PDA

View Full Version : Опитвали ли сте се .... ?



nepowtorima
01-29-2011, 09:00
Опитвали ли сте се да забравите човек, като знаете, че много държите на него, а просто вече нямате сили точно вие да се борите за връзка. Той да ви обича, но просто да не знае как да го покаже? Да мислите, че във връзката ви няма смисъл, а това да не е така? Просто да искате да забравите човека който обичате силно..? И ако да как сте се справили, колко време ви е отнело да забравите човека, и правили ли сте така, че като знаете, че има надежда във връзката ви вие сте правили така, че да се развали всичко, а после да съжалявате жестоко!!!??

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 09:15
Беше преди 3-години.
Трябваше ми половин година,за да го изтрия напълно.

scoobydors
01-29-2011, 10:29
Преди две години и още не съм го забравила напълно.. Има моменти когато някакъв вид носталгия ме връща обратно, но гледам да не му мисля много. Времето малко или много лекува. Отдай се на приятелите си, на забавленията и всичко ще се нареди. ;)

FromAutumToAshes
01-29-2011, 11:11
Времето отмива всичко ;)

Linns
01-29-2011, 12:35
Преди три години.. Отне ми почти две години, времето заличи всичко постепенно.. В началото, като сложих край и убих надеждите, не страдах.. не чувствах нищо.. Болката ме връхлетя месеци след това, и беше хиляди пъти по-силно.. Ако знаех какво ще се наложи да преживея, никога не бих го направила, бих се борила докрай..

n3zabrawiimaa
01-29-2011, 12:44
Беше преди 3-години.
Трябваше ми половин година,за да го изтрия напълно.

Dyany10000
01-29-2011, 17:45
Ми миналата година. Цялата ваканция сутрин за нея мислех, ве4ер бях тъжен, 4е няма да стане... Пък първия у4ебен ден кат я видях- и разбрах 4е всъщност не я харесвам4ак толкова, след една седмица савсем ве4е не мислих за нея.

BossBitchSwag
01-29-2011, 21:05
от 1 година..
Лошото е , че много често сме заедно , което не ми позволява да го забравя заради хубавите ни спомени , въпреки че виждам усилията които полага да се получи отново нещо все аз съм тая която прави големите крачки, но има момент в който ти писва и въпреки цялата ни история и драми заебах всичко заедно с него и вече не чувствам тая тежест ..

bubkaa93
01-30-2011, 21:36
преди 3 години имаше едно момче с,което тръгвах ме и късах ме, аз го обичах много и накрая скъсах ме и разбира се аз бях най-наранена,но времето заличи всичко постепенно

letmetellyou
01-30-2011, 22:05
"За истинските чувства не са от значение нито времето, нито разстоянието".
Аз все още не съм го забравила, въпреки че минаха 2 години. И двамата си набивахме в главите, че нищо няма да излезе, поради недостатъчното време, което прекарваме заедно, но въпреки всичко, нещата седят по друг начин, когато сме двамата.

Sheily
01-31-2011, 02:32
Да.. Отне ми 1 година, за да забравя едно момче, към което, може би, съм имала най-силни чувства досега.. но времето не лекува, то просто ти дава възможност да приемеш по-спокойно това, което ти се е случило и да продължиш напред.. :)

Deni9688
02-08-2011, 18:19
охх в момента се опитвам да забравя един човек ама знам,че скоро няма да го забравя :(

fenastz
02-08-2011, 18:27
Не, но съм опитвал джойнт :D