PDA

View Full Version : Проблеми с гаджето..



xxmexx
01-29-2011, 18:37
Здравейте хора трябва ми съвет.. С гаджето ми ходим от година и сме късали много пъти през това време.. И всеки път е, защото той не ми обръща достатъчно внимание или избира да се види с някой друг а не с мен... Аз глупачката го обичам и всеки път се връщам при него. Сигурна съм, че и той ме обича, но не чак толкова, че да не може без мен... Сега отново започна да излиза с други, но не и с мен... и просто искам да се разделя с него, защото виждам, че нямаме бъдеще ако той продължава така, но аз го обичам и ако се разделим ще страдам много както всеки път... Моля ви за съвет.. какво да направя, как да постъпя...?? Мерси предваритено!

Linns
01-29-2011, 18:52
Не те ли взима със себе си!?
Говорим за това, че той излиза само с други, или излиза с теб, но от време на време и с други!? Това, че сте заедно не значи, че той трябва да излиза само с теб и да загърбва другите.. Макар, че според би трябвало общи приятели, или поне и с твойте и с неговите, да излизате заедно.. знам ли..

xxmexx
01-29-2011, 18:56
Ние се виждаме горе долу 3-4 пъти в седмицата, понякога и по - малко... Отидохме в мола с общи приятели, и бившото му гадже пита него, още едно момиче и още едно момче дали искат да отидат в тях и той отиде без да се замисли за мен... това го давам като пример иначе е имало и други случеи...

mArMaLaDkA
01-29-2011, 19:04
От първият пост си направих заключението, че си болезнено ревнива и че жадуваш за внимание.
После прочетох и другия ти пост, и мнението ми се промени донякъде. Щом не се замисля за теб, а избира да ходи при бившата си, значи нещо ви куца във връзката.

Обаче, в крайна сметка, адски грозна показност от страна на бившата му е да покани всички без теб някъде си и приятелят ти, вместо да те попита дали искаш да отидеш с него или да откаже любезно, да хукне след нея без обяснения, без нищо. Супер унизително е, да му се невиди.

Човекът не те уважава, но за теб това не е от значение, щом си с него вече една година и въпреки хилядите скъсвания и изцепките - неговите собствени и на бившите му.

xxmexx
01-29-2011, 19:07
Наистина постъпва много зле... и се чудя да се разделим ли или да продължа да се опитвам да оправя нещата, макар че щом за една година нищо не се промени едва ли ще стане сега... ;(

TheBeliever
01-29-2011, 19:24
А говорила ли си с него за това? Момчетата често не осъзнават даже колко ни нараняват с действията си. Ако обаче сте обсъждали темата и той знае как държанието му те кара да се чувстваш и въпреки това не полага усилия да промени положението... ами значи му е все тая. А не си заслужава да се бориш за връзка с човек, на когото не му пука за чувствата ти.

Linns
01-29-2011, 19:27
Първия път когато се е случило сте се скарали и следователно разделили, не знам дали е разбрал грешката си и т.н., но ти си му простила.. По принцип нещо случи ли се един път не е задължително да има втори, но повтори ли се със сигурност ще има и трети път.. Е, повторило се е и пак същото, скарали сте се, разделили сте се, и после пак сте се събрали.. Казваш виждате се 3-4 пъти в седмицата, от година сте заедно, на мен ми се струва много малко.. Може аз да греша, но според мен не е нормално.. Моят приятел ако направи нещо подобно на случая който ти описа, няма да ме види повече, това си ми е от характера.. Заслужаваш нещо много по-добро, на този не му пука за теб.. Стегни се и го зарежи !

TheNewReligion
01-29-2011, 19:35
Скучна си му. Гадно, но факт.

xxmexx
01-29-2011, 19:35
А още по голям проблем е, че ВСИЧКИ ми казват, че той не е за мен, че не е грозен, но аз съм заслужавала някой много по - красив.. За мен не е важно колко е красив, а как се държи, но както ви описах той се държи ужасно.. Казвала съм му хиляди пъти колко ми е гадно от неговото държание ... ефект има за 2 -3 дни и после старата песен на нов глас... бих го зарязала, но не знам как ще го понеса... и въобще дали ще мога...

Linns
01-29-2011, 19:45
Няма да умреш.. спокойно..
На колко си ?

xxmexx
01-29-2011, 19:49
на 14 съм :)

anonimchetou
01-30-2011, 07:29
На теб ти пука много повече и го обичаш. При него обаче май не е така. Според мен няма бъдеще една такава връзка. Ако и той е на 14г. ми е ясно защо е така. Само като си представя какви олигофрени са момчетата на тази възраст и ми става ясно !!! Между другото аз на 14г. не можех и да си представя да имам толкова дълга връзка, но времената са други явно..

xxmexx
01-30-2011, 09:03
Ами той е на 15, но разликата не е голяма... И сега моля за последен съвет.. как точно да му обясня, че искам да се разделим..?

Lovegood
01-30-2011, 09:24
Остави човека да диша малко, ей 8-)

FromAutumToAshes
01-30-2011, 09:35
Ходят от една година, ама са късали n-брой пъти.. Освен това сте и малки, не че се заяждам, но смятай за каква "връзка" става дума. Гледай си ученето и ги остави "тия" работи за сега... Живота е пред теб, няма да умреш. Много обичате да драматизирате, да живее театъра :lol: :lol:

tanch3t093
01-30-2011, 11:07
Не се страхувай от това как ще го понесеш, приеми, че без него си по-добре! И двамата не сте достатъчно зрели за една пълноценна връзка. Има време за това, засега си гледай ученето и не се занимавай с глупаци!

SugarLolLipoPsS
01-30-2011, 13:45
Явно той не е човекът за теб! ;-)

xxmexx
01-30-2011, 16:08
Всички казвате да си гледам ученето, и да много уча оценките ми не са лоши ... просто съм си разпределила времето за всичко. Относно годините ми, дори и това, че съм на 14 не причи да съм влюбена в някого... Много хора са ми казвали малка си за любов и т.н. .. ами и да съм малка това е положението при мен, а и мисля, че не е само при мен, а при доста тийнейджъри... И много благодаря на всички, че си направихте труда да се занимавата с мен и за съветите, които получих :-) :-)

Mooo6no
01-30-2011, 23:59
По начинът ти на мислене си личи, че си малка, ама проблемът не е в това.
Особено в моментът за приятелките и "по-красивия". Или харесваш външно някого, или не - няма значение какво мислят приятелките ти за него.

Проблемът обаче е, че явно го задушаваш човека. Аз поне оставам с такова впечатление. Той иска нещо по-неангажиращо, а ти искаш нещо по-ангажиращо. Намери си някое момче, което ще омеква от теб и ще си прави всичко както искаш. Вероятно с такъв ще сте щастливи заедно.

bibi7352
01-31-2011, 10:51
Ами той е на 15, но разликата не е голяма... И сега моля за последен съвет.. как точно да му обясня, че искам да се разделим..?

Следващия път, когато излезете, по някое време кажи, че имаш работа (не му обяснявай). И след като тръгнеш, след няколко крачки, се обърни и кажи:"Междудругото късам с теб!" 8-)

Magic_Girl
01-31-2011, 17:58
Зарежи го.

Suzichka
01-31-2011, 18:31
От първият пост си направих заключението, че си болезнено ревнива и че жадуваш за внимание.
После прочетох и другия ти пост, и мнението ми се промени донякъде. Щом не се замисля за теб, а избира да ходи при бившата си, значи нещо ви куца във връзката.

Обаче, в крайна сметка, адски грозна показност от страна на бившата му е да покани всички без теб някъде си и приятелят ти, вместо да те попита дали искаш да отидеш с него или да откаже любезно, да хукне след нея без обяснения, без нищо. Супер унизително е, да му се невиди.

Човекът не те уважава, но за теб това не е от значение, щом си с него вече една година и въпреки хилядите скъсвания и изцепките - неговите собствени и на бившите му.

+1 :? :?

marin4itu
02-01-2011, 09:47
Махай г тоя.. Отначало ще ти е гадно,но ще видиш, че без него ще си по-щастлива.

smoker4e7o
04-12-2011, 12:58
Ем хааахах .. продължи с него , той има право да излиза ;D не само с теб . :D

kameliyar
04-12-2011, 13:45
Би трябвало да му обясниш, че не можеш да продължаваш така и не мислиш, че това е отношението, което заслужаваш. Това, което правиш не е задушаване както много вече казаха... Да си има приятелка и да ходи в дома на бившата си такава е много унизително и много наранява, независимо дали той го осъзнава или не. Щом не иска да те чуе толкова пъти защо не направиш като него? Пренебрегвай го известно време, за да види той какво е чувството и да види как той би се почувствал.. Ако не изпитва това, което изпитваш ти в подобна ситуация просто няма как да потръгне връзката.. Той няма как да промени теб, както и ти него. Намери човек, който наистина ще иска да те вижда във всеки удобен момент, ще те зачита и ще се замисля когато прави нещо дали то е правилно и какви емоции ще предизвика у теб.
Успех!

DqVoLsKoJeLaNiE
04-12-2011, 16:59
Ми, първо, той има право да излиза с който си иска, ама тва не го оправдава напълно.
Второ,седни и си говори с него и това е. Като си мълчиш нищо не правиш. Кажи му с думи прости, че не ти е особено кеф да те заебава усред мегданя, щото си му приятелка в крайна сметка и че нямаш нищо против да излиза с други хора, ама не и да те зарязва. Ако не разбира-майната му. :)

VaMpiRKaTaaa
04-12-2011, 17:05
Сама казваш,че не въри.
Питаш какво да правиш?
Ти вече си,си отговорила сама..
Удебелих ти го.
Значи,ти не искаш съвет,защото сама осъзнаваш какво трябва да направиш.Просто се чувстваш НЕсигурна и търсиш подкрепата от нас,непознатите.Каквото и да ти кажеме,сама трябва да си прецениш.

gagi653
04-12-2011, 17:11
зарежи го

TechnoAddicted
04-12-2011, 17:46
Сък ма дик , курви тъпи , писна ми от путки като вас !!

Човека е излезнал 1 път с негови прятели и вече АЙДЕЕЕ КЪСАМЕ , АПОКАЛИПС , СМЪРТ , БЕСИЛО ?!
Късали са защото тя е супеееер досадна .. поне от това което казва .. неможете ли да разберете , че колкото и да се харесвате ( супер тъп израз) / обичате (преувеличен / етц ... човек има право да излезне с прятелите си , няма да ги зареже за тва , че на нея и е скимнало да не излиза с никой освен с него ?! БРОС БЕФО ХОЕЗ ! Тя кфо неизлиза ли с нейните прятелки ? - съмнявам се да не излиза и много се съмнявам , че го взимат ... плус никое момче неиска да стой м/у 3294890238409 момичета , и те да немогат да кажат нищо помежду си заради него , и на него му е тъпо ! ОБАЧЕ ВИЕ СИ ОТВАРЯТЕ УСТИЦИТЕ ПРОСТИ БЕЗ ДА ВКАРАТЕ И КАПКА МИСЪЛ ЗА ТОВА КОЕТО ТОЙ ЧУВСТВА ... и кога вече той се маха от вас или просто избягва поканата , вие си казвате .. "ОЛЕЕ ОТБЛЪСКВАМЕ НЕИЛИЗА С МЕН , АЕ ЧАО , СИКТИР " НЕ ВИ Е СРАМ !!

againstyou
04-12-2011, 17:52
Момчетата до 18 години не знаят какво искат.

pricelessxv
04-12-2011, 18:31
''Чак, когато загубиш някого, осъзнаваш КОЛКО ПО-ДОБРЕ ТИ Е БЕЗ НЕГО!" Както преди мен казаха - остави го.. :? Относно неговите чувства, абсолютно сигурна съм, че не му пука.. за какво ще му трябва на момичето задник като него.. да предпочете да остане с бившата му, отколкото с нея :shock: :razz: Моя приятелка наскоро имаше такъв случай.. постоянно се измъчваше, а пък колко е плакала за него :( Убеждавах я да го зареже, той постъпваше по абсолютно същия начин, като този в случейя. Тя само се питаше къде ли е в момента, и защо не и се обажда, защо предпочита да е винаги с другите. Първоначално и аз и казах, че не може да излиза САМО с нея, а че трябва да бъде и сред приятелите си, но сама се убедих, че той ПОЧТИ НИКОГА не излиза САМО с нея :x Виждаха се само двамата най-много веднъж на две седмици?! А са (бяха) заедно околко година :? Тогава посъветвах приятелката ми същото, което някой тук беше казал.. да го зареже, много ще я боли, но е за добро. А тя така и направи.. наистина, беше и много мъчно, кофти и т.н.. Но едва когато го преодоля осъзна колко глупава е била само да му угажда и в същото време той да не положи никакви усилия и никога да не докаже любовта си, въпреки че я убеждаваше в думите си ''Обичам те'' ;) Така че, ОСТАВИ ГО. Може да осъзнае грешката си и да се върне. А може и да не го направи :razz: :lol: :D :D :D

salduranata
05-07-2011, 22:56
moje da napravish i takka... da postupish kato nego.. nqkolko dni da ne izlizash s nego.. da ne mu se obajdash.. da ne go tarsissh da vidim dali toi 6te te potarsi ili dr.. i ako ni6to ne stane .. ne naprai ni6to.. ve4e go ostavi kolkoto i da go obi4ash .. mnoogo 6te boli no po-dobre e taka.. nq smisal da se zalugvate edin dryg.. ako e tapanar i ne ti obarne vnnnnnnnnimaniee.. go ostavi.. osven ako ve4e ne si go napravila.. za6toto az koga se se setih za pisha.. :D :D

Ssummerjam
05-08-2011, 08:15
Какво му търчиш подир задника на тоя :? Вижда, че каквото и да направи, ти се примиряваш и му прощаваш без дори да се замислиш. Е как очакваш да се стресне и да се промени?! Не си погазвай самоуважението заради подобен мухльо.

DevilWish
05-08-2011, 10:48
Hahahhaahahahahhahahгьгьгьгхахахаха хахахахахахахахаххааххаах хахаха :D :D :D :D :D :D :D
Сериозно четох всяко едно мнение и мислих какъв отговор да дам, тогава видях 14години :shock: wtf?? отивай да си играеш и ти с приятелките си.Той е на 15 и има 100 бивши, не ти обръщал внимание?Абе ти сериозно ли ??? Той изобщо не е на ниво 'връзка'. ;)