PDA

View Full Version : Със . . .



misslowe
01-29-2011, 19:13
Таа ет0 го и м0я проблем ( нее м0га да го нарека пр0блем , н0 ще г0 споделя )

Та до сега с м0я приятел винаги сме го правили със презерватив , н0 той ми каза ,че иска без - аз съответно го отказах , а той ми заяви ,че му нямам д0верие . . нее така , н0 със презерватив се чувствам по сигурна и по спокойна ! какв0 мога да направя ? :o :o

Muddled
01-29-2011, 19:15
Ами да му го кажеш това на него .. мисля, че е те разбере.

misslowe
01-29-2011, 19:19
казах му г0 - и мисля ,че той ме разбра
но се почувства обиден . .

ThisIsMe
01-29-2011, 19:22
Какво ли?
Ми да го лишиш от секс какво!
Той е егоист,а ти приемеш ли -ще си ебахти тъпото парче.Хората не са ги измислили за красота тия кондоми.Пазете се,ако не искате главоболия!
Татко ли иска да става?Да няма после поредната тема...''Бременна ли съм''?Това ,че му нямаш доверие е клише.Казал го е ,за да се съгласиш да го направите без презерватив.Отваряй си очите и не се навивай да го правиш без предпазни средства!Има достатъчно девойки забременели от предеякулационна течност.Нека ти да не ставаш една от тях!

Muddled
01-29-2011, 19:27
Какво ли?
Ми да го лишиш от секс какво!
Той е егоист,а ти приемеш ли -ще си ебахти тъпото парче.Хората не са ги измислили за красота тия кондоми.Пазете се,ако не искате главоболия!
Татко ли иска да става?Да няма после поредната тема...''Бременна ли съм''?Това ,че му нямаш доверие е клише.Казал го е ,за да се съгласиш да го направите без презерватив.Отваряй си очите и не се навивай да го правиш без предпазни средства!Има достатъчно девойки забременели от предеякулационна течност.Нека ти да не ставаш една от тях!

И аз се съгласявам с това което каза момичето. По добре с презерватив отколкото после да си имате главоболия.

fenche22
01-29-2011, 19:32
Накрая заради по-голямото удоволствие, ще си имате сума ти неприятности. Правете си го с презерватив и ще ви е мир на главата. Приятелят ти татко ли иска да става? Нали е наясно, че ако не са взети предпазни мерки, дори и да не свърши в теб отново има шанс да си бременна? Плюс това дори и да вземеш противозачатъчни пак нищо не може да бъде гарантирано. Поговорете си, само така можете да решите `разногласието`.

misslowe
01-29-2011, 19:39
Тнхх :P

Punisherrr
01-29-2011, 19:54
Обиден бил.... нямала си му доверие...
Малееее резачка директно за такъв индивид. Думи нямам колко е зле положението. Я се стягайте и си пазете здравето.

Badhabit
01-29-2011, 21:35
Абе момиче искаш ли да гледаш бебе ако е така действай,нооооо относно тоя твой партниор бих ти казал да му биеш шута ако ти повтори за това че иска без презерватив...но все пак ти си решаваш кажи му или ще го правиме по моя начин или изобщо няма да го правиме :grin: и се извинявам ако с нещо съм те обидила с думите си но все пак изказвам моето мнение не е нужно да ме слушаш :) :)

MishoShamara
01-30-2011, 03:52
Тоя твоя приятел как те търпи... Може ли толкова да му нямаш доверие? Ти днеска не му даваш без презерватив, утре няма да му даваш да се вижда с приятели... ЕБАСИ ЧЕХАЛОТ Е ТВА ЕЙ!

mecho8888
01-30-2011, 03:58
пусни в задния двор без :-P

kiki1991
01-30-2011, 07:11
пусни в задния двор без :-P

да това е много добра идея..дай му анален пък ко иска и да свърши там

anonymous708973
01-30-2011, 07:16
Гледайте заедно "life is as we know it" - в топ 10 на Замунда е.
Да види къв зор е да гледаш бебе.

jettlii
01-30-2011, 10:15
пусни в задния двор без :-P

от кога секса стана пазарлък...
щом не му харесва да пътува :)

horacio
01-30-2011, 10:23
Тоя твоя приятел как те търпи... Може ли толкова да му нямаш доверие? Ти днеска не му даваш без презерватив, утре няма да му даваш да се вижда с приятели... ЕБАСИ ЧЕХАЛОТ Е ТВА ЕЙ!

Я се скрий

misslowe
01-30-2011, 10:30
кажи му или ще го правиме по моя начин или изобщо няма да го правиме :grin:

Това ми харесва :grin:

waterpolohero
01-30-2011, 10:32
Гледайте заедно "life is as we know it" - в топ 10 на Замунда е.
Да види къв зор е да гледаш бебе.

+1 Филма е хубав и показва наистина к'во е да отгледаш едно бебе....

misslowe
01-30-2011, 10:34
Гледайте заедно "life is as we know it" - в топ 10 на Замунда е.
Да види къв зор е да гледаш бебе.

+1 Филма е хубав и показва наистина к'во е да отгледаш едно бебе....

Гледала съм г0 . . много е як :grin: :P

waterpolohero
01-30-2011, 10:36
Гледайте заедно "life is as we know it" - в топ 10 на Замунда е.
Да види къв зор е да гледаш бебе.

+1 Филма е хубав и показва наистина к'во е да отгледаш едно бебе....

Гледала съм г0 . . много е як :grin: :P

Еми покажи го и на другарчето ти , ще се очарова , пък ако иска и той така , давайте пусни му и после пак поредната тема във форума "бременна ли съм?"........ :?

Natalito94
01-30-2011, 11:04
Какво ли?
Ми да го лишиш от секс какво!
Той е егоист,а ти приемеш ли -ще си ебахти тъпото парче.Хората не са ги измислили за красота тия кондоми.Пазете се,ако не искате главоболия!
Татко ли иска да става?Да няма после поредната тема...''Бременна ли съм''?Това ,че му нямаш доверие е клише.Казал го е ,за да се съгласиш да го направите без презерватив.Отваряй си очите и не се навивай да го правиш без предпазни средства!Има достатъчно девойки забременели от предеякулационна течност.Нека ти да не ставаш една от тях!


И аз съм на тва мнение...не си създавай главобол напразно не си струва...ОСПЕХ... :D :D :D

kremen4eto
01-30-2011, 11:05
Да го правите без презерватив не е добра идея, но и не е чааааааааак толкова лошо. По-скоро се замисли за отношението на партньора ти към теб. Той няма право да ти говори така. Макар че сексът е и между двамата, здравето на всеки от вас е индивидуално и човек сам избира какво да прави с него.

Ако е някое лапе на 16-17-18, работата е ясна. Не го е правил без презерватив, някой го е бъзикнал, че го е шубе и той сега всячески се опитва да докаже обратното. Има и всякакви идиоти, които казват 'И да забременее, голяма работа. Нали няма да съм аз.'

Как да постъпиш, избираш ти, авторке. Прецени го що за стока е. На тия измишльотини за доверието не се връзвай. Онзи отгоре ако е решил, че ще става бебе, ще стане.

DownloadVirus
01-30-2011, 11:50
Пускай ко толкоз :D От една свирка нищо няма да стане и в задният двор го пусни без както каза тука в предишен пост :D