PDA

View Full Version : С него съм, но пак страдам



roberta96
01-29-2011, 20:13
От дълго време искам да споделя историята си. Тази година съм 8-ми клас и съм в ново училище. Харесах едно момче което не беше в моя клас, но беше приятел на една моя съученичка. Тя ме предупреди, че той не е свестен. Аз естествено и казах че няма проблем и че не го харесвам чак толкова. Тогава беше така, но всичко се промени. Казаха му че го харесвам. Беше ми неприятно когато го виждах защото не знаех дали и той ме харесва. Един ден въпросната обща приятелка ми каза, че той е поискал моя скайп и че тя му го е дала. Зарадвах се много защото още не знаех колко ще ме нарани. В началото беше много мил. Един ден ми писа и ме пита кой харесвам. Когато му казах че харесвам него и той ми каза че ме харесва. Почнахме да си пишем много често. Един ден една друга приятелка го накара да ми каже истината, а тя беше че само си е играл с мен и не ме харесва. Болеше ме много, но малко по малко започнах да го забравям. И точно когато мислех, че това е края той пак стана онова мило момче. Почна да ми прави комплименти, ходеше постоянно след мен и така се върнаха и чувствата ми към него. Но един ден пак се скарахме и той каза че съм направила това което е искал и че вече не му трябвам. Този път болката беше още по-голяма защото мислех че този път между нас ще се получи. И за пореден път си обещах че ще го забравя, но не стана защото той пак се върна в живота ми когато вече го бях забравила. Отново ми каза, че ме харесва и аз като глупачка му се вързах. Този път обаче беше по-различно защото този път ми предложи лице в лице. Приех и сега сме заедно, но въпреки че е с мен пак е толкова далече. Постоянно ме дразни с една приятелка Ани. Накрая се усъмних и я питах има ли нещо между тях и тя ми каза че преди 2 седмици (а той ми предложи преди 2 седмици) и е казал че я харесва, но тя го отрязала. Ако беше само това щях да го подмина но не е. 1 той никога не идва при мен, винаги аз при него.... Аз го целувам и прегръщам. 2 той не иска да казваме на никой за нас което ме кара да мисля че се срамува че ходим. И 3-то когато му кажа, че ще е по-добре да скъсаме на него сякаш не му пука. Аз не искам да го изгубя, но не мога да продължавам така. Моля ви дайте ми някакъв съвет.

xxmexx
01-29-2011, 20:22
Говори открито с него.. кажи му, че го обичаш и, че не искаш да го загубиш, но в случея ще е по добре да скъсате .. и ако след всичко това не му пука.. майната му.. зарежи го колкото и да те боли... и не позволявай да се върне в живота ти ...

notlike
01-29-2011, 20:31
Не всичко в живота е мед и масло, има и разочарования. Явно няма да се получи между вас, а и явно тоя е боклук. И все пак се надявам, че няма да продължиш традицията, която повелява доста жени(забележи, не казвам всички, защото никога не можеш да вземеш всеки човек под общ знаменател) след провал да казва "всички мъже са еднакви". Потърси някой, който ще е твой тип, и не залъгвай фантазиите си, че може да се получи нещо. В сънищата той може да е твоя "принц", ама реалността е съвсем друго измерение. И ако все пак дадеш воля на чувствата си, пак ще си прецакана. Време е да мислиш и да вземеш решение, което е крайно. На твое място бих прекъснал всякакви отношения с подобен човек.

xxmexx
01-29-2011, 20:32
Не всичко в живота е мед и масло, има и разочарования. Явно няма да се получи между вас, а и явно тоя е боклук. И все пак се надявам, че няма да продължиш традицията, която повелява доста жени(забележи, не казвам всички, защото никога не можеш да вземеш всеки човек под общ знаменател) след провал да казва "всички мъже са еднакви". Потърси някой, който ще е твой тип, и не залъгвай фантазиите си, че може да се получи нещо. В сънищата той може да е твоя "принц", ама реалността е съвсем друго измерение. И ако все пак дадеш воля на чувствата си, пак ще си прецакана. Време е да мислиш и да вземеш решение, което е крайно. На твое място бих прекъснал всякакви отношения с подобен човек.

+1

anonimchetou
01-29-2011, 20:46
Тоя е пълен боклук. Не се занимавай с него .

VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 05:46
1.Наранявате.
2.Играл си е с теб.
3.Казва на друга,че я харесва,в същото време ти предлага връзка.
Извод на уравнението:Такъв човек,НЕ си заслужава.
Заключение,прекрати всичко с него.

RaisedOnRock
01-30-2011, 06:26
Аз бих го зарязала.
Щом толкова сте късали и сте се събирали,и щом толкова те е наранил,най-добре прекрати всякакъв контакт с въпросния боклук.Забрави го!

marin4itu
01-30-2011, 08:48
Я да го махаш този глупак! Намери си някое наистина мило и добро момче, което няма да го е срам от това, че ходите! Да, останали са такива момчета!

xxmexx
01-30-2011, 09:15
Я да го махаш този глупак! Намери си някое наистина мило и добро момче, което няма да го е срам от това, че ходите! Да, останали са такива момчета!

Абсолютно съм съгласна, има 100 пъти по - добри момчета от него :)

PyCoKoCkA93
01-30-2011, 10:37
Още не си дорасла за момчета щом толкова изживяваш хлапашките изцепки на един пъпчив пубер... :)

tanch3t093
01-30-2011, 11:01
След всичко, кото стана ти все пак си готова да бъдеш все още с него? Хората ти го казаха, играе си с теб, а това, че е казал на друго момиче такива неща говори само за себе си ... Харесваш го, искаш да си с него, но той заслужава ли? Най-добре за теб - прекрати всичко с него, сама виждаш, че на него не му пука ... Рано или късно той ще сложи края, ако ти не го направиш преди него.

Ssummerjam
01-30-2011, 11:21
Тоя идва и си отива от живота ти когато пожелае. Ей така, за спорта. И въпреки това ти се влачиш след него. Продължавай, то е полезно. 8)

sh3_1s_7h3_0n3
01-30-2011, 16:10
По-добре си страдай сама.

arizona
01-30-2011, 17:00
Не бива да страдаш заради такъв боклук...късай с него и си живей живота...може сега да си мислиш,че без него живота не струва и т.н.,но споко тва ще е временно :wink:

Infection
01-30-2011, 17:07
След всичко, кото стана ти все пак си готова да бъдеш все още с него? Хората ти го казаха, играе си с теб, а това, че е казал на друго момиче такива неща говори само за себе си ... Харесваш го, искаш да си с него, но той заслужава ли? Най-добре за теб - прекрати всичко с него, сама виждаш, че на него не му пука ... Рано или късно той ще сложи края, ако ти не го направиш преди него.
;-) ;-) ;-)

fenche22
01-30-2011, 17:08
Зарежи го. Щом вече те е наранявал толкова пъти, пак ще намери начин да го направи. Гледай си живота и не го мисли това момче, очевидно не те заслужава. Не се притеснявай, не е единствения, макар сега да си мислиш обратното. Просто още не си срещнала твоя човек! 8)

pink123
02-01-2011, 22:16
Когато четях редовете написани от теб от части четях своята история ..един съвет от мене не вярвай на приятелки ! .. така прецаках връзката с човека който съм обичала и обичам най-много.. идваше бившата му която уж да ме предопреди,а май се е опитвапе да прави интриги.. е признавам,че и аз малко им бях помогнала да се разделят ала тогава мислех всички чувства са погребани .. но както и да е сега не си щастлива с него а без него ? .. аз много пъти исках да му кажа край ..междо другото мойта връзка с него продължи 2 седмици (официалната) след това колко пъти сме тръгвали и късали за по 3-4 дни незнам вече,ала това е от декември месец..не прави още една грешка ако ти каже,че ако спите ще те обикне .. това са просто лъжи пробвала съм го .. той ми беше първия .. да говорим си не толкова често но се чуваме,пишем си по скайп всеки ден .. но нещата не са както преди той ме търси за единия секс ..аз пък приемам защото това е единствения начин за малко да съм в прегрътките му.. и все пак ако си спала вече с него не съжалявай ;) така е трябвало да стане .. но все пак помисли дали с него ще си щастлива,защото сега и живота си бих дала да ходя с него.. а той ми говори,че харесва друга .. и ми се обажда по телефона и ме пита защо никоя не иска да тръгне с мене,а той знае че го обичам..говорех с хора които го познават евентуално по-добре от мене и те ми казаха,че така върти момичетата които го харесват .. ама въпреки това ааз се тормозя .. незнам защо пиша и описвам историята ми макар и бегло .. надявам се,че като прочетеш това ще разбереш какво не трябва да правиш..но все пак пробвай още малко по говорете пък дано всичко да се оправи .. и не вярвай на "приятелки"те доста често не ти мислят доброто жена приятелка няма или ако има поне трябва да е 10 години по-възрастна от тебе за да не се заглежда по момчетата които ти харесваш.. :) :) :)

SmilezZz
02-02-2011, 15:30
Няма смисъл да се занимаваш с него..Не те обича,поне според това,което си написала си правя такива изводи..
Не знае какво иска,а и явно не е достатъчно голям,за да започне каквато и да е връзка..