PDA

View Full Version : не ми обръща достатъчно внимание



kripsi
01-29-2011, 15:58
Здравейте, от няколко месеца имаа вразка с едно момче, но напоследак ми се струва че не ми обръща достатчно внимание,имам чувството че все още не е забравил бившата си,но той отрича. Какво да направя?

anonimchetou
01-29-2011, 16:08
Колко време сте заедно и колко е продължила предишната му връзка ?

kripsi
01-29-2011, 16:13
от 6 месеца, предишната му вразка 4 години, сагласна съм 4е не може така лесно да се забравят хора но...изключително много се дразня

deepitT
01-29-2011, 16:19
Пробвала ли си да поговорите с него сериозно??

VaMpiRKaTaaa
01-29-2011, 16:32
Предишната му връзка ,му е оставила сериозен белек,и няма как като се има предвид,че е била 4години.Това е страшно много време.
Мен ми трябваше да 6-месеца да забравя бившият си,но мойта връзка беше само 2години.Пробвай да поговориш с него и да му обясниш,че не ти е приятно,но действай с разбиране и подход.

mArMaLaDkA
01-29-2011, 17:36
Еми най-вероятно още преодолява бившата си, но самият факт, че е издържал толкова с теб, доказва, че не си само държанка за месец-два, колкото да си задоволи временно нагона.
Може момчето да е уморено от работа/училище/лекции, може да си има проблеми вкъщи, с приятели, да не му достигат парите и прочее, 'що тръгваш с рогата напред? Вместо да го питаш как се чувства и дали нещо го тревожи, ти му дрънкаш за бившата и още повече го товариш психически. Спокойно и методично действай, за да си получиш нужните отговори, но по сегашния начин най-много да го изнервиш и в един момент да му писне от теб.

TheNewReligion
01-29-2011, 19:04
Омръзнала си му. Направи така, че ежедневието да бъде по-разнообразно.

bogzfaggot
01-29-2011, 19:15
Най-големите грешки на хората са големите очаквания и безпочвените притеснения.Или сядаш и говорите веднъж сериозно,а не всеки път да повдигаш въпроса,или приключвате темата.

xxmexx
01-29-2011, 19:41
Колкото и да ти се иска 4 годишна връзка не се забравя толкова лесно, ще ти се наложи да го преживееш....