PDA

View Full Version : Подяволите,защо все на мен?



VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 09:23
Ето,че дойде и моят ред,да излея мъката си...
Снощи се скарахме с гаджето ми.
Бях си изключила телефона поради лични причини,обясних му.
Той ми се развика,пред компанията му,казах му,''щом компанията ти и курвите в нея,са по-важни от мене,така да бъде.''
Той,се вбеси още повече и ме удари.
От там,аз получих поредната си нервна криза и припаднах...
Свлекох се на земята пред всички....
Сега,съм толко объркана и не знам какво да правя...
Ами,ако повтори пак и ме удари?
Ръката му е колкото 2 мой.
2-метра е ..
Аз нищо не мога да напарвя...
А,го обичам подяволите...
И да е най-големият боклук...ОБИЧАМ ГО...

w0sh
01-30-2011, 09:28
"Все на теб" 8) . убеден съм

Освен това - когато не ползваш мозъка си в отношенията с околните винаги ще се чудиш за този въпрос.

Мисли малко-няма да имаш такива колосални проблеми.

Щом не искаш "все на теб" - ще се наложи.

Lovegood
01-30-2011, 09:31
Боже, как така ще те удря?!?
Ставай и се махай от него, щом го е направил един път, значи ще го повтори.
Досега никой не ми е посягал, но ако приятеля ми го направи, колкото и силни чувства да имам към него, няма и да се замисля... :?

VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 09:36
Боже, как така ще те удря?!?
Освен всичко,беше и пиян.

VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 09:38
wosh,аз му обясних.
Какво повече да направя?
И,защо смяташ,че не мисля?
И защо се заяждаш с всички?
Където и да чета,ти винаги се заяждаш.

Lovegood
01-30-2011, 09:39
Не го оправдавай, нито пред нас, още повече пред себе си. :?
Всеки път ли ще му позволяваш да го прави, понеже "e пиян" ?

w0sh
01-30-2011, 09:41
wosh,аз му обясних.
Какво повече да направя?
И,защо смяташ,че не мисля?
И защо се заяждаш с всички?
Където и да чета,ти винаги се заяждаш.

Защото като се заядеш с човека, той се опитва да си включи бръмчилото в главата, за да измисли нещо. Ако всеки е миличък и приятен всички щяха да ядат бой от приятелите си.

НЕ МИСЛИШ, ЗАЩОТО НЕ ОСЪЗНАВАШ, ЧЕ КОЙТО ТЕ УДАРИ ВЕДНЪЖ ЩЕ ТЕ УДАРИ ПАК. Оставяш се на "чувствата" ти и страха да контролират действията ти.

Как го обичаш без да мислиш-това не са филми. Хората не се променят.

VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 09:43
Не го оправдавай, нито пред нас, още повече пред себе си. :?
Всеки път ли ще му позволяваш да го прави, понеже "e пиян" ?
Не,не го оправдам..но с чувствата си какво да правя?
Искам да НЕчувствам нищо,но НЕмога...
Прекалено емоционален човек съм..

bratignat
01-30-2011, 09:44
"Все на теб" 8) . убеден съм

Освен това - когато не ползваш мозъка си в отношенията с околните винаги ще се чудиш за този въпрос.

Мисли малко-няма да имаш такива колосални проблеми.

Щом не искаш "все на теб" - ще се наложи.

Момиче не се удря. Без значение е, какво е направила.

FromAutumToAshes
01-30-2011, 09:45
Момиче не се удря. Без значение е, какво е направила.


Момичетата само се пошляпват 8-)

w0sh
01-30-2011, 09:46
Аз дори не мога да си представя, че удрям жена.

Може би ако трябва да си спася живота :Д

Lovegood
01-30-2011, 09:47
Момиче не се удря. Без значение е, какво е направила.


Момичетата само се пошляпват 8-)

^ А, дойдохме ли си на думата? :P

VaMpiRKaTaaa, защо изобщо пишеш тук, като не искаш да приемеш очевадното?

VaMpiRKaTaaa
01-30-2011, 09:48
Оставяш се на "чувствата" ти и страха да контролират действията ти.
Подяволите...тук си толко прав...
Искам още днес,като го видя да му кажа,че късаме и не го обичам,повече и неискам нищо общо с него повече.
Но не знам дали ще успея..
Поради факта,че го обичам..
Но ще се наложи.

w0sh
01-30-2011, 09:48
Защото си е създала образ, че е "емоционална", а реално е наивна и освен това е нерешителна, но само "емоционална" носи положително звучене със себе си.

valdesbg
01-30-2011, 09:49
Въх... още вчера ти казах всичко, което днес (ще) ти (на)пишат 1000 човека :)

Сама си избираш отрепки и си въобразяваш че ги обичаш.

Пича и той не е цвете, де.

PyCoKoCkA93
01-30-2011, 09:56
:smt020 Все на мен ли,все на мен ли случват се беди в аванс...но живея с надежда,че някой ден ще намеря своя шанс :smt020
Мила,звучиш ми като тази песен...Все на мен ли го казва всяка 2-ра тийнейджърка...Изобщо не се случва само на теб,а и на много други момичета.Не ставай като масата мацки,които са пошляпвани за здравей и за добро утро от гаджетата си.Имай малко достойнство и себеуважение и дай на този човек да разбере,че ти НЕ си му боксова круша и предмет,който може да унижава публично...Ако сега не му покажеш,че имаш достойнство смятай,че отсега нататък ще си прави с теб каквото си поиска...А ако мислиш,че само с една обич можеш да оправдаваш всичките му постъпки...браво... 8) :? :?

w0sh
01-30-2011, 10:03
Русокоске, Смени си аватара.

Моля те.

bratignat
01-30-2011, 10:04
Вампирке, това не се случва само на тебе. Много момичета се хвърлят на подобен тип момчета, защото, в глупостта си те винаги са груби. Което вие момичетата, виждате, касто адски мъжествено.

PyCoKoCkA93
01-30-2011, 10:15
Русокоске, Смени си аватара.

Моля те.

A какво му беше на стария? :-D

w0sh
01-30-2011, 10:23
ако може и този :razz: :razz:

Ssummerjam
01-30-2011, 11:22
Осъзнай се.

BaffaLsc
01-30-2011, 11:24
Какво изобщо те задържа с него ?!

SuperBadSuperFresh
01-30-2011, 12:15
Ти си си виновна,трябваше да скъсаш с него още в момента,в който те е ударил.Тия мазохистични "любови" тип Rihanna & Eminem-I Love The Way You Lie,в реалния живот убиват хора,разбиват психики и животи.Ако не вярваш,питай някоя жена,бита от съпруга си.

sh3_1s_7h3_0n3
01-30-2011, 16:06
Мацко, първо спри да ръсиш запетаи пред всяка дума - влудяващо е!
Да ги слагаш навсякъде, където не трябва, е също толкова грешно, колкото да не ги слагаш, където трябва.

По отношение на проблема ти - заслужаваш си каквото ти се случва!
Ако продължиш да си с него, значи си заслужаваш всеки следващ шамар и обида, и унижение, и истеричен пристъп, и припадък.

Човек заслужава съдбата си.
/разбирай го, както си искаш/

rtpghhfcz
01-30-2011, 18:07
wosh,аз му обясних.
Какво повече да направя?
И,защо смяташ,че не мисля?
И защо се заяждаш с всички?
Където и да чета,ти винаги се заяждаш.

Вие сте си за заяждане....

TheNewReligion
01-30-2011, 21:44
Ти си луда. На твое място бих прекратила веднага взаимоотношения с тоя бабаит. Обичаш човек, който не се свени да те унижи и злепостави пред всички, вдига ти скандали за глупости и си позволява да те удря? Такава цветиста псувня бих теглила, ама ще ви го спестя...
Това ще се повтори, бъде сигурна. Сети се за случая с Вики от Мюзик Айдъл и си прави сметката как ще действаш занапред. Почти всичко зависи от тебе.

TheNewReligion
01-30-2011, 21:53
Ти си си виновна,трябваше да скъсаш с него още в момента,в който те е ударил.Тия мазохистични "любови" тип Rihanna & Eminem-I Love The Way You Lie,в реалния живот убиват хора,разбиват психики и животи.Ако не вярваш,питай някоя жена,бита от съпруга си.
Господи, плашещо права си. Т'ва ми напомня за друг проблем...
Хората много често се учат песните. "Давай кучка наречи ме, грубо съблечи ме", "Дадох ти всичко", "Вървях ти по свирката, за да ме харесаш..." и прочее глупости. Хора, осъзнайте се! Това, че нещо звучи добре в песен, не значи, че утре няма да сте разпорени, набити и наебани. Ще се чудите откъде ви е дошло, ако не си осиновите малко самоуважение и инстинкт за самосъхранение.

GregoryHouse
01-30-2011, 22:31
Обичаш човек който те бие на публични места, пиян...или си мазохистка, без самоуважение, или си куха до безобразие...

Момичета и жени не се бият принципно, но един принцип става принцип, когато го нарушиш. Та принцип ли вие да не биете момичета? :)

jghgh
01-30-2011, 22:41
wosh,аз му обясних.
Какво повече да направя?
И,защо смяташ,че не мисля?
И защо се заяждаш с всички?
Където и да чета,ти винаги се заяждаш.

Вие сте си за заяждане....
w0sh не се заяжда, ами казва истината в очите - има разлика.

А моето мнение не се различава по никакъв начин от това на другите.

Mooo6no
01-30-2011, 23:16
Просто имаш ниско самочувствие, затова му търпиш глупостите на този изрод и затова "все на теб". Зарежи го и толкова. А да посягаш на момиче не е демонстрация на сила, а на слабост.

RaisedOnRock
01-31-2011, 11:44
Аз моментално бих прекратила отношенията си с въпросния индивид.
Вярно,любовта е голямо нещо,но все пак...Не бих се оставила да ме унижават така.

kristal3
01-31-2011, 13:50
Момиче, недей да си тровиш живота! Той те удря, добре, обяснила си му, но защо не те разбира?! Дали, защото не иска, или защото не може?! Ами аз лично мисля, че не иска. За да те разберат тези, които не те познават.. та той ли няма да може. Не си заслужава просто. Ако толкова много те обичаше, ако толкова много държеше на теб, нямаше да те удря. Това, че е бил пиян нищо не означава. Ами, ако всички започнем да се оправдаваме така, то тогава ще се избием нали? И все пак, недей да обръщаш внимание на написаното от всички нас тук, защото всеки един ще те посъветва различно, а ти си знаеш най-добре.