PDA

View Full Version : Проблем със сърце и алкохол ?!



Source
01-30-2011, 20:12
Здравейте,имам проблем със сърцето,така да го кажем от нова година насам.Появява ми се зверското сърцебиене от време на време,истръпване на крайници и почти до припадък,виене на свят и т.н. Това се получи от нова година насам 3 пъти,много прекалявах с алкохола,недоспиване и нерви.Консултирах се с доктор,чу ми сърцето,направи ми кардиограма,кръвното ми мери,пулс и т.н. и всичко точно.Направих си пауза 10 дни без никакъв алкохол и се чуствах перфектно........НО снощи пих 2 уискита и 3 бири и на днес пак получих същите признаци .... Възможно ли е,организмът ми,вече да има непонусимост към алкохол или някак си така да го наречем!?Не бях пил 10 дни и накрая пих това количество за цял ден,като цяло нищо не е,не е много ... но пак получих сърцебиене и ми стана лошо в главата.

Моля дайте някакво мнение .... на 21 години съм,с добро телосложение.Пия от 5 години,НО от 1 година много прекалявах,възможно ли е организмът да ми се е сринал от към тема алкохол ?!

darkPaladin
01-30-2011, 23:08
много добре знаеш че и да не пиеш редовно алкохола не е полезен

а ти си редовен което е още по-лошо

не си малък но си глупав като постъпваш така явно имаш някакви проблеми защото спомена нерви повярвай ми някаква течност няма да ги реши напротив ще ти създаде още

и да възможно е и още как препоръчвам ти веднага да прекратиш с този начин на живот

ThisIsMe
01-31-2011, 08:14
Не му понася на твоят организъм да се наливаш,не осъзнаваш ли?Сам казваш,че за тези 10 дни си се чувствал перфектно.Ами ако искаш да си добре спирай алкохола или не прекалявай с него!Живей така,че да се чувстваш добре!Толкова ли е трудно да се лишиш от един порок заради собственото си здраве?Или гъзарията е на първо място??? :?