PDA

View Full Version : МНООООООГО КОФТИ :s



victoria1995
01-29-2011, 11:48
Здр! Вчера ходих на козметик, за да ми почисти горната устна с кола маска. Всичко беше ОК вчера, нищо че 1-2 часа след това ми беше зачервено( каза ми че е нормално), амааа днескаа много злее, браттт...Излизат ми някакви пъпки, дето много ме сърбят, пак е зачервено и много ме дрази нито се чувствам, нито изглеждам добре :S Добре, че отидох в петък при козметик, иначе не знам как щях да ида на даскало! :-o Някой с подобен проблем! Дайте съвет какви продукти да ползвам, че да ми мине по-бързо! ... :lol:

ValLoveYa
01-29-2011, 11:54
Нормално си е, кожата ти е раздразнена мажи се с крем Здраве или на Нивеа този в синята метална кутийка. Ще ти мине за 2-3 дена. Появили са се пъпчици защото мястото е нежно, с всяка следваща процедура кожата ще свикне. :)

BaffaLsc
01-29-2011, 11:54
Мажи се с разни кремове за раздразнителна кожа ли.. не знам и аз..

Hilary_
01-29-2011, 12:45
Нормално? Нормално? .. е колко да е нормално?? :shock:
Моята козметичка ВИНАГИ ми слага едно след друго 2 кремчета, които не стига, че миришат адски приятно, а и за има няма 5 минути зачервяванията ми изчезват и самото място го усещам меко и приятно .. съответно и пъпки не ми излизат!! ..
Според мен просто тярбва да си смениш козметичката .. :?

victoria1995
01-29-2011, 14:31
Нормално? Нормално? .. е колко да е нормално?? :shock:
Моята козметичка ВИНАГИ ми слага едно след друго 2 кремчета, които не стига, че миришат адски приятно, а и за има няма 5 минути зачервяванията ми изчезват и самото място го усещам меко и приятно .. съответно и пъпки не ми излизат!! ..
Според мен просто тярбва да си смениш козметичката .. :? Ами и моята козметичка ми сложо преди самата кола маска някакъв крем след нея още 2, ама въпреки тва ми излязоха. Може би защото ми беше за първи път....Сега си купих крем ''Здраве'', щото една приятелка така ме посъветва пък гледам и по форумите го препоръчват. Дано да стане нещо :) Мерси за съветите ви ;)

tuff
01-29-2011, 17:17
СМЕНИ СИ КОЗМЕТИЧКАТА !!!

Kalliaa
01-29-2011, 18:27
Нормално си е, кожата ти е раздразнена мажи се с крем Здраве или на Нивеа този в синята метална кутийка. Ще ти мине за 2-3 дена. Появили са се пъпчици защото мястото е нежно, с всяка следваща процедура кожата ще свикне. :)
+1 . ;)