PDA

View Full Version : Кървене,цикъл,проблем...



xxRAWR
01-29-2011, 11:59
Здравейте, с приятелката ми правихме секс преди 1 седмица някъде, при което презервативът се скъса, и все пак не искахме излишни притеснения и взехме Ескапел. Но в момента от 3 дена насам долу горе всеки ден кърви по малко ,все 1 както преди да й дойде, но не би трябвало да й иде сега и поне в близките 2 седмици не трябва, но все пак кърви и я преболява стoмаха от време на време. И двамата не можем да си обясним на какво се дължи тва кървене, и сме леко казано притеснени..

Моля само за компетентни мнения по въпроса. Мерси предварително!

waterpolohero
01-29-2011, 12:02
Еми ескапел принципно има "Странични ефекти" - щеше да е хубаво да сте ги прочели , иначе предполагам че от хапчето и се е разтройл цикъла.....

xxRAWR
01-29-2011, 12:10
добре ,но да се случи 1 път ,2 пъти.. а то 3.. и не се знае за бъдеще какво ще стане..

waterpolohero
01-29-2011, 12:16
добре ,но да се случи 1 път ,2 пъти.. а то 3.. и не се знае за бъдеще какво ще стане..

Момче (поне с такова впечатление останах) той цикъла на е от сутрин до обед и готово.........Принципно съм чувал от приятелки , които са го пили че цикълът им е закъснявал с по 1-2 месеца , че и повече , други са ми казвали , че им е подранявал с 2-3 седмици. При всеки е различно , все пак не сме роботи - еднакви

kalpazanka
01-29-2011, 16:13
Като толкова много искаш компетентни мнения, да я беше завел при няколко гинеколози.
Изчетохте ли листовката? Риторичен въпрос е, не ми отговаряй.
http://apteka.framar.bg/30003049/%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BB-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-1-5-%D0%BC%D0%B3-1

mishanavolley
01-30-2011, 22:45
единственото което можем да те посъветваме според мен е гениколог ... и не, няма нищо страшно нали това му е работата :) :)

JustAdream
01-31-2011, 11:39
Ескапел си е сериозна доза хормончета. Избягвайте да го взимате ако не е наложително. Нормално е да прокърви и като и дойде цикълът може и да не е нормален, но на следващия месец ще се оправи. Но моя съвет е да избягвате ескапел, защото една приятелка имаше доста сериозни проблеми от него...

Kokoskata
01-31-2011, 12:48
Проблема е от гадния ескапел. Това малко хапче ти създава хормонален дисбаланс за месеци напред. Може да й дойде повече от веднъж в месеца, а може и изобщо да не й дойде.
И другото, вместо да пиете ескапел, се научете да си слагате презервативите както трябва - по малко такива теми ще има.

SmilezZz
01-31-2011, 12:55
Нормално е да е станало така,тъй като Ескапел е "хормонална бомба за организма " и е нормално да има такива странични ефекти..
- Но все пак отидете на гинеколог..