PDA

View Full Version : объркана



momichee
01-29-2011, 16:10
Моят проблем, е че не оценявам нещата докато ги имам, а когато ги загубя. Имах момчето на мечтите си, но го загубих. Имах го цели 5 месеца, а накрая всичко развалих, загубих го заради един каприз. Мислех си, какво от това нали има други, ще го забравя и ще продължа напред. Но изобщо не стана така.. Минаха две седмици от раздялата ни и той тръгна с друга. Може би ако беше по-далеч от мен щях да го забравя, но сме в едно училище и всеки ден го виждам. Задържаха се почти 3 седмици, аз много я намразих, защото все пак е с моето момче - женска злоба. Скъсаха, но аз продължавам да я мразя, противна ми е. Но въпреки това аз продължавам да го обичам, не мога да се откажа от него. 3 месеца не си говорехме, бяхме се блокирали от всякъде. Един ден се видяхме и той неочаквано ме прегърна за чао и тръгна, защото бързаше. Вечерта ми писа, държеше се сякаш нищо не е станало и нищо не е било. На другия ден му намекнах, че още не съм го забравила, писахме си много за миналото ни.. Аз постоянно хранех бившата му, а той ми сервира, че още я обича..
Минаха 4 месеца от раздялата ни, а аз не мога да го забравя, не знам какво да правя. Всички ми казват да го забравя.. но първата любов никога не се забравя..

krisilove91
01-29-2011, 20:45
мисля че има страшно много начини да забравяш. аз съм преживяла много и мисля че вече съм специалистка в това. един от моите начини е да извършиш нещо като ритуал на освобождаване от чувствата. например аз описвам чувствата си към човека който съм загубила или в стихотворение или в нещо като еднократен дневник. трябва да вложиш всичките си чувства които изпитваш да помислиш за всичко което сте преживеле заедно и да вложиш всичко в творбата си. това е начина да изкараш чувстата от себе си. следващия етап е да заемеш всяка своя секунда с някаква дейност. да си толкова заета че да нямаш време за нищо. след това трябва пак да почнеш да се забавляваш защото ще откриеш че можеш да се усмихваш и без него. можеш да бъдеш щастлива и сама, а щастието което ще излъчваш занапред ще привлече други момчета. виждаш ли всичко е в позитивната енергия. колкото до него щом ти е казал че обича друго момиче не трябва повече да се занимаваш с него. дори той е постъпил много добре като ти го е казал направо. има толкова много момчета които биха те държали в заблуда че те харесват като резервен вариант. и така живота продължава и знай че могат да ти се случат много по-ужасни неща от това да бъдеш отблъсната. огледай се около себе си и може би ще откриеш момче което те харесва искренно но не си му дала шанс. това е съветът ми мога да пиша още но мисля че вече ставам досадна.

elenka3
01-29-2011, 22:27
извинявай , че ще ти го кажа ..
но .. ти си толкова тъпа...как може да постъпиш така..
може и да мине мн мн време докато го забравишш ..зависи колко си го обичала... така като чета какво си писала ..не сии муу голяма фенка...

elinkabe
02-01-2011, 20:24
извинявай , че ще ти го кажа ..
но .. ти си толкова тъпа...как може да постъпиш така..
може и да мине мн мн време докато го забравишш ..зависи колко си го обичала... така като чета какво си писала ..не сии муу голяма фенка...

+1 :grin: :grin: :grin: :grin:

Deynna
02-02-2011, 08:30
но първата любов никога не се забравя..
Тотално вярно