PDA

View Full Version : Дразни ме...



krissy7
01-30-2011, 17:55
...

rtpghhfcz
01-30-2011, 18:04
не

dqvolcheto9
01-30-2011, 18:15
еми и ние се дрънкаме..ама запазвам спокоиствие..и моя ме дразни понякога прекалено много ,че ми иде да го прибия :D Но идва едно време в което си мълча и тои спира да ме дразни..

tami
01-30-2011, 18:21
проблема не е в теб и моя в последните 2 седмици ме дразни адски многоо ама адскиии ама ще се оправитее не губии надежда

FromAutumToAshes
01-30-2011, 18:28
Че ти ако не знаеш, ние от къде да знаем :-o

rand0m
01-30-2011, 18:28
Бъди по-търпелива с него. Не прави неща, з акоито можеш да съжеляваш

Lovegood
01-30-2011, 18:34
В повечето случаи това са моментни състояния, но ако не отмине скоро, то най - добре прекрати. :)

krissy7
01-30-2011, 18:43
Ми квото ми се случи на мен тва и на него , както аз се чувствам така и той , абе опитва се да се прави на такъв какъвто не е (демек на мен което просто ме вади от релсите) ... непрекъснато твърди , че му е лошо, но като става въпрос за секс нищо му няма ... за Бога той е 5 години по-голям от мен а се държи като дете .

Ssummerjam
01-30-2011, 18:54
Не се дразни толкова, ще ти излязат рано бръчки. 8)

bzzzgirl
01-30-2011, 20:42
абе сигурно цялата работа е в тия дето ги е наприказвала майка му

GregoryHouse
01-30-2011, 22:34
Пръсни му мозъка от секс и ще стане по-мек от памук...

Mooo6no
01-30-2011, 23:44
Изчакай малко, за да се изясниш за себе си и да видиш дали това е нещо временно и ако не е - късай го.

JDeel
01-31-2011, 00:59
Факторът "Майка" не е за подценяване :)

krissy7
01-31-2011, 01:49
Не мисля , че мога някога да го зарежа и точно това ме дразни , защото нещата са прекалено сериозни ...

anonimchetou
01-31-2011, 07:11
Аз не разбрах. Той те дразни или ти му се дразниш ? Щото едно е момчето да не ти прави нищо и ти да му се изнервяш и съвсем друго е да се държи като идиот и да те дразни по тоя начин..

sexa_na_kompleksa
01-31-2011, 07:26
Говорила ли си с него за това? Казала ли си му как се чувстваш и че смяташ поведението му за некоректно?
А относно майка му - има ли някаква конкретна причина, поради която да не те харесва, или просто бди над отрочето си? Пробвай да изгладиш нещата с нея, никъде не е казано, че трябва да бъдете първи приятелки, но ако се мразите, със сигурност това ще окаже влияние на връзката ви. Питай приятеля си какви са нейните интереси, какво обича да прави в свободното време и го направете заедно - разходете се по магазините, отидете на фитнес или й направи някакъв малък подарък, колкото да види, че не си толкова лош човек.

kikatta
01-31-2011, 08:07
хах дразни те дразни го и ти.. тва е лесно.. и не няма шанс тая връзка след като се отнася тка с теб.. :) :) :shock:

krissy7
01-31-2011, 16:34
Говорила ли си с него за това? Казала ли си му как се чувстваш и че смяташ поведението му за некоректно?
А относно майка му - има ли някаква конкретна причина, поради която да не те харесва, или просто бди над отрочето си? Пробвай да изгладиш нещата с нея, никъде не е казано, че трябва да бъдете първи приятелки, но ако се мразите, със сигурност това ще окаже влияние на връзката ви. Питай приятеля си какви са нейните интереси, какво обича да прави в свободното време и го направете заедно - разходете се по магазините, отидете на фитнес или й направи някакъв малък подарък, колкото да види, че не си толкова лош човек.

С тази жена никога няма да сме в добри отношения.Аз никога не съм казала нещо по нейн адрес .Дразни ме факта , че ме смята за някаква малка пикла която не знае какво иска от живота и прочие.Мисли си , че й разигравам сина , за който никога не й е пукало , ама това не е моя работа. Той не се държи лошо с мен - напротив - след година и 5 месеца още нищо не се е променило и си е миличък и така нататък.Просто ... абе май в мен е проблема аз и без тва си имам проблеми с нервите ...

Manenkoto
01-31-2011, 19:50
Спокойно... всеки си има такива моменти... дето ти иде да утрепаш половинката.. така да те дразнии че колкото го обичаш толкова те и дразни.... напълно разбираемо е... от мене съвет виж да си оплатниш времето малко... за да не мислиш... или просто тряба малко да се отърсиш от връзката ви... отиди на почивка... искарай някоя вечер с приятелки.... позабавлявай се без него.... само за 1 ден да усетиш липсата му ако пак усетиш че те побърква поведението му.... може би е време да поговориш с него какво те е подразнило... дръг съвет от мен недейте да се карате.. колкото повече спорите толкова повече те дразни.... а за майка му съвет нямам... ако виждаш че я слуша значи е мамино момченце а ти си търсиш истински мъж.... потърси си късмета другаде....

krissy7
01-31-2011, 20:15
Еми за много неща я слуша , но за мен (за сега) не я слуша ... хъх, да я послуша и тва ше му е грешката :-D