PDA

View Full Version : Подлудява ме



AuburnKills
01-30-2011, 13:12
Имам една съученичка, която само създава проблеми и на класа, и на госпожите, и на мен...От известно време говори за мен УЖАСНИ неща и не знам на какво се дължи...А преди това само се биеше с момчетата и накрая тя излиза “невиннта” , а не е така, защото тя зопочваше всичко ( но това е друга тема ) . Говори зад гърба ми, пък после мен пита за домашните, програмата и други работи ( сякаш, че аз съм единственатта ) . Подмазва се на учителите и даже заради нея момичета са влизали при педалогическата съветничка, а нямаха нищо общо с това. Та въпроса ми е да я казвам ли на класната или да си трая???

Благодаря!!!

SmilezZz
01-31-2011, 10:19
Нали каза,че е създавала проблем на всички (учители,съученици) - мисля,че класната ви знае,но все пак може да й кажеш..Или да поговориш с директора на училището и той ще реши какво да направи по въпроса..

kotetyyyy
02-10-2011, 19:36
ДА!!! Говори с класната, но кажи:
-Госопожа искам да се оплачам ... и там почваш дъра дъра дъра... и ако искаш извикай още някой който също се дразни много от нея заедно да се оплачаете и като свършиш кажи- Само госпожо моля ви не казвайте че аз съм казала и така.

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 06:41
Удари и 2шамара,зада се осъзнае.