PDA

View Full Version : Не ме допуска в "неговия свят"



SuperBadSuperFresh
01-30-2011, 12:05
:)

Cucko0
01-30-2011, 12:20
м познато ми е...по-добре го остави сам ..не го успокоявай ,а просто бъди до него ..гушкай го просто за да му е ясно ,че си там -близо до него ,той сам ще се справи с проблемите :)

qna0115
01-30-2011, 14:46
и аз съм на това мнение с " Cucko0 " .., и мисля че той може би не иска да те отблъсква,ами просто да не те занимава с неговите проблеми....Може и да греша,но след това което си написала стигнах до този извод :)

ScarletBite
01-30-2011, 14:57
И аз съм на това мнение... просто бъди до него.

SolemnityOfDeath
01-30-2011, 14:58
Като човек, който горе-долу често изпада в такива настроения ти казвам - не се притеснявай, а просто показвай, че си там. За теб може той да не го оценява и едва ли не да не прави разлика, но разлика ИМА, и то огромна. Дори за секунда не си мисли, че си без значение до него ;)

jettlii
01-30-2011, 14:58
м познато ми е...по-добре го остави сам ..не го успокоявай ,а просто бъди до него ..гушкай го просто за да му е ясно ,че си там -близо до него ,той сам ще се справи с проблемите :)

подкрепям, щом му е толкова нанагорно в момента времето прекарано с теб е различно и приятно, защо и в него да говори за неща, които го подтискат :)

SuperBadSuperFresh
01-30-2011, 18:46
Благодаря ви :)

kremen4eto
01-31-2011, 06:52
Приятелят ми беше същия в началото на връзката ни. Съветът ми е да не се изнервяш от това, че понякога не те допуска в мислите си. Казвах на моя "Добре де, не искаш ли да споделиш? Да ти олекне.", при което той ми казваше, че не е такъв, не обича да споделя, а да си реши проблемите сам. Тъпо се чувствах, но потърпях с надеждата, че той сам ще започне да споделя. Така и се случи. Но ако бях започнала са се изнервям, да се караме, да мрънкам, че не споделя, той щеше да се отчужди още повече.

Търпение. :) Не всички намират за добре да разкриват душата си пред хората.

spopi
01-31-2011, 07:08
Приятелят ми беше същия в началото на връзката ни. Съветът ми е да не се изнервяш от това, че понякога не те допуска в мислите си. Казвах на моя "Добре де, не искаш ли да споделиш? Да ти олекне.", при което той ми казваше, че не е такъв, не обича да споделя, а да си реши проблемите сам. Тъпо се чувствах, но потърпях с надеждата, че той сам ще започне да споделя. Така и се случи. Но ако бях започнала са се изнервям, да се караме, да мрънкам, че не споделя, той щеше да се отчужди още повече.

Търпение. :) Не всички намират за добре да разкриват душата си пред хората.


Тайната на успеха и аз не обичам да споделям и бих направила същото да се дръпна. Не сам научена да искам помощ,а сама да се справям. :) Когато знае ,че си там той ще си отпусне и ще ти се довери.

SuperBadSuperFresh
01-31-2011, 17:05
Дано...