PDA

View Full Version : Малко въпроси за тези от вас,които имат връзка.



anonimchetou
01-30-2011, 07:14
Темата е за тези от вас, които имат да кажем по-сериозна връзка. От колко време сте заедно? Какви са ви плановете за в бъдеще с вашата половинка? Имам предвид примерно да учите някъде заедно за напред, да живеете заедно, да отидете на почивка може би или просто мислили ли сте за някакво общо бъдеще дори и в близък план? До колко са задълбочени отношенията ви ?

anonymous708973
01-30-2011, 09:02
Заедно сме от година. Отношенията ни се страшно сериозни... общо взето, сме като повечето сериозни двойки около нас. Държим се леко като женени 8-) Всеки от нас си има лично пространство, въпреки че аз с приятелки рядко излизам, той с неговите като излиза, ме кани. Те са 5-ма най-добри приятели, все момчета, познавам всички много добре.
През септември-октомври заминава в Германия да учи. Аз също ще замина, но след две години.
Нямам никаква идея какво ще правим. Обичам го и искам това момче адски много, искам да съм с него за в бъдеще.

TheBeliever
01-30-2011, 10:30
Заедно сме от 2 години. Учим в един град и живеем заедно от година и половина. От тук нататък плановете ни се въртят около успешното дипломиране и професионална реализация, та до закупуване на имот, "нашето местенце".
За това какви са ни отношенията... на знам какво точно имаш предвид. Ако питаш дали връзката и намеренията ни са сериозни - да, напълно. Разбираме се чудесно, той ми е най-близкия човек. Достатъчно пъти ми е доказвал какво знача за него и нямам никакви съмнения относно чувствата му. Не казвам, че всичко е перфектно - като при всяка двойка имаме малки неразбирателства, но нищо сериозно и непреодолимо. В близко бъдеще ни предстои, така да го наречем, изпитание на връзката ни (той заминава по работа за няколко месеца) и мисля, че тогава ще си проличи най-добре доколко има или няма бъдеще връзката ни.

anonimchetou
01-30-2011, 10:37
Ние също сме заедно от 2 години и отношенията ни са доста задълбочени и сериозни.Миналото лято живяхме заедно и това лято мислим пак да е така. Плануваме почивка до Монако или някъде другаде това лято. Разбираме се много добре и с техните се разбираме чудесно.Родителите ни се познават и общо взето нещата са сериозни. Не знам обаче до колко е правилно на тази възраст (18г.) да имам толкова сериозна връзка. В момента вече си строим нашето място , където ще живеем лятото. Обожавам него и връзката ни, но понякога се замислям колко са сериозни нещата и на къде отиват и именно за това пуснах и тази тема. Интересно ми е да чета теми и въпроси относно дълги връзки и сериозни отношения. Именно за това пуснах тази.

cherinka
01-30-2011, 11:16
Нямаме общи планове за бъдещето, а само лични такива, и то за в близкото бъдеще.
Може и двамата тайно да си правим тънки сметки за общо бъдеще, но никога неизречени.
Хубаво и приятно ми е с него, за да си развалям кефа с планове за бъдещето, защото при евентуална раздяла ще ми се съсипят всякакви надежди и ще бъда ранена трайно емоционално и психически. 8-)
Живеем си за момента, радваме си се на връзката и не смеем да говорим за предстоящето бъдеще. Не защото, евентуално, е по-добре така, просто се случва...

anonimchetou
01-30-2011, 11:29
Донякъде си права ,че не е хубаво да се правят много планове за бъдещето,защото наистина при една неочаквана раздяла,нещата много гадно и брутално биха се сринали : ) Но на мен ми е приятно да си мисля за бъдещето. Ако щеш и мечти ги наречи. Като цяло важна е самата връзка и отношенията , пък то бъдещето искаш не искаш , ще дойде и ще разбереш кво ще е и що ще е 8-)

vampire_girl_
01-30-2011, 12:47
От една година и десет дни сме заедно,но имам чувството,че цял живот съм била с него.Смятаме,докато завърша,той да е посъбрал пари за мааалко жилище или първоначално ще живеем у тях за възможно най-кратък период,тъй като не е в много добри отношения с баща си.После ще учим /задочно,най-вероятно/ и ще работим,тъй като няма на кого да разчитаме - наще са крайно против,малкото им момиченце да има връзка с момче,преди да е завършило висшето си образование...Както и да е!
След като заживеем заедно, много искам да имам заведение,което ще е нещо м/у обикновен рок бар и стриптийз клуб ;д На 30-35 , може би ще се сдобием с първото си детенце,а на 50 ще се събуждаме в голямо легло,точно с/у огромния прозорец с гледка към морето.Ще му правя закуска и кафе,ще го обичам и ще се радваме на максимум трите си деца ^^

П.П.И често ще ходим някъде /на планина,море или просто излет/ с голямата семейна кола 8-)

anonimchetou
01-30-2011, 13:02
Ехеее доста смели мечти (за сега). Направо си го представих 8-)

ShtrudeL
01-30-2011, 13:11
Заедно сме от почти 3 години. Нямаме планове, а и ме плашат.

sexita
01-30-2011, 13:13
Хахаха, и аз си го представих :D
И ние сме заедно почти от две години, разбираме се, почти живеем заедно, обсъждали сме бъдещите си планове, но сме ги оставили настрана докато завършим висшето... иии така.

SugarLolLipoPsS
01-30-2011, 13:37
Заедно сме от почти година ( 11 месеца ) ..
За сега плановете ни са да оправи и обзаведе къщата му, да завърша ( тъй като съм на 17 ) и да се преместя при него.
След това ще мислим занапред.. :P

marin4itu
01-30-2011, 13:38
Заедно сме от 9 месеца и половина. Имаме връзка от растояние. Адски много държим един на друг, във всяка една минута гледаме да сме заедно. И всъщност въпреки че сме на растояние около 200 км, се виждаме не по-рядко от останалите двойки. При нас го нямаше това с ходенето по кафета като при останалите двойки. Когато се виждаме, живеем заедно и това е от самото начало. Всеки път като се посрещаме на ЖП гарата се вълнувам като при първия път! Имаме планове в най-скоро време да заживеем заедно. Чакаме от работата му да го преместят във Варна при мен. Наистина искам да съм с този човек до края на живота си. Някой път като ме погледне влюбено и като ми каже: "Искам да се оженя за теб!" и направо се разтапям!

Lorein
02-02-2011, 12:57
Заедно сме от година и 8 месеца ( или както ние обичаме да си ги броим - 20 месеца 8-) ). Но всъщност имаме по-дълга история. Запознахме се лятото на 2008 на един лагер, прекалено е дълго, за да разказвам, но на кратко бяхме заедно, после се разделихме и после пак се събрахме. :grin: И мога спокойно да кажа, че най-хубавите си и незабравими моменти съм преживявала и продължавам да изживявам с него. :) Той ми е не просто гадже, той е най-добрият ми приятел, моята упора и подкрепа. Обичаме се, не веднъж сме си доказвали един на друг чувствата. Много пъти сме си говорили за бъдещето. Отначало всичко беше така по-скоро на бъзик, но малко или много се усещаше и сериозната нотка. Той е 1 година по-голям и миналата година завърши, но остана да учи тук в града, отчасти ( но не само ) заради мен. Тази година и аз ще направя същото, пак отчасти ( но не само ) заради него. :) Планираме след време да живеем заедно, но това ще стане може би чак след някоя друга година. За женене също сме говорили, на бъзик ( а може би не чак толкова ). Но каквото и да става, аз го виждам в бъдещето ми и се надявам наистина да е така. :) Единственият проблем е, че сега кандидатства за една бригада в Англия през лятото и ако го вземат, 3-4 месеца няма да го има и не се знае даже дали ще можем да поддържаме контакти. Ще ми е ужасно трудно и искрено се надявам всичко да мине добре...

LadyDi
02-02-2011, 13:12
Брей какви сериозни връзки имате всички :)

Браво, браво.

sweetpunk
02-02-2011, 13:46
С моето момче сме заедно от 7 месеца. И при нас както при Lorein има дълга история, запознахме се когато се преместих в ПГ (2008г). Той завършваше 13 клас и просто се засичахме на 1 кафене, обменяли сме някое друго изречение и нищо. След това започнахме да се опознаваме, да споделяме, но нито той нито аз сме си се представяли като двойка. И на едно купонче просто се събрахме (2010 в началото). След това той замина за Англия за 6 месеца и се разделихме, с уговорката, че ако чувствата ни все още са така силни когато се върне пак ще се съберем, така и стана ... Направо не усетих кога мина това време, уважаваме се и се обичаме повече от двойки, които са заедно от години. За далечното бъдеще не сме мислили, обсъждали сме само, че след като завърша искам да уча, а той евентуално ще дойде с мен. На теория не жевеем заедно, но голяма част от времето прекарвам у тях и може да се каже, че вкъщи се прибирам само по задължение, да видя наще. За сега всичко върви невероятно добре и вярвам, че и за напред ще е така и ДА той определено ще присъства в бедещето ми, дали като моята половинка или като най - добър приятел ще е там :grin: :-) :grin:

chanel01
02-02-2011, 14:16
Заедно сме от година и 3 месеца :) Страшно много го обичам това момче и искам винаги да съм с него.Понеже на него му е последна година в университета сме се разбрали че ще отидем заедно в този град, в който аз реша да следвам.Отношенията ни са перфектни,само си пожелавам винаги да се разбираме толкова добре както и сега,и да се обичаме още повече