PDA

View Full Version : чувствам се объркана



nonamee555
01-30-2011, 19:07
Здравейте !

Не знам дали точно това е подходящата тема , но реших да пиша тук ...
Аз съм момиче почти на 17 . До сега съм нямала сериозен приятел , но съм има мимолетни авантюри за по 1,2 дена макс ... Принципно като всяко момиче си мечтая за сериозен приятел , за човек ,който да бъде до мен когато имам нужда , да ме обича и да ме разбира ... Това е ,че в последните 3 месеца бях с 4 момчета и то ей така сам на шега , колкото за момента и за кефа , е да не съм стигала до секс , но целувки ,забежки и т.н. ... примерно не се оплаквам и не съжалявам , тъй като ми е било хубаво не отричам , но съм от малък град и в крайна сметка всичко рано или късно се разбира ... И преди тези 4 момчета съм била с още , но това е минала история за мен ... 1вото от тези 4 срещнах на една екскурзия и всичко стана съвсем неочаквано , но пък беше хубаво ... Второто на един семинар и тъй като е от близък до моя град се оказа , че само ден преди да се запознаем е скъсал с моя позната , но след известно количество алкохол и двамата се отдадохме на привличането си един към друг ... На нова година си позволих глупостта да бъда с момче , на което името дори не знаех , но в последствие се оказахме с една компания ... но най-големия ми проблем в момента е точно в 4то момче , с което се познаваме много одавна и никога не съм предполагала , че може да изпитам други чувства към него освен приятелски .. адски много съм объркана тъй като той беше първият , който ме накара да се чувствам наистина добре , макар че всичко беше само за два дни ... той се е с бившата си приятелка отново , но всичко ме влече към него ... и не нещо толкова сериозно като любов , а само ей така тръпката за изживяването ... а пък за едно от предните закачам с него до вчера беше пак с тази моя позната , но са се разделили и някак си като знам , че не е с нея всичко се губи може би некви тръпки ми с епоявяват колкото за адреналина ... харесва ми , но не искам да съм такава ... а и това е че и двамата да с еддна година по малки от мен не че има значение възрастта , но незнам какво да правя и много съм объркана ... ако може някои да ми даде някакав съвет много ще бъда благодарна ...

rtpghhfcz
01-30-2011, 19:12
Принципно като всяко момиче си мечтая за сериозен приятел Тук не си права, точно обратното, което е жалко.

По темата: Действията ти са скандални, но поне не си ....., което е добре. Пази си приятелите, ако ще е само за адреналин, по- добре не се занимавай с момчето, за да не го загубиш по- късно като приятел. И наистина по действията ти мога да кажа, че си противоречиш, когато твърдиш, че искаш сериозен приятел.........

nonamee555
01-30-2011, 19:14
това , че си противореча го знам , но се получава така заради това , че немога да намеря човека до себе си , а за да не съм сама правя свичко това и аз незнам ....

rtpghhfcz
01-30-2011, 19:23
Защо първо не се опиташ да опознаеш момчето и след това да тръгваш с него. Не говоря за конкретното момче, а по принцип. И защо толкова бързаш да се обвържеш, изчакай малко, имай търпение, момчето само ще те намери. Не е казано , че трябва да тръгваш с всяко момче от града.. Така ще ти излезе "лошо" име, ти сама казваш, че градът ви е малък. По този начин ще намалиш шансовете си да си намериш момче, особено след като ти излезе " лошо" име или ще те търсят само такива, които искат секс, защото са си помислили, че си лека. :? Не знам, но според мен прибързваш с действията си.

nonamee555
01-30-2011, 19:28
незнам .... благодаря рти мн ого че отдели от времето си и ми отговори :) това е че не са ми липсвали предложения , но всичко е било за едното ебане а аз не търся това ...

rtpghhfcz
01-30-2011, 19:33
Дръж си на своето, добре правиш. Щом това искат единствено, то мога да ти гарантирам, че не покриват твоите изисквания и критерии. Секс и след това ще си тръгнат, а ти не искаш това. Намери момче, което да иска да бъде с теб, а не да се възползва от теб и да си тръгне. А пък за секса има време - на 2-ри, 3-ти месец, поне ще знаеш, че е с теб заради самата теб. Първо мисли, а след това действай. Ще го намериш, искай по - силно.
Успех.

Пс. Не знам се пише отделно :)

x9xgxn
01-30-2011, 19:57
Какво съвпадение... :D
Много странно девойче, наистина!

machoka
01-31-2011, 08:59
Виж сега. Има 2 важни неща, които трябва да разбереш. Аз изповядвам тази теория и държа на нея.

1. НЕ трябва да имаш намерения и да предприемаш действия по свалянето на момче/момиче, което е във връзка. Освен в един случай:

2. Този случай е, когато НЕДВУСМИСЛЕНО отсрещният човек покаже, че има интерес към теб. Тогава, дори да е във връзка, не е грешно да предприемеш мерки да се сближиш с него, евентуално да се обвържете по-сериозно.

Ако двама души имат влечение един към друг, нищо на този свят не трябва да е способно да спре намеренията им и желанието да бъдат заедно. По принцип все се случва така, че поне единия има някакви глупави задръжки или притеснения.. най-вече от типа 'ама то така не трябва, имам си приятел.. той ме бие, ама аз съм с него' и някакви други абсурдни доводи.

Наложи тази философия в/у себе си и разпознай какво трябва да направиш и какво не.