PDA

View Full Version : Леко объркана



dobeto
01-30-2011, 19:27
Здравейте!
Пише една нормална тийнейджърка на 14 години. Никога не съм имала големи проблеми. Училището е супер.. приятелите са страхотни.. родители не ми създават проблеми.. Но дойде денят, в който си харесах едно момче.. познат на една приятелка.. Излязохме ние, още едно момиче и... той! Прекарахме добре.. изиграхме няколко игри на билярд и дойде време да си ходим. Приятелката ми дойде да спи в нас.. от дам набарах скайпа му. Започнахме да си пишем.. опознахме се.., забавлявахме се и се базикахме..
Така от ден на ден си пишем всеки ден.. и продължаваме до днес.. само че започнах да го харесвам повече.. и повече.. Случи се така.., че пак ходихме на билярд и всички си заминаха.. останахме двамата.. изпрати ме до спирката., говорихме и започнахме да се закачаме.. Застанахме в такава поза.. само за целувка.. искам мънинко да го целуна признавам.. Попитах го „ще ме целуваш ли?”.. а той с усмивка и ми отговори „искаш ли”.. а аз веднага „не.. не..” след това се качих на тролея си и се прибрах.. мхм хубав момент.. не сме се виждали от извесно време., но не усещам липсата му.. пишем си всяка вечер.. Напоследък шегите станаха доста лични.. може би „примамливи предложения”.. кани ме на гости.. да играем билярд.. но се случи така., че трябваше да откажа.. Имаше в днес волейболен мач.. ходеше ми се., но му казах „ сигурно няма да дойда.. тролейте ми са на час.. ще бъде студено..”, а той просто отговори „ок” след това спряхме да си пишем писах му лека отговори просто така и това беше., Вечерта просто стоях и мислех каква смотанячка съм.. как можах да му кажа това след като ми се ходеше толкова много.. а и знам, че и неговите автобуси са на час.. сякаш че той нямаше да чака.. стоях до 5 сутринта и мислех., пуснах си филм уж да забравя малко, а после преди да заспя му гледах отново снимките.. Днес не сме си писали цял ден.. мислех да му се извиня.. но в скайп е на отпочиваш.,. което не е нормално за него.. защото винаги е на линия.. може би го няма.. но ми е супер гадно.. и аз нзз защо.. така че въпросът ми е.. дали да му кажа, че го харесвам или да почакам да видя дали съм сигурна в чувствата си..? И ако имате някакви съвети.. моля кажете ги.. Благодаря за вниманието...

bibi7352
01-30-2011, 23:09
Според мен след като си му отказала да излезете, момчето сие помислило, че не искаш нищо повече от приятелство. Стояла си до 5 сутринта.. е че какво повече има да мислиш? Пиши му, предложи му ти този път да се видите, за да разбере, че не си безразлична. Пък когато излезете, сама ще разбереш кога е дошъл моментът да му признаеш. :)

Reconecta
01-30-2011, 23:21
Мммм...определено това,че си стояла до 5 сутринта....значи,че имаш някакви чувства към него със сигурност...А така като си го отрязала...той наистина си е помислил,че не искаш да сте повече от приятели...ии може би се притеснява да ти пише...да те покани някаде или каквото и да е за да не му откажеш пак...секнала си му мерака...Това го казвам защото съм момче и знам,че мене като ме секнат така....иии ми става супер гадно...ии сега ти си наред да му покажеш,че имаш някакви чувства към него...иначе той едва ли ще ти признае...защото сега се притеснява от твоята реакция...мисли си,че пак ще го отблъснеш и,че той ще е наранен...!!
Кажи му какво чустваш...! Така е най-добре ;) :)

djipsito
01-30-2011, 23:48
^ Няма кво да допълня, освен да не чакаш много време, за да не стане твърде късно..

JDeel
01-31-2011, 00:52
така че въпросът ми е.. дали да му кажа, че го харесвам или да почакам да видя дали съм сигурна в чувствата си..? И ако имате някакви съвети.. моля кажете ги.. Благодаря за вниманието...
Някой някога беше казал това - когато нещата вървят добре, не променяй нищо.
Аз не съм привърженик на любовните признания, особено пък ако е все още рано. Възползвай се от момента... търсете се, играйте си, закачайте се. И когато дойде следващия удобен момент за целувка, можеш да приемеш. Също като на филм :)

И Reconecta е прав за секването. Ако отново има предложение към теб - не му отказвай

RaisedOnRock
01-31-2011, 05:44
Грешката е в теб.Като имаш чувства към него(а ти определено имаш) защо си го отрязала?Защо?
Но както и да е,той си е помислил,че не искаш да си с него,и ти сега се чувстваш виновна.
Според мен го потърси,пишете си в скайп,говорете си по телефона,покани го да излезете някъде и така...

illusion1993
01-31-2011, 10:47
Огромна грешка е като застанете в такава поза че всякаш ще се целунете да последва въпроса ще ме целунеш ли. Просто се отдаваш на момента и не мислиш за нищо друго. Както казаха преди мен момчето сигурно се притеснява за твоята реакция. По добре е ти да кажеш че имаш някакви чувства към него без да увърташ.

bibencee18
01-31-2011, 19:58
А така.. Имах почти същия проблем и дори писах тук преди два дни. Също бях контрирала моето момче така както ти ( ГРЕШКА!! ) не го прави почеве, за да не го загубиш. Признай му. А това, че си му отказала един вид среща и когато те е попитал дали искаш да те целуне си му казала не, го е притеснило. Поправи си грешката, както аз направих. Обадих му се, казах, че искам да се видим и да се разберем. Излязохме и всичко е ОК сега.

Давам ти съвет като наскоро патила да направиш същото, но това си е въпрос на личен избор. Излезте, разходете се, прегърни го, целуни го, кажи му за чувствата ти и ще видиш, че всичко ще се промени.

Успех мацко и разкажи после :-) :-) :-)

elenka3
01-31-2011, 22:18
от срамм файда няма...

Daydreamer3
01-31-2011, 22:21
Обади му се, извини му се и излезте двамата само.Всичко ще се нареди. :)

dobeto
02-01-2011, 18:29
Мхмм.., благодаря за съветите.! ИзВиних му се направих го..не беше трудно след като знаех, че трябва да го направя.Каза, че няма нищо и всичко е Ок.! За сега не сме се виждали поради причината, че беше леко болен. Грипа го беше хванал, но се оправи.. Тази вечер си писахме в скайп., но за кратко.. баща му има рожден ден ще празнуват. Да видим как ще се развият нещатата, защото сега съм малко заета покрай училище, олимпияди и т.н.. но сигурно скоро време ще се видим най-вероятно.Да видим как ще продължим с писането и ще почнем ли пак със закачките.. Надявам се всичко да си е като преди и да не направя същата грешка.. ще се постарая.. ако има някакви по - нови новини или нещо интересно,, напредък с това докъде съм стигнала с признаването.. ще кажа :) :) :grin: :P :P