PDA

View Full Version : С него съм но пак страдам



roberta96
01-29-2011, 20:12
От дълго време искам да споделя историята си. Тази година съм 8-ми клас и съм в ново училище. Харесах едно момче което не беше в моя клас, но беше приятел на една моя съученичка. Тя ме предупреди, че той не е свестен. Аз естествено и казах че няма проблем и че не го харесвам чак толкова. Тогава беше така, но всичко се промени. Казаха му че го харесвам. Беше ми неприятно когато го виждах защото не знаех дали и той ме харесва. Един ден въпросната обща приятелка ми каза, че той е поискал моя скайп и че тя му го е дала. Зарадвах се много защото още не знаех колко ще ме нарани. В началото беше много мил. Един ден ми писа и ме пита кой харесвам. Когато му казах че харесвам него и той ми каза че ме харесва. Почнахме да си пишем много често. Един ден една друга приятелка го накара да ми каже истината, а тя беше че само си е играл с мен и не ме харесва. Болеше ме много, но малко по малко започнах да го забравям. И точно когато мислех, че това е края той пак стана онова мило момче. Почна да ми прави комплименти, ходеше постоянно след мен и така се върнаха и чувствата ми към него. Но един ден пак се скарахме и той каза че съм направила това което е искал и че вече не му трябвам. Този път болката беше още по-голяма защото мислех че този път между нас ще се получи. И за пореден път си обещах че ще го забравя, но не стана защото той пак се върна в живота ми когато вече го бях забравила. Отново ми каза, че ме харесва и аз като глупачка му се вързах. Този път обаче беше по-различно защото този път ми предложи лице в лице. Приех и сега сме заедно, но въпреки че е с мен пак е толкова далече. Постоянно ме дразни с една приятелка Ани. Накрая се усъмних и я питах има ли нещо между тях и тя ми каза че преди 2 седмици (а той ми предложи преди 2 седмици) и е казал че я харесва, но тя го отрязала. Ако беше само това щях да го подмина но не е. 1 той никога не идва при мен, винаги аз при него.... Аз го целувам и прегръщам. 2 той не иска да казваме на никой за нас което ме кара да мисля че се срамува че ходим. И 3-то когато му кажа, че ще е по-добре да скъсаме на него сякаш не му пука. Аз не искам да го изгубя, но не мога да продължавам така. Моля ви дайте ми някакъв съвет.

iveetyy
01-29-2011, 20:24
Момчето чисто и просто си играе с теб..отново.
Може да е трудно,но не и невъзможно да го напуснеш и забравиш при положение,че не те заслужава и ти е причинил толкова много..
Не разбирам как изобщо му се връзваш вече.