PDA

View Full Version : На Горещия стол е DaemonBoy



WinstonSmith
01-29-2011, 21:47
Заглавието казва всичко.

Не бъдете много брутални в началото. 8-)

Аз ще се включа после. Айде нападайте!

П.П. В темата се забранява писането на телетъбиси и други дребни торбести бозайници.

Takova
01-29-2011, 21:49
АЗ АЗ АЗ

Име
Години
Град
Образование

ЕГН
Номер на личната карта

:P

DaemonBoy
01-29-2011, 21:54
Име - Явор
Години - 17
Град - Горна Оряховица
Образование - Средно(незавършено още)

ЕГН - 93060714**
Номер на личната карта ************

realantisocial
01-29-2011, 21:57
Сериозно ли бе ?

Takova
01-29-2011, 21:57
Какво точно учиш ? Ще следваш ли ? Съответно какво ?

Takova
01-29-2011, 21:58
Сериозно ли бе ?


Аз казах, че щ ее забавно :P

baceto
01-29-2011, 21:58
мразиш ли Етър Велико Търново?

DaemonBoy
01-29-2011, 21:59
Сериозно ли бе ?Не, на майтап

мразиш ли Етър Велико Търново?
Лилави курвиии, какви жени сте!!! И НИЕ ВАШИТЕ МЪЖЕ!!!!!

CanisDirus
01-29-2011, 22:00
Е ли циганската баница традиционно българско ястие?

Какво мислиш за СРС-тата?

А има ли живот след смърта?

А преди смърта?

baceto
01-29-2011, 22:00
Сериозно ли бе ?Не, на майтап

мразиш ли Етър Велико Търново?
Лилави курвиии, какви жени сте!!! И НИЕ ВАШИТЕ МЪЖЕ!!!!! :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035

ПЛУУУВАЙ ПЛУУУВАЙ ЛИЛАВО ЛАЙНО...

WinstonSmith
01-29-2011, 22:03
Мастурбирал ли си на костенурките нинджа? Донатело има ли big booty ass?

Майка ти хващала ли те е докато мастурбираш?

Кой левъл е паладинът ти?

Правил ли си аборт?

DaemonBoy
01-29-2011, 22:04
Е ли циганската баница традиционно българско ястие?

А българско ястие ли е зрелият боб, мусаката и гювеча? Всички тези ястия са побългарени включително баницата.

Какво мислиш за СРС-тата?
Шанс на Борисов да се покаже, като най-големия.

А има ли живот след смърта?
Ако има, ще ти кажа, като видя.

А преди смърта?
Може би

realantisocial
01-29-2011, 22:04
Сериозно ли бе ?Не, на майтап



Ти целия си един майтап бе брато :lol:


Кажи сега за Костенурките Нинджа.

DaemonBoy
01-29-2011, 22:05
Мастурбирал ли си на костенурките нинджа? Донатело има ли big booty ass? He is a big booty bitch!

Майка ти хващала ли те е докато мастурбираш?
Не.
Кой левъл е паладинът ти?
0, не играя WoW
Правил ли си аборт?Напът бях, но се усетих навреме.

DaemonBoy
01-29-2011, 22:06
Какво точно учиш ? Компютърна техника и технологии, общо взето тъпотии.
Ще следваш ли ? Мда.
Съответно какво ? Насочил съм се към психологията, понеже след време искам да работя нещо, което ще ми е интересно.

tuzaro
01-29-2011, 22:07
Сериозно ли бе ?Не, на майтап

мразиш ли Етър Велико Търново?
Лилави курвиии, какви жени сте!!! И НИЕ ВАШИТЕ МЪЖЕ!!!!!песента май не е точно така.

realantisocial
01-29-2011, 22:07
А какво те спря да абортираш ?

baceto
01-29-2011, 22:07
бе не знам дали са тъпотии, при положение, че в КТТ я водят една най-трудните специалности по университетите...

baceto
01-29-2011, 22:08
Сериозно ли бе ?Не, на майтап

мразиш ли Етър Велико Търново?
Лилави курвиии, какви жени сте!!! И НИЕ ВАШИТЕ МЪЖЕ!!!!!песента май не е точно така.е не е, ама ша я пееме на 5-ти март у Търново 8)

Takova
01-29-2011, 22:08
С какво точно ти е интересна психологията ?

DaemonBoy
01-29-2011, 22:09
А какво те спря да абортираш ?Съвест :(

Такова, отговорих на предишната страница.

WinstonSmith
01-29-2011, 22:11
Беше споменал, че ходиш на фитнес.

Колко вдигаш от лежанка?

Тренираш ли краката?

Спазваш ли специална диета? Взимаш ли добавки?

Пристигнаха ли ти обувките?

baceto
01-29-2011, 22:11
пушиш ли?
шмъркаш ли?
пиеш ли?
повръщаш ли след като си се напил?

DaemonBoy
01-29-2011, 22:11
С какво точно ти е интересна психологията ?Бях се зачел в един учебник на брат ми как дребните детайли и навици са показателни за същността на един човек.

Takova
01-29-2011, 22:13
А понякога същността на човек се разкрива много преди да се стигне до разглеждане на малките детайли.
Какво ще кажеш за това ?

DaemonBoy
01-29-2011, 22:14
Беше споменал, че ходиш на фитнес.

Колко вдигаш от лежанка?
50 кг
Тренираш ли краката?
Мда, но не наблягам много на тях
Спазваш ли специална диета? Взимаш ли добавки?
Принципно трябва да спазвам диета, но не го правя. Добавки не вземам
Пристигнаха ли ти обувките?
Да пристигнаха миналата седмица.

пушиш ли?Да, но не много по кутия на седмица.
шмъркаш ли?Пробвал съм, но не ме влече.
пиеш ли?В границите на нормалното.
повръщаш ли след като си се напил? Има 1-2 случая, но не е често.

Pwnmaster
01-29-2011, 22:15
U mad.

DaemonBoy
01-29-2011, 22:15
А понякога същността на човек се разкрива много преди да се стигне до разглеждане на малките детайли.
Какво ще кажеш за това ?Според зависи от времето на общуване с даденият човек(дълготрайност) и от постъпките му спрямо мен.

DaemonBoy
01-29-2011, 22:46
Мислиш ли, че ще си достатъчно интересна личност за стола? Това го оставям на питащите да кажат.

Какъв според теб е образа ти във форума и съответно как те възприемат съфорумците?Образът ми сигурно е на онзи който е от малък град, иска да се издигне по някакъв начин, но все нещо не му достига. А как ме възприемат само те си знаят.

Защо си пусна ЕГН-то без последните две цифри само? Не ти ли хрумна, че е супер тъпо да го направиш?Все същото е, това е лична информация.


В Горна Оряховица какво има освен една ЖП Гара?Аерогара :D

lenito_sf
01-29-2011, 22:50
Какво си правил, докато сте учили access в училище?
За какво си ме лъгал?
а да,
обичаш ли Хени?

jghgh
01-29-2011, 22:52
Какъв може да е още мотивът на едно момиче да се захване с по-голямо момче и да се обсебва от връзката им, ако изключим възможността да се е лепнала за него заради пари или щото не знае дали й се ... или й се пикае? Моля за някаква твоя интерпретация и как ти усещаш нещата, но без размити понятия като "Просто е много влюбена" и т.н.


Мислиш ли, че децата като малки искат да изместят, победят и елиминират родителите си(много силно казано), в частност момчетата - бащите си, а момичетата - майките си, и как би го обосновал?

Съгласен ли си, че децата в най-ранна възраст са много сексуални, освободени и дори извратени, и с какви факти би подкрепил твърдението си?

Можеш ли да разпознаеш дали някога си изпитвал съперничество към баща си и склонен ли си да го обосновеш с това, че си желал майка си?


Врътни една теория какво би се случило, ако нямаше възпитание у малките деца да не опипват другарчетата си, да не се събличат, да не правят всякакви странни неща, които правят малките деца. Представи си цялостно какво би могло да бъде, ако нямаше кой да възпре тези прояви и нямаше възрастни, които да ги ограничават, т.е. децата НЯМАТ досег с културата и нейното влияние върху поведението им. Примерно някаква изолирана среда. Опиши поведението на един такъв индивид когато порасне, както би го усетил и предвидил като психолог.


И, последно, признай си честно, на какви асоциации те навеждат моите въпроси и какво мислиш за тях?


Очаквам оригинално включване!

DaemonBoy
01-29-2011, 22:53
Какво си правил, докато сте учили access в училище? Барабар с другите яко ЦС :D
За какво си ме лъгал? Хмм теб конкретно може би само за това, че бях навит с вас да дойда в Мездра
а да,
обичаш ли Хени? Грешно ли е, ако кажа да?

DaemonBoy
01-29-2011, 22:58
Какъв може да е още мотивът на едно момиче да се захване с по-голямо момче и да се обсебва от връзката им, ако изключим възможността да се е лепнала за него заради пари или щото не знае дали й се ... или й се пикае? Моля за някаква твоя интерпретация и как ти усещаш нещата, но без размити понятия като "Просто е много влюбена" и т.н.
Доказано е, че момичетата съзряват по-рано отколкото момчетата. Т.е момиче на 13 години има акъла на 10-11 годишно момче(поне аз така си го обяснявамІ => повечето момичета просто търсят зрелост и опитност когато тръгват с по-големи момчета.

Мислиш ли, че децата като малки искат да изместят, победят и елиминират родителите си(много силно казано), в частност момчетата - бащите си, а момичетата - майките си, и как би го обосновал? Всяко момче иска да прилича на баща си, да бъде като него, а в същото време и да е по-добър от него, по-красив, по-умен, по-силен. Същото се отнася и за момичетата.

Съгласен ли си, че децата в най-ранна възраст са много сексуални, освободени и дори извратени, и с какви факти би подкрепил твърдението си? Най-ранна възраст ако може само да ми кажеш кои години разбираш.

Можеш ли да разпознаеш дали някога си изпитвал съперничество към баща си и склонен ли си да го обосновеш с това, че си желал майка си?Съперничество - да и то доста пъти, но обосновавайки се с желание към майка ми - не.


Врътни една теория какво би се случило, ако нямаше възпитание у малките деца да не опипват другарчетата си, да не се събличат, да не правят всякакви странни неща, които правят малките деца. Представи си цялостно какво би могло да бъде, ако нямаше кой да възпре тези прояви и нямаше възрастни, които да ги ограничават, т.е. децата НЯМАТ досег с културата и нейното влияние върху поведението им. Примерно някаква изолирана среда. Опиши поведението на един такъв индивид когато порасне, както би го усетил и предвидил като психолог.
Щяха да съзреят относно секса и взаимоотношенията много по-рано. Пораснал такъв индивид няма да има задръжки и примерно нищо не би го спряло на изискано парти да отиде само по боксерки(а защо не и без).


И, последно, признай си честно, на какви асоциации те навеждат моите въпроси и какво мислиш за тях?Интерсни са и смятам, че с теб бих си приказвал наистина приятно и на най-обширни теми.


Очаквам оригинално включване!

DaemonBoy
01-29-2011, 23:01
Не ме кефят отговорите ти - отговаряш стандартно и кратко.

Не провокираш интерес в мен да ти задавам въпроси, дори не провокираш желание да задавам и някакви подвеждащи въпроси, за да става смях.


Възприемаш ли се като скучен човек? Не, не се смятам за такъв, понеже съм имал доста интересни, както и вдигащи адреналина ситуации. Нищо не може да се сравни с това на 10-15 метра от теб да виждаш как елен 100кг+ подскача, спира се и те поглежда право в очите и замръзва, сякаш казва "Застреляй ме!" Жалко, че тази зима няма толкова дивеч...

WinstonSmith
01-29-2011, 23:03
Това че някой е попадал в интересна ситуация прави ли го непременно интересен човек?

Ходиш ли на лов?

Доставя ли ти садистично удоволствие да вземеш живота на едно невинно създание, което няма как да се защити?

Takova
01-29-2011, 23:03
Аха ... значи обичаш да убиваш животни ?

DaemonBoy
01-29-2011, 23:05
Аха ... значи обичаш да убиваш животни ?Обичам лова, обичам и риболова.

Това че някой е попадал в интересна ситуация прави ли го непременно интересен човек? Според зависи от ситуацията, а кажи ми кво означава за теб интересен човек? Загадъчен, мистичен, сериозен?

Ходиш ли на лов?Да, баща ми ме зариби.

Доставя ли ти садистично удоволствие да вземеш живота на едно невинно създание, което няма как да се защити?Садистично не, по-скоро някакво повдигане на адреналина, а и глиганите се водят вреден дивеч 8-)

DaemonBoy
01-29-2011, 23:06
Страхотна емоция наистина...

Ти ловец ли си?Законен, още не. Но това лято ще карам курсовете, от 14 годишен съм по горите с баща ми и брат ми.

WinstonSmith
01-29-2011, 23:08
Кой определя кое живо създание е безполезно или вредно?

Дава ли ни това право да го убиваме за удоволствие?

Чувстваш ли могъщество по този начин? Това кара ли те да се чувстваш повече или по - малко човек?

Takova
01-29-2011, 23:09
Аха ... значи обичаш да убиваш животни ?Обичам лова, обичам и риболова.

Това че някой е попадал в интересна ситуация прави ли го непременно интересен човек? Според зависи от ситуацията, а кажи ми кво означава за теб интересен човек? Загадъчен, мистичен, сериозен?

Ходиш ли на лов?Да, баща ми ме зариби.

Доставя ли ти садистично удоволствие да вземеш живота на едно невинно създание, което няма как да се защити?Садистично не, по-скоро някакво повдигане на адреналина, а и глиганите се водят вреден дивеч 8-)


Хммм ... и смяташ, че е редно да ги убиваш, защото са "вредни" ?
И защо пък да са вредни глиганите ?

DaemonBoy
01-29-2011, 23:11
Кой определя кое живо създание е безполезно или вредно?Определя го Съюзът на българските ловци.

Дава ли ни това право да го убиваме за удоволствие?Дава ни право, само ако искаме да го убием , а и повечето ловци ходят на лов не за удоволствие, а заради месото и тръпката.

Чувстваш ли могъщество по този начин? Това кара ли те да се чувстваш повече или по - малко човек?Могъщество... По-скоро не. Чувствам сякаш имам малко повече власт отколкото ми се полага, а дали ме прави повече или по-малко човек. Ами древните хора са се прехранвали главно с лов и риболов. Както казах доста ловци са станали такива заради едното месо(от което можеш да си направиш кайма/суджук които са наистина стандарт "Стара Планина" 8-) )

WinstonSmith
01-29-2011, 23:11
Какво друго са ти искали в 1 през нощта? Секс?

Колко точно девствен си?

Ако не си - колко момичета си чукал?

DaemonBoy
01-29-2011, 23:15
Какво друго са ти искали в 1 през нощта? Секс? Ако трябва да съм честен са ми искали и амфети, а секс са ми искали в 10 часа8-)

Колко точно девствен си? Не съм девстевн.

Ако не си - колко момичета си чукал? Ми има-няма 6-7.


Би ли искал да участваш в игра, като ония по филмите, където някакви хора са дивеча, а други пичове са ловците и ги ловуват?Да, би било добър прилив на адреналин.

А какъв е адреналина, докато натискаш спусъка?Доста висок, усещаш самият изстрел, пулса на животното и как самият куршум го пронизва.

Изпитваш ли сексуална възбуда?
Не.
Расте ли малката, мека пишчица, докато отнемаш живот?
Не, ако растеше от това цял Китай щяха да са ловци.
Чувстваш ли се значим, защото имаш оръжие и можеш да убиеш беззащитно животно? Значим не, по-скоро по-властен.

Вярваш ли, че правото е на страната на по-силния?Да, но също така и на по-разумният, а ако тези двама са различни хора, тогава възниква спор или дебат.

Мислиш ли, че си на по-високо ниво от животните, които ловуваш? Всички сме животни и колкото по-рано го разберем, толкова по-добре. Животинското в нас ни кара да се храним, правим секс, спим и т.н.

WinstonSmith
01-29-2011, 23:15
Съюзът на ловците ли има върховна власт над природата?

А ловците нуждаят ли се непременно от месото, което убиват? Не могат ли да си набавят храна по друг начин?

Това ли са за теб животните - луканката в чинията ти?

Мислиш ли, че имаш ценностна система? В какво се изразява тя?

Takova
01-29-2011, 23:18
Уинстън, Харли, мисля че получихме достатъчно отговори :-o


Бан по ЕГН :?

CanisDirus
01-29-2011, 23:18
Дразнят ли те градските еко-талибани, които си мислят, че храна се набавя от супермаркета?
8-)

DaemonBoy
01-29-2011, 23:19
Съюзът на ловците ли има върховна власт над природата?Върховната власт над природата имаме ние, обикновените хора.

А ловците нуждаят ли се непременно от месото, което убиват? Не могат ли да си набавят храна по друг начин? Непременно, не. Могат да си набавят храна, но защо пък да не си я разнообразят?

Това ли са за теб животните - луканката в чинията ти? А тогава какво са яйцата, пържолите, кебапчетата и т.н. Това е физиологична нужда, която някои така я удовлетворяват с убиването на животни и яденето на тяхното месо.

Мислиш ли, че имаш ценностна система? В какво се изразява тя? Смятам, че имам да. Изрязява се в 2 категории
Лични ценности - личната информация, личните взаимоотношения, които имам с хората, които са ми близки.
Духовни ценности - моралът, поведението ми в дадена ситуация, запазването на самообладание, вярата в Бог и добрината по света.

DaemonBoy
01-29-2011, 23:21
Дразнят ли те градските еко-талибани, които си мислят, че храна се набавя от супермаркета? Тея са може би най-задръстените хора, с най-тесен мироглед 8-)


Според твоите отговори и ценностна система си правя извода, че е супер яко да убиваш и да се показваш като по-властен. А как би реагирал ти да си от другата страна?Щях да се боря за да се върна на другата страна(т.е първоначалната ми).


Аз ако съм по-як/силен/властен от теб, ще бъде ли окей да използвам предимството си, за да ти навредя/нараня, за да си направя кефа и да си вдигна адреналина? Окей би било за тези които се млатят за удоволствие и пари в клетките на UFC. За мен лично - не.

DaemonBoy
01-29-2011, 23:22
Дайте некви въпроси свързани и със спорта де 8-)

realantisocial
01-29-2011, 23:22
Тоя е по-тъп от тараба. И брато, ако все още искаш да си на тоя стол, за да те унижават, поне си прави труда да разделяш въпросите от отговорите с различен шрифт. Не е толкова трудно.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/ff/Ebola_virus_em.jpg/300px-Ebola_virus_em.jpg


В Горна Оряховица не знам дали сте чували или виждали това. Но това е доказателството, че не човека властва над природата.

Takova
01-29-2011, 23:23
Не си съгласен да те малтретират, ама си окей ти да нараняваш други :) Серем ти на ценностната система, морала и вярата.

jghgh
01-29-2011, 23:24
Съгласен ли си, че децата в най-ранна възраст са много сексуални, освободени и дори извратени, и с какви факти би подкрепил твърдението си? Най-ранна възраст ако може само да ми кажеш кои години разбираш.
Ами от 4 до 6 годишна възраст - в детската градина дечурлигата. ?

И също, не мислиш ли, че по-скоро недокоснатият от културата човек (култура като масово понятие и по-скоро с антропологично значение) би бил като животно? Възможно ли е един такъв човек да бъде социален и да се вписва въобще в някакви норми (спомни си предния въпрос)

Какво всъщност е разкрепостеността в днешно време, при днешните индивиди? Не е ли тя да направиш един съзнателен избор да се държиш по-освободено, въпреки че по-рано ти е било "забранено", или си подтиснал желанието си във вид на "отрицание"?
Фалшива ли е тази разкрепостеност? Откъде идва?

Ако един човек реши да спи с майка си, и тя също реши да спи със сина си, това какво значи за всеки един от тях поотделно и различава ли се по някакъв начин от разкрепостеността?

Моля те, разгледай разкрепостеността. Е ли тя проява на фриволна широкоскроеност или е по-скоро следствие от едни потискани желания, които после човек съзнателно осмисля и решава, че трябва да им даде воля?

Ти лично доколко се влияеш от морала, що се отнася до сексуални актове?

Възможно ли е да няма никакви граници за желанията на подтискания от културата индивид и това добро или лошо е?

Хубаво ли би било културата да няма влияние върху хората и те да не потискат желанията си?

Изброй някои желания, които поне за теб, биха направили света едно ужасно място, нещо като загнило място на греха, и желания, които според теб не трябва да бъдат потискани.
^това е доста лесен въпрос, между другото!

Какво мислиш за съвременната култура на бързо, лесно получаване на всякакви приятни неща и култа към насладата? До какво може да доведе нейното сляпо следване?

И последно:
Как разбираш всичко това?



Надявам се да получа отговори в духа на психологията!

WinstonSmith
01-29-2011, 23:26
Какво е за теб спортът? Това, че от скоро ходиш на фитнес прави ли те готин?

Каква музика слушаш?

Наистина ли мислиш, че някои ти задава такива въпроси само защото си от малък град?

В какво се изразява вярата ти в Бог?

П.П. Тъжно ми е, че към теб има толкова въпроси, а аз явно не бях интересен...

DaemonBoy
01-29-2011, 23:26
Тоя е по-тъп от тараба. И брато, ако все още искаш да си на тоя стол, за да те унижават, поне си прави труда да разделяш въпросите от отговорите с различен шрифт. Не е толкова трудно.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/ff/Ebola_virus_em.jpg/300px-Ebola_virus_em.jpg


В Горна Оряховица не знам дали сте чували или виждали това. Но това е доказателството, че не човека властва над природата.

Знам че това е клетка на вируса Ебола. А относно дали съм тъп, не можеш да разбереш само от задаването на най-различни и слуайни въпроси, при положение, че не ме познавап, но няма да изпадам в спорове ала Шизофрения.

Тоест ти можеш да стреляш по беззащитно животно, а аз не мога да дойда и да ти тресна един винкел в главата или да те ритна в корема?

Защо?
[i]Защото както всяко друго човешко същество си имам предпазен механизъм. Всеки трениран за бой няма да има нещо напротив, но не и аз.

Едит: ще те питаме каквото искаме.

realantisocial
01-29-2011, 23:29
Брато, какво разбра в изречението "различен шрифт на въпросите и отговорите" ?

Ти си скандален. Евала.


Едит : Бай дъ уей /както би казал един познат/ девойката с въпросите относно психологията те закри. Я по-добре хващай теснолинейката :)

WinstonSmith
01-29-2011, 23:36
Евала на jghgh. Да видим дали ще се осъзнае. Все пак малко вероятно...

DaemonBoy
01-29-2011, 23:37
Ами от 4 до 6 годишна възраст - в детската градина дечурлигата. ?

И също, не мислиш ли, че по-скоро недокоснатият от културата човек (култура като масово понятие и по-скоро с антропологично значение) би бил като животно? Възможно ли е един такъв човек да бъде социален и да се вписва въобще в някакви норми (спомни си предния въпрос). Казах преди че всички сме животни и колкото по-рано го осъзнаем, толкова по-добре. Такъв човек не би имал най-простото възпитание, но прави ли го това по-неспособен да общува и да се образова?

Какво всъщност е разкрепостеността в днешно време, при днешните индивиди? Не е ли тя да направиш един съзнателен избор да се държиш по-освободено, въпреки че по-рано ти е било "забранено", или си подтиснал желанието си във вид на "отрицание"?
Фалшива ли е тази разкрепостеност? Откъде идва?
Разкрепостеноста идва с годините. С порастването смятаме, че ние е позволено да вършим нещата, които са ни били забранени да правим като малки. Не си играй с огъня и т.н.

Ако един човек реши да спи с майка си, и тя също реши да спи със сина си, това какво значи за всеки един от тях поотделно и различава ли се по някакъв начин от разкрепостеността? Това е Едипов Комплекс, а не разкрепостеност и да различава се от разкрепостеността.

Моля те, разгледай разкрепостеността. Е ли тя проява на фриволна широкоскроеност или е по-скоро следствие от едни потискани желания, които после човек съзнателно осмисля и решава, че трябва да им даде воля?
Всеки който е по-широкоскорен не значи, че е по-разкрепостен. Да си разкрепостен не се свежда само до това да не ти пука от нищо, да си гледаш кефа и т.н.
Ти лично доколко се влияеш от морала, що се отнася до сексуални актове?
Влияя се значително, но не смятам аналният секс за нещо крайно неморално, също така смятам и еякулацията извън вагината за морално, защото си е въпрос на избор.

Възможно ли е да няма никакви граници за желанията на подтискания от културата индивид и това добро или лошо е?
Желанията и мечтите си ги определяме сами и само ние си пречим да не ги постигнем. Границите си ги поставяме сами и не смятам, че е нещо лошо да мечтаеш за безгранични богатства например.

Хубаво ли би било културата да няма влияние върху хората и те да не потискат желанията си?
Културата малко или много влияе върху хората, но ние сами избираме дали да ни влияе, а следователно и дали да ни влияе на желанията и мечтите.

Изброй някои желания, които поне за теб, биха направили света едно ужасно място, нещо като загнило място на греха, и желания, които според теб не трябва да бъдат потискани.
Да се разрешат смъртните наказания, разрешено многобрачие.
^това е доста лесен въпрос, между другото!

Какво мислиш за съвременната култура на бързо, лесно получаване на всякакви приятни неща и култа към насладата? До какво може да доведе нейното сляпо следване?
Може да доведе до липса на собствено мнение и незачитане на чуждото. Издигна се култа към насладата, благодарение точно на забранените неща(визирам Забраненият Плод).

И последно:
Как разбираш всичко това?Разбирам го като интерес към моето мнение относно културата, разкрепостеността и насладата.

DaemonBoy
01-29-2011, 23:39
Какво е за теб спортът? Това, че от скоро ходиш на фитнес прави ли те готин?
[i]За мен спортът е полезен начин да изразходиш негативната енергия. Не, не ме прави готин, правя го за себе си, защото просто искам да се чувствам добре, когато съм на плажа/басейна. Имаше една приказка - По-добре 5 дни срам на плажа, отколкото година мор в залата. :D :D На това колко време сме се смели в залата не е истина.

Каква музика слушаш?Общо взето от всичко по малко. Както сега слушам джаз, мога да прехвърля на Skillet, а оттам на DMX.

Наистина ли мислиш, че някои ти задава такива въпроси само защото си от малък град? Не, просто се опитват по всякакъв начин да извлекат информация за самият мен.

LadyDi
01-29-2011, 23:40
И последно:
Как разбираш всичко това?Разбирам го като интерес към моето мнение относно културата, разкрепостеността и насладата.

Nice one here... :?

WinstonSmith
01-29-2011, 23:41
Виждам, че си си сложил цитат на Оскар Уайлд.

Чел ли си нещо негово? Допада ли ти?

Четеш ли книги? Коя е любимата ти?

Каква е религията ти? Какво е мнението ти за другите религии?

Takova
01-29-2011, 23:42
ахахахаха :lol:

Ако почна да се хаха-кам, ще си надмина 3-те милиона натискания (норма) на клавиатурата 8-)

DaemonBoy
01-29-2011, 23:43
А животното тренирано ли е да бъде стреляно?
Или може ли да отвърне на твоята страхлива атака от разстояние?


Нещо показваш двоен стандарт...
Продължавам да не виждам какъв ти е проблема с това да дойде някой и да те посоли от бой, след като ти не изпитваш никакви угризения да стреляш по беззащитни животни. Даже твоето е по-леко, защото:

1. Можеш да се защитиш и да отвърнеш
2. Можеш да избягаш, а не да бъдеш атакуван от безопасно за нападащия те разстояние
3. Няма да ти дойде съвсем изневиделица



Ти страхлив ли си? Не, не се смятам за страхлив, защото е имало случки в които точно наперените отворковци са се свивали от страх, а аз съм запазвал самообладание.

Един вид - бъзльо ли си?


Ама от тия комплексираните бъзльовци, които си го изкарват на по-слабите, защото си яко мачкан от по-силните и яко кафенееш в гащите? Не се смятам за комплексиран защото съм бил мачкан от по-силните. Брат ми ме е пребивал от бой, когато бях 1 клас, само защото искаше да се прави на готин пред приятелчетата си, но това не ме пречупи и не рева, като малко бебе при най-малката болка и не се свивам в ъгъла при опасност.

realantisocial
01-29-2011, 23:46
Аз предлагам да спрем до тук, че е тъжна картинка.

DaemonBoy
01-29-2011, 23:47
Виждам, че си си сложил цитат на Оскар Уайлд.

Чел ли си нещо негово? Допада ли ти?
Чел съм "Портетът на Дориан Грей", както и "Колко е важно да бъдеш сериозен".
Четеш ли книги? Коя е любимата ти?
Обичам да разпускам с някоя интересна книга, харесват ми криминалните и задълбочени книги. Любима книга може би ми е Последен облог, но не се сещам за автора, понеже я дадох на един приятел преди 2-3 години и той леко забрави да ми я върне.
Каква е религията ти? Какво е мнението ти за другите религии?
[i]Православен християнин съм. Всеки с раждането си има право да изповядва каквато си поиска религия. Смешно ми е как терористите от Близкия Изток се аргументират с наличието на джихад в Корана.

WinstonSmith
01-29-2011, 23:47
Какво можеш да предложиш на момичето до себе си?

Какво е най - важното за теб в 1 връзка?

Влюбвал ли си се в някое от момичетата, които твърдиш, че си чукал?

WinstonSmith
01-29-2011, 23:51
А защо откакто започнахме да ти задаваме въпроси вече не се показва, че си на линия?

Защо си промени настройите в профила?

Страх те е от неудобните въпроси ли?

DaemonBoy
01-29-2011, 23:51
А животното тренирано ли е да бъде стреляно? Не е, само още не виждам кво толкова имаш против лова?
Или може ли да отвърне на твоята страхлива атака от разстояние?


Нещо показваш двоен стандарт...
Продължавам да не виждам какъв ти е проблема с това да дойде някой и да те посоли от бой, след като ти не изпитваш никакви угризения да стреляш по беззащитни животни. Даже твоето е по-леко, защото:

1. Можеш да се защитиш и да отвърнеш
2. Можеш да избягаш, а не да бъдеш атакуван от безопасно за нападащия те разстояние
3. Няма да ти дойде съвсем изневиделица



Това също е въпрос... отговори.


Какво ще стане, ако утре някой просто му скимне да излезе да си вдигне адреналина, а ти си на улицата пред него и реши да те "изловува" и ти извърти един винкел зад ухото, а после те понарита?




Ще запазиш ли самообладание? Самообладание, както и съзнание се съмнявам да запазя.




Ще бъдеш ли толкова добър и морален, за да направиш връзка с твоите влечения към лова и убийствата на беззащитни същества? Ще направя връзка и може би ще си помисля, че това е нещо като изкупление.


Или ще се затичаш към полиция и ще се съдереш от драми и оплаквания? Не бих направил това.


Би ли ти било приятно да убият някой от близките или приятелите ти, защото някой е имал нужда от тръпка или да се почувства по-властен? Двама от най-добрите ми приятели бяха убити точно от такива имащи се за по-властни синчета на местни големци, но нито ги осъдиха нито нищо, а ние просто ги погребахме.[/quote]

DaemonBoy
01-29-2011, 23:51
А защо откакто започнахме да ти задаваме въпроси вече не се показва, че си на линия? Нямам си и на представа защо.

Защо си промени настройите в профила? Не съм си променял нищо по настройките откакто се регистирирах.

Страх те е от неудобните въпроси ли?Не, не ме е страх от неудобни въпроси.

Nakadah
01-29-2011, 23:52
За кой път си на стола?*

*Аз защо си спомням че си бил и преди? :-o

DaemonBoy
01-29-2011, 23:53
Какво можеш да предложиш на момичето до себе си? Най-малкото мога да й предложа честност и искреност, както и малко или много зрялост в някои отношения.

Какво е най - важното за теб в 1 връзка? Вярността и искреноста.

Влюбвал ли си се в някое от момичетата, които твърдиш, че си чукал? Влюбих се точно веднъж, но не беше в момиче с което съм правил секс.

jghgh
01-29-2011, 23:55
И също, не мислиш ли, че по-скоро недокоснатият от културата човек (култура като масово понятие и по-скоро с антропологично значение) би бил като животно? Възможно ли е един такъв човек да бъде социален и да се вписва въобще в някакви норми (спомни си предния въпрос). Казах преди че всички сме животни и колкото по-рано го осъзнаем, толкова по-добре. Такъв човек не би имал най-простото възпитание, но прави ли го това по-неспособен да общува и да се образова?

Именно, аз те питам. А защо мислиш че човек, изолиран от култура, възпитание, упреци "Не си показвай пишката на момичетата", би могъл да МОЖЕ да общува?

Какво всъщност е разкрепостеността в днешно време, при днешните индивиди? Не е ли тя да направиш един съзнателен избор да се държиш по-освободено, въпреки че по-рано ти е било "забранено", или си подтиснал желанието си във вид на "отрицание"?
Фалшива ли е тази разкрепостеност? Откъде идва?
Разкрепостеноста идва с годините. С порастването смятаме, че ние е позволено да вършим нещата, които са ни били забранени да правим като малки. Не си играй с огъня и т.н.
А защо почваме да смятаме, че ни е позволено да вършим "забранените неща"? Откъде идва това желание да се противопоставим, да почнем да си бъркаме в дупките и не знам си още какво, което сме възприемали за срамно, но в последствие започваме да му се отдаваме?

Ако един човек реши да спи с майка си, и тя също реши да спи със сина си, това какво значи за всеки един от тях поотделно и различава ли се по някакъв начин от разкрепостеността? Това е Едипов Комплекс, а не разкрепостеност и да различава се от разкрепостеността.
Че е Едипов комплекс е ясно. Защо да се различава от разкрепостеността? Не е ли това решението на сина да не се подчини на "догматичните" принципи на обществото, които са против кръвосмешението? Обясни това явление. Морално ли е спрямо обществото?
Ако обичаш се опитай да направиш разбор докъде е добре да стига нашата разкрепостеност и каква роля трябва да има обществото в налагането на някакви правила?


Желанията и мечтите си ги определяме сами и само ние си пречим да не ги постигнем. Границите си ги поставяме сами и не смятам, че е нещо лошо да мечтаеш за безгранични богатства например.
ЗАЩО си поставяме сами границите? Сигурен ли си, че сами си ги поставяме?
Как е възникнало това поставяне на граници и защо е възникнало според теб?


Да се разрешат смъртните наказания, разрешено многобрачие.
Защо си ЗА многобрачието?


Какво мислиш за съвременната култура на бързо, лесно получаване ... и култа към насладата? До какво може да доведе нейното сляпо следване?
Може да доведе до липса на собствено мнение и незачитане на чуждото. Издигна се култа към насладата, благодарение точно на забранените неща(визирам Забраненият Плод).
Кой е тоя забранен плод? Какво ни е забранено в днешно време, че да се стремим към него?
Не мислиш ли, че в днешно време предразсъдъците са все по-малко, както и ограниченията? Сподели за тоя забранен плод..

Спомена, че убийството на елена те кара да се чувстваш по-властен. Защо ти е необходимо да се чувстваш по-властен над някого?

Това същото усещане ли е, като да пребиеш някое куче на улицата?

Как ше коментираш че децата, които бият кучета и изобщо животни, обикновено после стават непоправими престъпници, а забележи, те също обичат да бият заради чувството на власт и превъзходство?

Чувстваш ли се незначителен?
Необходимо ли ти е да умъртвяваш, за да чувстваш превъзходство
и
защо ти е нужно да се чувстваш властен?
Кой си в обществото?


И обоснови защо мислиш, че сме по-висши от природата.
Не ми се търси в кой пост, но го каза - че като сме човеци, значи сме над природата.
Защо мислиш така?

Динозаврите знаеш ли как са измрели, колко са били високи и въобще какво са представлявали?

Ирония ли е, че хлебарките са оцелели след всякакви катаклизми на Земята, а динозаврите са измрели от едното заледяване?



[/quote]

WinstonSmith
01-29-2011, 23:57
Мъжката черинка, батко.

Черинко. :razz:

DaemonBoy
01-30-2011, 00:08
Именно, аз те питам. А защо мислиш че човек, изолиран от култура, възпитание, упреци "Не си показвай пишката на момичетата", би могъл да МОЖЕ да общува?
Не, не би могъл точно заради липсата на култура и възпитание.
А защо почваме да смятаме, че ни е позволено да вършим "забранените неща"? Откъде идва това желание да се противопоставим, да почнем да си бъркаме в дупките и не знам си още какво, което сме възприемали за срамно, но в последствие започваме да му се отдаваме?
Заложено е в съзряването, както физически така и психически.

Че е Едипов комплекс е ясно. Защо да се различава от разкрепостеността? Не е ли това решението на сина да не се подчини на "догматичните" принципи на обществото, които са против кръвосмешението? Обясни това явление. Морално ли е спрямо обществото?
Ако обичаш се опитай да направиш разбор докъде е добре да стига нашата разкрепостеност и каква роля трябва да има обществото в налагането на някакви правила?
Разкрепостеносстта трябва да не може да нарани някого емоционално или физически. Да не нарушава някой от моралните закони.

ЗАЩО си поставяме сами границите? Сигурен ли си, че сами си ги поставяме?
Как е възникнало това поставяне на граници и защо е възникнало според теб?
Сами си ги поставяме защото всеки човек е уникален сам за себе си. За каквото аз мечтая, ти не мечтаеш, каквото аз желая, ти не желаеш. Всеки си ги слага според собствените разбирания и чувства.


Защо си ЗА многобрачието?Може би защото съм за плътските удоволствия като цяло.



Кой е тоя забранен плод? Какво ни е забранено в днешно време, че да се стремим към него?
Не мислиш ли, че в днешно време предразсъдъците са все по-малко, както и ограниченията? Сподели за тоя забранен плод..
Забраненият плод е този, който Адам е откъснал въпреки, че им е било забранено от Бог, а после когато Той запитва кой го е откъснал те започват да си прехвърлят вината и наказанието им било да възпитават собствени деца.
Спомена, че убийството на елена те кара да се чувстваш по-властен. Защо ти е необходимо да се чувстваш по-властен над някого?

Това същото усещане ли е, като да пребиеш някое куче на улицата?Не, не е защото елена има различни инстинкти спрямо кучето, а и никога не бих пребил просто така едно куче.

Как ше коментираш че децата, които бият кучета и изобщо животни, обикновено после стават непоправими престъпници, а забележи, те също обичат да бият заради чувството на власт и превъзходство?
Те го правят защото искат да се почувстват по-силни и по-властни. Пряват го за да изтъкнат своята сила.
Чувстваш ли се незначителен?Да, защото съм малка част от целият Свят.
Необходимо ли ти е да умъртвяваш, за да чувстваш превъзходство
и защо ти е нужно да се чувстваш властен? Не, не ми е необходимо,правя го само заради адреналина и месото.
Кой си в обществото?
Абсолютно никой. Никой няма да ме запомни, както никой няма да запомни следващият..

И обоснови защо мислиш, че сме по-висши от природата.
Не ми се търси в кой пост, но го каза - че като сме човеци, значи сме над природата.
Защо мислиш така?
Защото сами й влияем и то по лош начин(Парниковият ефект).
Динозаврите знаеш ли как са измрели, колко са били високи и въобще какво са представлявали?Да знам, умрели са след ледена епоха

Ирония ли е, че хлебарките са оцелели след всякакви катаклизми на Земята, а динозаврите са измрели от едното заледяване?Иронично е, защото хлебарката с какво допринася животът да е по-хубав? С разнасянето на сума си и болести...

DaemonBoy
01-30-2011, 00:09
Наистина ли не можеш да схванеш какво против лова имам, на базата на всичките въпроси, които ти зададох? Сега се сетих, че беше от защитниците на животинските права или нещо такова


Всъщност, ти май и не разбра въпросите, а?Не, смятам, че съм ги разбрал.



Имаш ли се за умен човек?Умен, не. По-скоро досетлив и практичен.

DaemonBoy
01-30-2011, 00:12
Съгласен ли си с аналогията на Winston? По-скоро не.


Смяташ ли, че си достоен мъжки вариант на Черинка? Никой не може да е мъжкият аналог на тази цветуща личност.


Какво всъщност е 42?Нямам си и на представа.


Може ли една книга да е едновременно криминална и задълбочена?Да, може.

Какво прави една книга задълбочена?Овъртеният сюжет, множеството възможности за завършването й.
Имаш ли се за широкоскроен човек? Може би да.

А за такъв с богата обща култура? Спрямо тези които ме заобикалят в училище - да.


Какво ти е дал живота в ГО и какво ти е отнел? Дал ми е спокойствието, което не мога да имам в един голям град. Отнел ми е по-скъпите удоволствия, които пък предлага по-големият град.

CanisDirus
01-30-2011, 00:13
Кой е тоя забранен плод? Какво ни е забранено в днешно време, че да се стремим към него?
Не мислиш ли, че в днешно време предразсъдъците са все по-малко, както и ограниченията? Сподели за тоя забранен плод..
Забраненият плод е този, който Адам е откъснал въпреки, че им е било забранено от Бог, а после когато Той запитва кой го е откъснал те започват да си прехвърлят вината и наказанието им било да възпитават собствени деца.


Interdimensional FAIL.

Your FAIL crashes the borders of the time-space continuum!

DaemonBoy
01-30-2011, 00:16
Мисля да си купувам нова тениска и ще те питам коя би избрал ти:

Вариант 1:

http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/143/l_2513eb7605904b3299461df3254d3578.png


Вариант 2:

http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/130/l_527c722bae5444c1be32160d11303fd6.png



Кой е твоят избор?[/quote]


Пропусна ми модните въпроси :(


Би ли ти било приятно да убият някой от близките или приятелите ти, защото някой е имал нужда от тръпка или да се почувства по-властен? Двама от най-добрите ми приятели бяха убити точно от такива имащи се за по-властни синчета на местни големци, но нито ги осъдиха нито нищо, а ние просто ги погребахме.

А това какви емоции и чувства поражда в теб?
А виждаш ли се на мястото на тези, които са причинили смъртта на приятелите ти?
Как би реагирал ти?

Втората тениска.
Поражда в мен липсата на двама добри приятеля, които никога не бих могъл да заменя.
Не, не мога да си представя какво е да се отнеме човешки живот.
Може би бих изпаднал в паника.

jghgh
01-30-2011, 00:16
Ще запазиш ли самообладание? Самообладание, както и съзнание се съмнявам да запазя.


Ще бъдеш ли толкова добър и морален, за да направиш връзка с твоите влечения към лова и убийствата на беззащитни същества? Ще направя връзка и може би ще си помисля, че това е нещо като изкупление.


Или ще се затичаш към полиция и ще се съдереш от драми и оплаквания? Не бих направил това.


Би ли ти било приятно да убият някой от близките или приятелите ти, защото някой е имал нужда от тръпка или да се почувства по-властен? Двама от най-добрите ми приятели бяха убити точно от такива имащи се за по-властни синчета на местни големци, но нито ги осъдиха нито нищо, а ние просто ги погребахме.
Аде бе? Кого залъгваш?


Как така под напора на една тръба, примерно, от която падаш по лице на земята, а носа ти се размазва по асфалта, ти ще се сетиш точно за всеки един път, когато с куршум си пронизвал нечия животинска гръд, която е чувствала същите, ако не по-гадни болки? Кого лъжеш, мойски, и ако обичаш, отговори!

Защо сега се опитваш да се изкараш много свят и защо лъжеш, че не би извикал полиция ако някой ти размаже фасона от бой?

Това не е ли противоречие с отговора ти, че НЕ БИ запазил самообладание?

Ти реално не би запазил самообладание. Тогава как ще се случи така, че ще се сетиш за изкуплението си (това би трябвало да е признак за смиреност и кротост, което НЕ СЕ ВРЪЗВА със загубата на самообладание, обаче е повече от ясно, че никой не би се чувствал спокоен, ако му разбият тиквата и го удрят с тръба.)

Каква е разликата между АЗ-реално и АЗ-идеално, в тоя ред на мисли?


Според теб какво поражда тези лъжи, с които целиш да си угоден на хората, които ти задават неудобни въпроси?
Питам за тея лъжи, че нямало да хукнеш към полицията, след като е ясно, че няма да запазиш самообладание.

Склонен ли си да оценяваш реално своя Аз, или по-скоро се водиш от Супер-Аза си (как би искал да реагираш, а не как в действителност ще го направиш)?

Наистина ли ако някой те събори на земята с глава, от удара си счупиш носа, бликне една хубава кръвчица, а през това време те обръщат по гръб и ти налагат тупалки с крак в слънчевия сплит, ти би реагирал по този начин -> Ще направя връзка и може би ще си помисля, че това е нещо като изкупление. и няма да извикаш полиция?

Защо спомена това със смъртта на момчетата?
Защото наистина ти е жал, или използва смъртта им и този трагичен случай, като удобен момент да излезеш като жертва, да те съжалим, да ти влезнем в положение като човек претърпял загуба и да спрем с въпросите?

И последен много важен въпрос:
Мислиш ли, че когато се усещаш в грешка, е по-добре да биеш отстъпление като се правиш на високоморална личност и се стараеш да угодничиш на хората, които те пържат, само за да спре унижението, или е най-добре да признаеш, че си сбъркал и ще помислиш над гледните си точки?

Nakadah
01-30-2011, 00:19
А защо прескачаш въпроси?


За кой път си на стола?*

*Аз защо си спомням че си бил и преди? :-o

DaemonBoy
01-30-2011, 00:23
Аде бе? Кого залъгваш?


Как така под напора на една тръба, примерно, от която падаш по лице на земята, а носа ти се размазва по асфалта, ти ще се сетиш точно за всеки един път, когато с куршум си пронизвал нечия животинска гръд, която е чувствала същите, ако не по-гадни болки? Кого лъжеш, мойски, и ако обичаш, отговори!

Защо сега се опитваш да се изкараш много свят и защо лъжеш, че не би извикал полиция ако някой ти размаже фасона от бой?

Това не е ли противоречие с отговора ти, че НЕ БИ запазил самообладание?

Ти реално не би запазил самообладание. Тогава как ще се случи така, че ще се сетиш за изкуплението си (това би трябвало да е признак за смиреност и кротост, което НЕ СЕ ВРЪЗВА със загубата на самообладание, обаче е повече от ясно, че никой не би се чувствал спокоен, ако му разбият тиквата и го удрят с тръба.)

Каква е разликата между АЗ-реално и АЗ-идеално, в тоя ред на мисли?
Аз-реално е това, което представлявам в момента, Аз-идеално е това, което искам да бъда.

Според теб какво поражда тези лъжи, с които целиш да си угоден на хората, които ти задават неудобни въпроси?
Питам за тея лъжи, че нямало да хукнеш към полицията, след като е ясно, че няма да запазиш самообладание.Първо бих отишъл в болницата, а за полицията се съмнявам, защото знам колко е активна тя в моят град(прочети за двамата мои приятели)

Склонен ли си да оценяваш реално своя Аз, или по-скоро се водиш от Супер-Аза си (как би искал да реагираш, а не как в действителност ще го направиш)?
Искаш да кажеш Сръх-Аз? Оценявам се реално, не си възлагам цели, които не смятам, че мога да постигна.
Наистина ли ако някой те събори на земята с глава, от удара си счупиш носа, бликне една хубава кръвчица, а през това време те обръщат по гръб и ти налагат тупалки с крак в слънчевия сплит, ти би реагирал по този начин -> Ще направя връзка и може би ще си помисля, че това е нещо като изкупление. и няма да извикаш полиция?

Защо спомена това със смъртта на момчетата?
Защото наистина ти е жал, или използва смъртта им и този трагичен случай, като удобен момент да излезеш като жертва, да те съжалим, да ти влезнем в положение като човек претърпял загуба и да спрем с въпросите?Споменах го, защото ми е жал и не единственият пример за липса на справедливост в тази държава.

И последен много важен въпрос:
Мислиш ли, че когато се усещаш в грешка, е по-добре да биеш отстъпление като се правиш на високоморална личност и се стараеш да угодничиш на хората, които те пържат, само за да спре унижението, или е най-добре да признаеш, че си сбъркал и ще помислиш над гледните си точки?Винаги съм си признавал грешките и съм се опитвал да се уча от тях.

Nakadah
01-30-2011, 00:24
Според тебе нормално ли е момче да носи розовко?

CanisDirus
01-30-2011, 00:27
Айде стига сте му задавали въпроси.
Така отговаря, че не може да се различи, кое е въпроса, кое е отговора. Супер зор, докато ги различа. пък като ги различа - не си е заслужавало труда.
Научете се да боравите с цитати.

DaemonBoy
01-30-2011, 00:31
А коя е най-задълбочената книга, която си чел? Дългото сбогуване на Реймънд Чандлър


Колко човека мислиш не са си легнали още, защото ти гледат сеира на безумните отговори?10-20.

Наистина ли минаваш за човек с богата обща култура в твоята среда?Смятам, че да, защото малко хора от обкръжението се интересуват от друго освен от задоволяване на интересите си.


А какво всъщност значи да имаш богата обща култура?
Да си чел достатъчно странични неща, които не те интересуват пряко, да се интересуваш от културата като цяло.

Чел ли си книга, която да не е криминална, но да е задълбочена? Не мога да се сетя.
Ако да, коя?


За човек, който иска да следва психология имаш много интересни виждания и тълкувания на доста лесни въпроси. Под интересни искам да се разбира лаконични и наивни. Чел ли си някога нещо по психология или просто ти звучи интересно? Не, не съм чел, а и точно затова искам и да я следвам.


Юнг или Фройд?

А относно дали се излагам на стола - всеки сядал на стола малко или много се е излагал, в зависимост от това дали му задавате въпроси, които го затрудняват.


А защо прескачаш въпроси?

За кой път си на стола?*

*Аз защо си спомням че си бил и преди? :-o
Може и да съм бил, но не си спомням.

Според теб какъв е смисъла на втората тениска?
Какво символизира?
Символизира, че това е начинът по който един човек трябва да ловува, а именно с пушка в ръце.


А когато умишлено убиваш живо същество? Какво е по-различно? Разликата е в това, че едното е животното, а другото е човек със собствени мисли и чувства, които не се свеждат само до физиологичните нужди.

Твоите приятели по-добри и ценни ли са от един елен или глиган?
Да.
Ако смяташ, че да - с какво точно?С това, че са хора.

DaemonBoy
01-30-2011, 00:32
Според тебе нормално ли е момче да носи розовко?

Не, защото розовото е женски цвят.

Takova
01-30-2011, 00:34
Имам чувството, че се подиграва с нас и играе ролята на тъпак. :-o Неможе просто

НЕ
МО
ЖЕ


... :booooomb:

DaemonBoy
01-30-2011, 00:38
А на тениската прави ли ти впечатление, че има двама човека с пушки, които са изправени един срещу друг? Може ли да значи нещо друго или нямаш и най-елементарна способност за анализ?Може и да значи, че с ловуването ние унищожаваме и малка част от себе си.

По-рано в темата каза, че хората са животни? В такъв случай с какво хората са по-добри от животните? Ние дълково в себе си сме животни. Това са нашите физиологични нужди. Но само дотам, от там нататък ние се различаваме от нас по мисленето и чувствата.

Защо елена е по-лош и може да бъде убит, а твоите приятели - не? Пак казвам, че елена/дивеча е убит просто от нужда от храна, а моите приятели бяха убити от нужда от простотия и показване на власт.

Nakadah
01-30-2011, 00:40
Написа ли си домашните за др-та седмица?

Takova
01-30-2011, 00:40
Ти само еленско и глиганско месо ли ядеш ?

DaemonBoy
01-30-2011, 00:42
Написа ли си домашните за др-та седмица? Не, защото имам само модули, а при тях сме на изпити.

Ти само еленско и глиганско месо ли ядеш ?Общо взето, да

jghgh
01-30-2011, 00:42
Моля те, отговори на удебеленото, или ако искаш, на всичко което завършва с ето този знак - "?" !


Кого залъгваш?


Как така под напора на една тръба, примерно, от която падаш по лице на земята, а носа ти се размазва по асфалта, ти ще се сетиш точно за всеки един път, когато с куршум си пронизвал нечия животинска гръд, която е чувствала същите, ако не по-гадни болки?

Защо лъжеш, че не би извикал полиция ако някой ти размаже фасона от бой?Това не е ли противоречие с отговора ти, че НЕ БИ запазил самообладание? (пояснявам - ти отговаряш, че НЯМА да запазиш самообладание. Логично е след като изпаднеш в паника, да направиш нещо паникьосано, като например да се разкрещиш и да извикаш за помощ. Твърдението, че ще отидеш първо до болницата, отрича твърдението, че ще загубиш самообладание, но пък ситуацията на внезапно почупване от напълно непознат изключва на почти 100% някой човек да запази каквото и да е самообладание)

Ти реално не би запазил самообладание. Тогава как ще се случи така, че ще се сетиш за изкуплението си?[b] (сещането за каквото и да е изкупление би трябвало да се свързва със смиреност и кротост, но те НЕ СЕ ВРЪЗВАТ със загубата на самообладание; обаче е повече от ясно, че никой не би се чувствал спокоен, ако му разбият тиквата и го удрят с тръба.. баси, повтарям се.)


Искаш да кажеш Сръх-Аз? Оценявам се реално, не си възлагам цели, които не смятам, че мога да постигна.
[b]
Драгичък, аз те питам за действието. Очевидно е, че не се оценяваш никак реално, и не ти говоря за ЦЕЛИ, а за ДЕЙСТВИЯ.

Мислиш ли, че ти реално ако си нападнат от човек с тръба, ще направиш асоциация с елена? Ама реално те питам? Действително ли е човек да го направи?

Втори въпрос изниква, драги.

Ти като бъдещ психолог не си ли чувал/чел, че в екстремна ситуация човек мисли за оцеляването си, СЛЕДОВАТЕЛНО е невъзможно да си помислиш за елена и за каквото и да е изкупление.
Това е свързано с вегетаивната нернва система, можеш да прочетеш... (пояснение - въпросът тук очевидно е "Ти не си ли чел...")


Мислиш ли, че когато се усещаш в грешка, е по-добре да биеш отстъпление като се правиш на високоморална личност и се стараеш да угодничиш на хората, които те пържат, само за да спре унижението, или е най-добре да признаеш, че си сбъркал и ще помислиш над гледните си точки?Винаги съм си признавал грешките и съм се опитвал да се уча от тях.[/quote]

А защо тогава не признаваш множеството грешки, които ти открихме тук? По-достойно е.

Кой си в обществото?
Абсолютно никой. Никой няма да ме запомни, както никой няма да запомни следващият..

Това ме заинтригува...
От позицията на СЕБЕ СИ ли смяташ, че всички хора са незначителни, и следващия няма да се запомни, нито по-следващия?

Как ще коментираш тогава Моцарт, Бах, Бетовен, Дебюси, Аристотел, Кант, Ларошфуко .. и един по-съвременен (и жив) пример Бил Гейтс?

Мислиш ли, че manliftingbanner примерно няма да остави абсолютно никакво наследство и като умре ще го забравят хората? Или semantics?

Какво е човешката чест?

Ти стремиш ли се да направиш нещо значимо и да те запомнят?


Отговори на всичко, което има въпросителен знак накрая! Плс!

Takova
01-30-2011, 00:44
Ахаммм ... мисля, че си филмарче.Предполагам дори не можеш да устоиш откат на оръжие, достатъчно мощно за убиване на елен.

DaemonBoy
01-30-2011, 00:49
Кого залъгваш?


Как така под напора на една тръба, примерно, от която падаш по лице на земята, а носа ти се размазва по асфалта, ти ще се сетиш точно за всеки един път, когато с куршум си пронизвал нечия животинска гръд, която е чувствала същите, ако не по-гадни болки?

Защо лъжеш, че не би извикал полиция ако някой ти размаже фасона от бой?Това не е ли противоречие с отговора ти, че НЕ БИ запазил самообладание?И да я извикам, те не биха свършили нищо, което може да ми помиогне.

Ти реално не би запазил самообладание. Тогава как ще се случи така, че ще се сетиш за изкуплението си?[b]Ще се сетя за него, но не веднага.


Искаш да кажеш Сръх-Аз? Оценявам се реално, не си възлагам цели, които не смятам, че мога да постигна.
[b]
Драгичък, аз те питам за действието. Очевидно е, че не се оценяваш никак реално, и не ти говоря за ЦЕЛИ, а за ДЕЙСТВИЯ.

Мислиш ли, че ти реално ако си нападнат от човек с тръба, ще направиш асоциация с елена? Ама реално те питам? Действително ли е човек да го направи?Бих я направил, но не на момента, когато ме удари

Втори въпрос изниква, драги.

Ти като бъдещ психолог не си ли чувал/чел, че в екстремна ситуация човек мисли за оцеляването си, СЛЕДОВАТЕЛНО е невъзможно да си помислиш за елена и за каквото и да е изкупление.
Това е свързано с вегетаивната нернва система, можеш да прочетеш... (пояснение - въпросът тук очевидно е "Ти не си ли чел...")
Инстинкта за самосъхранение винаги се задейства в такива ситуации.

Мислиш ли, че когато се усещаш в грешка, е по-добре да биеш отстъпление като се правиш на високоморална личност и се стараеш да угодничиш на хората, които те пържат, само за да спре унижението, или е най-добре да признаеш, че си сбъркал и ще помислиш над гледните си точки?Винаги съм си признавал грешките и съм се опитвал да се уча от тях.[/quote]

А защо тогава не признаваш множеството грешки, които ти открихме тук? По-достойно е.Признавам ги.

Кой си в обществото?
Абсолютно никой. Никой няма да ме запомни, както никой няма да запомни следващият..

Това ме заинтригува...
От позицията на СЕБЕ СИ ли смяташ, че всички хора са незначителни, и следващия няма да се запомни, нито по-следващия?Да от позицията за себе си го смятам това

Как ще коментираш тогава Моцарт, Бах, Бетовен, Дебюси, Аристотел, Кант, Ларошфуко .. и един по-съвременен (и жив) пример Бил Гейтс?Те са останали в историята, защото са направили нещо неповторимо, нещо което другите по тяхното време не са имали време/желание/възможност да направят.

Мислиш ли, че manliftingbanner примерно няма да остави абсолютно никакво наследство и като умре ще го забравят хората? Или semantics?
Да, единствените хора, които ще ни запомнят са децата ни, а след като те умрат, няма кой да ни помни.
Какво е човешката чест?
Множество от принципи и качества на отделната личност, които са достойни за уважение.
Ти стремиш ли се да направиш нещо значимо и да те запомнят?
Стремя се да помагам на тези, които са поискали помоща ми, но се съмнявам те да ме запомнят.

Отговори на всичко, което има въпросителен знак накрая! Плс![/quote]

DaemonBoy
01-30-2011, 00:51
Ти имаш толкова остра нужда от храна, че ти се налага да вземеш пушката и да убиеш елен?А с какво да се храня? С хляб и сол?

А елена робот ли е? Има ли мисли, чувства и самосъзнание? Можеш ли да докажеш с научни аргументи липсата им?Не, не мога да го докажа




Защо отговаряш толкова кратко и клиширано, а понякога и откровено тъпо?Защото казвам, каквото мисля


Майка ти, казвала ли ти е, че си умен?Не, не е.


А ти повярва ли й?Вярвам единствено на себе си

Nakadah
01-30-2011, 00:53
Защо не си пишеш домашните?
Смяташ ли че си човек който може да си позволи да пропусне някой урок? Защо?

DaemonBoy
01-30-2011, 00:55
В ГО имате ли магазини?Да имаме

Ти влизал ли си някога в тях?Да

А заведения?Да

А в такива влизал ли си?Да


А освен еленско, хляб и сол - чувал ли си за друга храна?Да, чувал съм, дори и съм консумирал

Защо не си пишеш домашните?Защото съм на модулно обучение и нямаме домашни
Смяташ ли че си човек който може да си позволи да пропусне някой урок? Защо?Не, защото изпускам материял

DaemonBoy
01-30-2011, 00:59
Аз съм си готов с избора, кой да е следващия, ако искаш локвай темата, не ме бърка. Утре повече, лягам си

machoka
01-30-2011, 07:50
Готини ли бяха мацките, които си чукал?

На колко години беше най-малката и най-голямата?

Как точно ги чука?

Ти ли ги научи на хитринки, или те теб?

Като си 'чукал', 'отвори' ли някоя от тях?

Какво мислиш за мензисът като природно явление?

Биеш ли камбанарията вечер под одеалото?

Какво е мнението ти за Клара и Роберт Шуман? Мислиш ли, че политиката, която провеждат в момента в Германия ще им подсигури управлението на страната на следващите избори?

BioX
01-30-2011, 08:03
посмях се доста докато четох :)
а ти смееш ли се сам на себе си понякога?
а ти смя ли се на някой от тъпите кратуни който ти задаваха въпроси?
ловуваш ли с примки?
а кафези?
а вълчи капани?
каза че когато са убили приятелите ти убийците са се разминали с затвора
а ти не си ли за там след като бракониерстваш?
а сигурно имаш и незаконна пушка?
сигурно и риболовен билет нямаш?

montana6
01-30-2011, 08:32
Мислиш ли, че повечето или почти всички въпроси, които бяха зададени към теб, целят подигравка или иронизиране?

И ако да - защо?

DaemonBoy
01-30-2011, 09:22
Готини ли бяха мацките, които си чукал? Повечето, да.

На колко години беше най-малката и най-голямата? На 15 и на 18

Как точно ги чука? Мисионерска,кучешка,лъжичк и

Ти ли ги научи на хитринки, или те теб?По-скоро те мен

Като си 'чукал', 'отвори' ли някоя от тях? Да, тази на 15

Какво мислиш за мензисът като природно явление? Как може да имаш вяра на нещо което всеки месец кърви, а не умира

Биеш ли камбанарията вечер под одеалото?Не.

Какво е мнението ти за Клара и Роберт Шуман? Мислиш ли, че политиката, която провеждат в момента в Германия ще им подсигури управлението на страната на следващите избори?Не съм се интересувал от тяхната политика.

а ти смееш ли се сам на себе си понякога?Доста често
а ти смя ли се на някой от тъпите кратуни който ти задаваха въпроси?Да, смях се.
ловуваш ли с примки? Не.
а кафези?Не
а вълчи капани? Да
каза че когато са убили приятелите ти убийците са се разминали с затвора
а ти не си ли за там след като бракониерстваш?Не, защото има огромна разлика между бракониетство и убийство
а сигурно имаш и незаконна пушка?Пушката е законна и е на баща ми
сигурно и риболовен билет нямаш?Нямма, затова казах, че ще карам курсовете това лято

Мислиш ли, че повечето или почти всички въпроси, които бяха зададени към теб, целят подигравка или иронизиране?Да, защото това целят повечето хора, които задават въпроси, когато някой е на стола.

machoka
01-30-2011, 09:36
Готини ли бяха мацките, които си чукал? Повечето, да.

На колко години беше най-малката и най-голямата? На 15 и на 18

Как точно ги чука? Мисионерска,кучешка,лъжичк и

Ти ли ги научи на хитринки, или те теб?По-скоро те мен

Като си 'чукал', 'отвори' ли някоя от тях? Да, тази на 15

Какво мислиш за мензисът като природно явление? Как може да имаш вяра на нещо което всеки месец кърви, а не умира

Биеш ли камбанарията вечер под одеалото?Не.

Какво е мнението ти за Клара и Роберт Шуман? Мислиш ли, че политиката, която провеждат в момента в Германия ще им подсигури управлението на страната на следващите избори?Не съм се интересувал от тяхната политика.

Какво са лъжичките? И коя беше кучешката, че съм забравил?

Как беше с 15 годишната девствена загубенячка? Пищеше ли като и го набоде? Яко ли ти е, че си и първият? Сега преследва ли те тя? А по принцип кефи ли те въобще?

За камбанарията - през вечер? Не под одеалото? Ами как тогава?!

Чувал ли си сетове на все по-набиращия сила DJ в скандинавските републики - хектОр Берлиоз? Одобряваш ли стила му?

DaemonBoy
01-30-2011, 09:42
Какво са лъжичките? И коя беше кучешката, че съм забравил?
Заставаме и двамата настрани, аз й надигам единият крак.
Как беше с 15 годишната девствена загубенячка? Пищеше ли като и го набоде? Яко ли ти е, че си и първият? Сега преследва ли те тя? А по принцип кефи ли те въобще? Не, някъде около 3 месеца по-късно скъсахме и може би донякъде ме мрази

За камбанарията - през вечер? Не под одеалото? Ами как тогава?! През две вечери, три може би.[/]

Чувал ли си сетове на все по-набиращия сила DJ в скандинавските републики - хектОр Берлиоз? Одобряваш ли стила му?[i]Слушал съм 1-2 песни, но не ми харесва като цяло стилът му. А и той не е ли диригент на симфоничен оркестър?

WinstonSmith
01-30-2011, 09:52
Хммммм. Странно как се оказа, че и преди си сядал на стола...

Защо излъга? Или просто "беше забравил"?

Знаеш ли какво е ирония? А реторичен въпрос?

machoka
01-30-2011, 09:52
Какво са лъжичките? И коя беше кучешката, че съм забравил?
Заставаме и двамата настрани, аз й надигам единият крак.
Как беше с 15 годишната девствена загубенячка? Пищеше ли като и го набоде? Яко ли ти е, че си и първият? Сега преследва ли те тя? А по принцип кефи ли те въобще? Не, някъде около 3 месеца по-късно скъсахме и може би донякъде ме мрази

За камбанарията - през вечер? Не под одеалото? Ами как тогава?! През две вечери, три може би.

Чувал ли си сетове на все по-набиращия сила DJ в скандинавските републики - хектОр Берлиоз? Одобряваш ли стила му?Слушал съм 1-2 песни, но не ми харесва като цяло стилът му. А и той не е ли диригент на симфоничен оркестър?

Мрази те?! Как е възможно?! С какво си го обясняваш това, все пак ти пръв си и го наденал! Защо я скъса след 3 месеца, тъпа ли е?

През 2-3 вечери? Яко ли е под одеалото, запарва ли се специфично? Какво си представяш като го млатиш? Иска ли ти се да отвориш и други 15 годишни, изостанали с отварянето?

За DJ-а - не е диригент на симф оркестър, нещо си се объркал. Ако искаш можеш да им пратиш една две от неговите ПЕСНИ, да ги чуя и аз.

Какво мислиш за трансфера на Мусоргски в Ман Юнайтед, ще има ли място и за руснак до Бербата? Няма ли картината да стане много цветна от към националности.. та изложбена чак ..

тва е последно от мен

dead_princess
01-30-2011, 09:56
Защо мислиш, че хората са над природата? Мислиш ли,че някога ще може да контролираме бедствията, болестите ?

Какво ти е мнението за федероса? Някой правил ли ти е? А ти правил ли си?
:lol:

DaemonBoy
01-30-2011, 09:57
Мрази те?! Как е възможно?! С какво си го обясняваш това, все пак ти пръв си и го наденал! Защо я скъса след 3 месеца, тъпа ли е? Скъсахме, понеже тя ми скъсваше нервите и беше адски ревнива.Беше по мое желание

През 2-3 вечери? Яко ли е под одеалото, запарва ли се специфично? Какво си представяш като го млатиш? Иска ли ти се да отвориш и други 15 годишни, изостанали с отварянето?Ми да ти кажа честно, не не искам да отварям други и не не се запарва

За DJ-а - не е диригент на симф оркестър, нещо си се объркал. Ако искаш можеш да им пратиш една две от неговите ПЕСНИ, да ги чуя и аз.
http://www.youtube.com/watch?v=fuqu_eNO51M

Какво мислиш за трансфера на Мусоргски в Ман Юнайтед, ще има ли място и за руснак до Бербата? Няма ли картината да стане много изложбена..За първи път чувам за такъв трансфер, но се надявам да се окаже успешен.

Защо излъга? Или просто "беше забравил"?Не съм лъгал, казах, че не си спомням да съм сядал.

Знаеш ли какво е ирония? А реторичен въпрос? Да и я почувствах много пъти чрез твоите въпроси

DaemonBoy
01-30-2011, 09:59
Защо мислиш, че хората са над природата? Мислиш ли,че някога ще може да контролираме бедствията, болестите ?Защото ние й вредим, но също така можем да я спасим

Какво ти е мнението за федероса? Някой правил ли ти е? А ти правил ли си? Това е гнусно, нито съм правил, нито искам да ми правят
:lol:

machoka
01-30-2011, 10:01
Мрази те?! Как е възможно?! С какво си го обясняваш това, все пак ти пръв си и го наденал! Защо я скъса след 3 месеца, тъпа ли е? Скъсахме, понеже тя ми скъсваше нервите и беше адски ревнива.Беше по мое желание

През 2-3 вечери? Яко ли е под одеалото, запарва ли се специфично? Какво си представяш като го млатиш? Иска ли ти се да отвориш и други 15 годишни, изостанали с отварянето?Ми да ти кажа честно, не не искам да отварям други и не не се запарва

За DJ-а - не е диригент на симф оркестър, нещо си се объркал. Ако искаш можеш да им пратиш една две от неговите ПЕСНИ, да ги чуя и аз.
http://www.youtube.com/watch?v=fuqu_eNO51M

Какво мислиш за трансфера на Мусоргски в Ман Юнайтед, ще има ли място и за руснак до Бербата? Няма ли картината да стане много изложбена..За първи път чувам за такъв трансфер, но се надявам да се окаже успешен.



Да бе, ти ше се окажеш прав.. Явно Берлиоз, освен че забива в скандинавски дискотеки, си е жив и здрав през 20в и дирижира симф оркестри :-o

machoka
01-30-2011, 10:04
Заключение:

Проблемът е, че дори не се шегуваш, а си напълно сериозен. Аз бях до тук.

Тъжно ми е.

BioX
01-30-2011, 10:18
а вълчи капани? Да
каза че когато са убили приятелите ти убийците са се разминали с затвора
а ти не си ли за там след като бракониерстваш?Не, защото има огромна разлика между бракониетство и убийство

а знаеш ли че лова със вълчи капани е забранен?
имам познат който при разходка в гората се е уловил на такъв капан..
а ако това стане при твой капан опит за убийство ли го смятаме или това пак не е наказуемо?

term0t0
01-30-2011, 10:19
Дори аз съм паднал от смях,заради това как се гаврите с човека :razz:

reoffender
01-30-2011, 10:29
Преди месец бях казала,че си селянин, след това се извиних. Искрено съжалявам,че съм се извинила. Ти не си просто селянче, ти си малоумен, ограничен и до болка скучен.
Стана ми ужасно тъжно от това,че ТИ ДОРИ НЕ СХВАЩАШ колко се унижаваш, САМ.
Надявам се догодина да имам честта да те видя, ако пак мизерстваш в Обзор, за да те ритна в главата. Не за друго, просто да си вдигна адреналина, мисля,че ще ми допадне.


Мислиш ли се за красив? Или дори секси?
Мислиш ли,че ще станеш достоен човек?
Как би възпитал бъдещите си деца?
Би ли ги водил на лов?

Naive
01-30-2011, 11:06
//само искам да кажа, че прочетох отговорите до 4-та страница и съм отвратена... меко казано

DaemonBoy
01-30-2011, 11:16
Преди месец бях казала,че си селянин, след това се извиних. Искрено съжалявам,че съм се извинила. Ти не си просто селянче, ти си малоумен, ограничен и до болка скучен.
Стана ми ужасно тъжно от това,че ТИ ДОРИ НЕ СХВАЩАШ колко се унижаваш, САМ.
Надявам се догодина да имам честта да те видя, ако пак мизерстваш в Обзор, за да те ритна в главата. Не за друго, просто да си вдигна адреналина, мисля,че ще ми допадне.Мен не ме интересува какво мислиш ти, втори или трети за мен, защото форума не е истинският свят.


Мислиш ли се за красив? Или дори секси?Не
Мислиш ли,че ще станеш достоен човек?Надявам се да стана такъв
Как би възпитал бъдещите си деца?Както са възпитавали и мен
Би ли ги водил на лов?Не, освен ако те самите не поискат

sisenceto19
01-30-2011, 11:34
Къде искаш да учиш психология?

reoffender
01-30-2011, 11:37
Мислиш ли,че самооценката ти е завишена и неадекватна? :-o

Искаш да станеш психолог, как би разбрал/как би се задълбочил в психиката му/ и помогнал чужд човек, като сам не можеш да направиш извод за себе си, посредством тази тема?

Лесно ли е да се правиш на ударен?

Това не е реалния свят, да, в реалния свят едва ли интелигентни хора биха ти казали какво мислят за теб и постъпките ти, защото не ги срещаш.

DaemonBoy
01-30-2011, 11:37
Търновският или Софийският

cherinka
01-30-2011, 11:53
Харес(в)а ли ти на стола?

DaemonBoy
01-30-2011, 11:59
Харес(в)а ли ти на стола?Смятах, че ще е по-забавно(поне за мен)

Мислиш ли,че самооценката ти е завишена и неадекватна?Не, защото знам какво мога и какво не

Искаш да станеш психолог, как би разбрал/как би се задълбочил в психиката му/ и помогнал чужд човек, като сам не можеш да направиш извод за себе си, посредством тази тема?
Точно заради това искам да уча, за да мога да правя правилните изводи
Лесно ли е да се правиш на ударен? О, да

jghgh
01-30-2011, 12:05
СОФИЙСКИЯТ? :-o

Знаеш ли с какъв бал се влиза там в психология?

Мислиш ли че ще успееш да влезеш?

С колко завърши срока тая година?

По литература, история, философия колко имаш?

На 17 ли беше?

DaemonBoy
01-30-2011, 12:07
СОФИЙСКИЯТ? :-o

Знаеш ли с какъв бал се влиза там в психология?Не

Мислиш ли че ще успееш да влезеш?Ще се опитам

С колко завърши срока тая година?5.56

По литература, история, философия колко имаш?
Литература -6
История -6
Философия - 6

На 17 ли беше?Да

Takova
01-30-2011, 12:18
Не съм сигурен дали ще отговориш честно, без да ровичкаш в нета, но нека пробваме:

Студената война - Кои са събитията, които водят към "затопляне" на отношенията между двете страни ?

Кои видове тракийски гробници преобладават в териториите на днешна България ?




"Но във затвора попаднал на хора
и станал
човек."
(май така беше оформено)
Кажи нещо за това ...

Deadlock
01-30-2011, 12:23
не че не е тъпо и десет листа да се радвате на превъзходството си..

DaemonBoy
01-30-2011, 12:24
Не съм сигурен дали ще отговориш честно, без да ровичкаш в нета, но нека пробваме:

Студената война - Кои са събитията, които водят към "затопляне" на отношенията между двете страни ?Перестройката, мисля че се наричаше

Кои видове тракийски гробници преобладават в териториите на днешна България ? Тук не мога да отговоря




"Но във затвора попаднал на хора
и станал
човек."
(май така беше оформено)
Намерил е хора, които са на неговото ниво

Takova
01-30-2011, 12:31
джгхгх, видя ли :) Има 6-ци момчето !


Кажи една страна, която и в двете световни войни е била на страната на Германия :)

DaemonBoy
01-30-2011, 12:33
джгхгх, видя ли :) Има 6-ци момчето !


Кажи една страна, която и в двете световни войни е била на страната на Германия :) България 8-)

Pwnmaster
01-30-2011, 12:33
Айде стига с лаконичните отговори, де. Особено на въпроса за Студената Война и "Песен за човека" :x

w0sh
01-30-2011, 12:50
Всички обичат да си помпат самочувствието обаче :Д

Не учи психология.
От мен да го знаеш.

Takova
01-30-2011, 12:51
Това си е естествена нужда, уош :P

w0sh
01-30-2011, 12:55
Едва ли не се очакваше, когато някой пише в този раздел да е получил Нобелова награда.

Карайте го по-спокойно господа и госпожи перфектни.

Takova
01-30-2011, 12:59
Всъщност не.
Но мисля, че по неговата система е честно да го унижаваме тука, докато той смята убиването на животни е в рамките на нормалното

HoldFast
01-30-2011, 13:00
Младежа очевидно не е от най-светлите умове, но не виждам причина да продължавате да му сондирате мозъка. Визирам най-вече Takova.
Дори не му задаваш провокиращи, горещи въпроси. Нито забавни, нито подвеждащи. Самоизтъкваш се...

И в крайна сметка, ако горноораховеца и събратята му ги нямаше, вие как щяхте да изпъкнете като пичове, а? А? 8-)

Takova
01-30-2011, 13:07
Преди мен се опитаха да му зададат "провокиращи и горещи" въпроси, но момчето не хваща на тази честота :)
Просто исках да видя каква 6-ца са му писали :P

DaemonBoy
01-30-2011, 13:08
Аз съм си свикнал да ме унижават. Казах за боя дето съм го ял, а също така и бях пребит в даскало веднъж, а на следващият ден клипове и снимки имаше всеки от даскалото.

Такова, честно изкарана ли ми е 6-цата 8-)

w0sh
01-30-2011, 13:11
Всъщност не.
Но мисля, че по неговата система е честно да го унижаваме тука, докато той смята убиването на животни е в рамките на нормалното

И аз смятам така.
Убивал съм животни и не смятам, че извършвам голямо престъпление срещу природата и морала.

Това че Харли е противник го уважавам напълно, но про-животинското лоби в този форум не позволява и на другите да имат мнение.

CanisDirus
01-30-2011, 15:05
Аз съм си свикнал да ме унижават. Казах за боя дето съм го ял, а също така и бях пребит в даскало веднъж, а на следващият ден клипове и снимки имаше всеки от даскалото.

Такова, честно изкарана ли ми е 6-цата 8-)
Свикнал си...
А харесва ли ти?

DaemonBoy
01-30-2011, 15:10
Разбира се, че не ми харесва.

Takova
01-30-2011, 15:11
А защо тогава не се опиташ да го промениш това ?

amk933
01-30-2011, 15:44
Потресен съм от тая тема. :shock:

Имам само един въпрос:
Защо не слезеш от стола доброволно? :?

Унижавали са те и си го разказваш без да си личи особено да ти е пречело. Не го разбирам т'ва...

И сега пак е същото. Още на 4-5 страница трябваше да се приключи тая тема от твоя страна.

DaemonBoy
01-30-2011, 15:58
^Защото съм го преживял и преодолял, това е нищо спрямо предните пъти.

Такова, опитвал съм, но нямах успех