PDA

View Full Version : Как да му покажа, че не искам друг?



Dollystar
01-29-2011, 21:20
....

fenche22
01-29-2011, 21:51
Значи той хем те обича, хем е склонен да вярва на слуховете? Очевидно е че приятелят ти не ти вярва. Според мен трябва да си дадете време един на друг, кажи му че докато не ти вярва не можеш да си с него. Любовта освен всичко е и доверие, а на него това очевидно му липсва. По-добре да се разделите за известно време, явно той трябва да си подреди нещата в главата, както и приоритетите.

Dollystar
01-29-2011, 21:58
По-добре да се разделите за известно време,
Много добре знам, че си прав/а но както сигурно се досещаш ме е страх да му кажа че искам да се разделим, защото той едва ли ще осъзнае какво всъщност целя... А и аз не искам да съм без негооо :((

Nakadah
01-29-2011, 23:22
PowerPoint Slides?

GregoryHouse
01-29-2011, 23:31
Ъъъ любовта и всички тези розови нещица между хората се основават на доверие. Задай си 2 прости въпроса. Ти на него имаш ли му пълно доверие? Той на теб има ли ти пълно доверие? Ако не получиш 2 ДА накрая на уравнението...Какво си мислиш изобщо? Нищо не доказвай ами просто приключвай и некст...Не, че ще ме послушаш...никога не го правите...но да си знаеш какво ще стане де.

VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 05:39
Преди всичко,трябва да има доверие във връзката.
Просто му кажи/докажи,че може да ти има вяра.
Макар,че да ти кажа,прекалената ревност е болестно състояние.
И наистина,ако ти няма доверие,няма смисъл да продължавате.

RaisedOnRock
01-30-2011, 06:32
Според мен поговори с него, сериозно обаче.
И ако това вече не помогне,късайте.Връзка без доверие не става.

SladkotoPoly
01-30-2011, 07:01
Бяхме заедно 4 месеца, разделихме се защото той повярва на хорските думи... Сега пак сме заедно и всичко върви както трябва. Ноооо той ми няма доверие, ревнува без да има за какво. Незнам как да му докажа, че искам само него и не ме интересува никой друг. Знам че вие няма как да ми помогнете и трябва сама да му докажа горенаписаното, но в момента имам нужда от думите на непознати за да се успокоя, чувствам се странно, и аз немога да го определя.. някакси съм разочерована, че ми няма доверие.. Преди малко ми заяви, че не ми вярва. Не мисля че съм му дала какъвто и да е повод. Наистина.. Как да му покажа, че ме интересува само той?!
щом пак сте се събрали,значи те обича и иска да бъде с теб.Явно просто думите на хората са му се отразили зле.. и е нормално да няма доверие в теб в началото.Просто му показвай,че го обичаш,покажи му,че е специален за теб.Казвай му защо го обичаш изтъквай положителните му качества или и аз не знам... 8-) Докажи му,че си сериозно момиче и че може да ти се има доверие.Направи го щастлив :-) Имай търпение всичко ще се подреди с времето ,само се обичайте ;)

п.п.Може ли да те питам как отново се събрахте,защото и аз съм в такова положение в момента.Кой направи първта стъпка към сдобряването,как по-точноо???? Моля те отговори ми,ако искаш на лично :-)

Dollystar
01-30-2011, 08:08
п.п.Може ли да те питам как отново се събрахте,защото и аз съм в такова положение в момента.Кой направи първта стъпка към сдобряването,как по-точноо???? Моля те отговори ми,ако искаш на лично :-)

Ами писах му за да го поздравя за празниците, след това решихме да се видим, тръпката още я имаше и за отрицателно време всичко се подреди. :) Но с една дума аз направих първата крачка, но си знаех, че имаме шанс.

sh3_1s_7h3_0n3
01-30-2011, 16:09
Знаеш ли, доверието се гради с времето.
Помисли си колко много държиш на него и го обичаш, и дали имаш достатъчно време, за да му го докажеш.
Ако се надяваш всичко да стане изключително бързо и нямаш търпение, емииии... няма как да стане.
Или чакай да изтече достатъчно вода или си събирай партакешите.

kalpazanka
01-31-2011, 07:24
....
Явно темата вече е изчерпана.