PDA

View Full Version : Синди Крауфорд



GrippingBosh
01-30-2011, 19:19
Здравейте
Тренирам гимнастика 3 пъти в седмицата и се ограничавам от тестено,сладко и солено вече 1 година съм на този принцип
Тъй като имам проблем с краката и дупето ,реших да отделям специално внимание на тях с комплекс от упражнения
Исках да попитам правили ли сте нейните упражнения ,от коя част по -точно и имаше ли ефект :)

WaterLilly
01-30-2011, 20:38
Правила съм упражненията й (ако точно за тези става въпрос), на една мнооого стара касета бяха записани. На записа беше върху покрива на блок, в една зала и на един плаж, поне така ги помня. И абсолютно за всичко имаше ефект. В продължение на около 3 месеца ги правех всеки ден, при което отслабнах и се стегнах, а май тогава хич не се ограничавах откъм ядене. :) Упражненията за дупе ми бяха любими. :D

zoreto
01-30-2011, 20:57
има пак едни нейни упражнения в нещо като голям гараж/зала не се сещам точно, но са много по натовартащи , аз ги правих лятот оза да подържам форма и мога да кажа ,че са много добри и се работи за всяка част от тялото :)

st02
01-31-2011, 10:52
аз лично случайно ги намерих упражненията в замунда и проучих насам-натам мнения от хора, които са я пробвали и видях ,че почти всички са останали много доволни от програмите.Аз почнах да ги правя преди около 4- 4 и половина месеца и почнах с първото от 1992 -то е по-лекото и го правех околко 2 месеца и имаше резултат.Не съм спирала, не ми е и отнемало много време и усилия- с желание го правех и имаше ефект,като го съчетах и с хранителен режим.Лично на мен ми беше супер и затова реших ,че ми трябва нещо по-натоварващо(аз вече се бях стегнала все пак ,но ми се искаше да пробвам и по-трудното ).почнах второто от 1993- то си е сравнително по-натоварващо, особено в началото, но много ми хареса, защото се потиш и чувстваш повече изразходване на енергия с него.По-интензивно е наистина.И така без да се усетя с по 1 час на ден( аз го правя всеки ден от около 2 -2 месеца и половина -второто) и балансираното хранене свалих около 5 килограма за тея 4 месеца.Но все пак мисля, че главно от втората тренировка се стегнах повече, така че си я продължавам и даже си я обогатявам с още упражнения- вече съм добавила още няколко серии главно за крака.А за храненето- отначало си мислех ,че ще ми е по-трудно ,но се оказа ,че лесно спрях или ограничих храни,кото преди съм яла в големи количества( голяма съм си лакомия,или поне бях )-храни като чипс,бейк ролс,марети,солети,бисквит ,вафли,шоколадчета и десертчета, които много хора ядат в свободното време навън като няма друго вече не съм близвала от много време.Нямам и апетит за тях като се сетя от какви неща са направени.А инъче не се лишавам от всичко все пак- обичам от време на време да си хапвам по малко черен шоколад или пък спагети с ъс някакъв сос ,които обожавам.

karamelcheto92
01-31-2011, 11:40
Някой може ли да ми кажи какви са тези упражнения? :)

GrippingBosh
01-31-2011, 12:06
http://zamunda.net/details.php?id=143105&hit=1
заповядай :)

suNnykaty96
01-31-2011, 13:29
Сега за пръв път чувам за тях, след малко ще си ги дръпна и от утре ги почвам.
Само ме е страх да не направя много мускули, които да седят грозно по ръцете, краката и корема ( може въпросът ми да е малко глупав, но все пак не разбирам почти нищо от спорт и тренировки ). Искам главно да стегна коремчето и талията, ако знаете нещо по - ефективно - кажете. :)

vampire_girl_
01-31-2011, 13:54
Ако искаш да отслабваш - задължително в комбинация с диета!
Аз лично не съм ги правила,но имам позната върху която имаха наистина доста добър ефект :)

FuckingFreak
01-31-2011, 14:08
Сега за пръв път чувам за тях, след малко ще си ги дръпна и от утре ги почвам.
Само ме е страх да не направя много мускули, които да седят грозно по ръцете, краката и корема ( може въпросът ми да е малко глупав, но все пак не разбирам почти нищо от спорт и тренировки ). Искам главно да стегна коремчето и талията, ако знаете нещо по - ефективно - кажете. :)

Споко, мускули за 2 дни, 2 седмици или 2 месеца няма да направиш 8)