PDA

View Full Version : чувствам се объркана



nonamee555
01-30-2011, 18:52
Здравейте !

Не знам дали точно това е подходящата тема , но реших да пиша тук ...
Аз съм момиче почти на 17 . До сега съм нямала сериозен приятел , но съм има мимолетни авантюри за по 1,2 дена макс ... Принципно като всяко момиче си мечтая за сериозен приятел , за човек ,който да бъде до мен когато имам нужда , да ме обича и да ме разбира ... Това е ,че в последните 3 месеца бях с 4 момчета и то ей така сам на шега , колкото за момента и за кефа , е да не съм стигала до секс , но целувки ,забежки и т.н. ... примерно не се оплаквам и не съжалявам , тъй като ми е било хубаво не отричам , но съм от малък град и в крайна сметка всичко рано или късно се разбира ... И преди тези 4 момчета съм била с още , но това е минала история за мен ... 1вото от тези 4 срещнах на една екскурзия и всичко стана съвсем неочаквано , но пък беше хубаво ... Второто на един семинар и тъй като е от близък до моя град се оказа , че само ден преди да се запознаем е скъсал с моя позната , но след известно количество алкохол и двамата се отдадохме на привличането си един към друг ... На нова година си позволих глупостта да бъда с момче , на което името дори не знаех , но в последствие се оказахме с една компания ... но най-големия ми проблем в момента е точно в 4то момче , с което се познаваме много одавна и никога не съм предполагала , че може да изпитам други чувства към него освен приятелски .. адски много съм объркана тъй като той беше първият , който ме накара да се чувствам наистина добре , макар че всичко беше само за два дни ... той се е с бившата си приятелка отново , но всичко ме влече към него ... и не нещо толкова сериозно като любов , а само ей така тръпката за изживяването ... а пък за едно от предните закачам с него до вчера беше пак с тази моя позната , но са се разделили и някак си като знам , че не е с нея всичко се губи може би некви тръпки ми с епоявяват колкото за адреналина ... харесва ми , но не искам да съм такава ... а и това е че и двамата да с еддна година по малки от мен не че има значение възрастта , но незнам какво да правя и много съм объркана ... ако може някои да ми даде някакав съвет много ще бъда благодарна ... :)