot samosebe si. Zatvori si o4ite i ne si misli dali se celuva6 hubavo, dali e podhodq6tiq moment i t.n. Prosto misli kolko mnogo q obi4a6 i 4e v tozi moment q pravi6 6tastliva i rabotite 6te se polu4at. Vse pak parvata celuvka e nai vajna nali? Posle kato mine ve4e parviqt pat 6te bade savsem razli4no. Nqma izob6to da te interesuva dali ste sami ili ima i drugi hora ili kade ste. Prosto 6te se naslajdavate edin na drug. Nadqvam se da sam pomognala ako ima i drugo ili ne stava vapros to4no za tova pi6i li4no ako iska6! Uspeh! :)