PDA

View Full Version : Какво мислите за ...



Pospalanka
01-29-2011, 10:37
Sony Ericsoon Vivaz pro ? Добър ли е според вас ? На кое място се нарежда сред другите ? Някой ако го има да сподели да ли е доволен ,правили му проблеми ? : )http://nexus404.com/Blog/wp-content/uploads2/2010/02/Sony-Ericsson-Vivaz-Pro.jpg

Nam3less3
01-29-2011, 11:16
Стар телефон със стара ОС, ако искаш смартфон има къде къде по-добри вече. Първо кажи какво искаш да правиш на телефона си.
Иначе ето ти инфо и ревю http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_vivaz_pro-3075.php
Става, малко по-слаб е от Виваз но има клавиатура.

Pospalanka
01-29-2011, 12:01
Искам телефон с qwerty клавиатура ? предложения ? :grin:

Nam3less3
01-29-2011, 12:05
Искам телефон с qwerty клавиатура ? предложения ? :grin: Е какво ще правиш на него? Ще му инсталираш ли хубави програми и игри, искаш ли тъчскрийн, капацитивен ли да е, до колко пари, би ли го взела с договор?
Иначе най-добрите телефони с qwerty клавиатура в момента са Motorola MILESTONE 2 и HTC Desire Z, няма грешка при тях, но пък са към 1000 лева :D

twizz
01-29-2011, 14:08
Ако си пивърженик на Симбиан подходящ избор е Nokia c6, ако искаш андроид: SE Xperia x10. За х10 не съм сигорен дали е с qwerty.

bebzgirl
01-29-2011, 14:23
Ако търсиш нещо до към 500 - 600 лв аз бих си зела sony x10 mini pro малките му размери изобщо не ме притесняват ... даже мисля че е супер сладко за момиче =)

Nam3less3
01-29-2011, 14:33
Ако търсиш нещо до към 500 - 600 лв аз бих си зела sony x10 mini pro малките му размери изобщо не ме притесняват ... даже мисля че е супер сладко за момиче =)За толкова пари е твърде нефункционален, а и с такъв малък дисплей и резолюция ще имаш проблеми.
Samsung Galaxy 551 е добър и бюджетен qwerty Android.

SoulSell
01-29-2011, 16:45
BlackBerry ! Стабилна малка машинка.
Ако искаш качествен тъчскрийн отговора ти е само Apple iPhone..
Ябълчовците вадят един от най-революционния high resolution дисплей за мобилни телефони..До колкото Vivaz и подобни сони ериксони,пренатруфени с екстри,с отвратителни не-читави OS или някви бозави андроидчета..аз лично не бих препоръчал този телефон..наскоро и аз имах дилема с това какъв телефон искам но накрая се спрях на една нокия за 120 лева (fold) .. просто ако искаш технология купувай всяко устройство по отделно..камерка..компютър..

Reaper93
01-29-2011, 18:30
А какво мислите за Samsung Omnia 7? http://www.omnia7.samsungmobile.com

Nam3less3
01-30-2011, 02:02
BlackBerry ! Стабилна малка машинка.
Ако искаш качествен тъчскрийн отговора ти е само Apple iPhone..
Ябълчовците вадят един от най-революционния high resolution дисплей за мобилни телефони..До колкото Vivaz и подобни сони ериксони,пренатруфени с екстри,с отвратителни не-читави OS или някви бозави андроидчета..аз лично не бих препоръчал този телефон..наскоро и аз имах дилема с това какъв телефон искам но накрая се спрях на една нокия за 120 лева (fold) .. просто ако искаш технология купувай всяко устройство по отделно..камерка..компютър.. Изостанал си от технологиите, щото уникалния айфон отдавна си има конкуренция в лицето на Samsung Galaxy S и други high-end android смартфони, всъщност в момента единствените качествени смартфони са тези с Андроид и iPhone 4. А за дето препоръчваш BlackBerry - без коментар. :lol:

А за Samsung Omnia 7 - кво може да се каже, телефон с Windows Phone 7 e (те всичките с него са еднакви), но операционната система засега и липсват много неща и много приложения, сега не е моментът за купуване на WP7 смартфон.