PDA

View Full Version : проблем ли е това...



FreShHhH
01-30-2011, 20:12
В моята компания сме 4 моми4ета и 3 мом4ета обаче аз една от приятелките ми и един от приятелите ми имаме прекалено много самочувствие дали това нервира другите?

ThisIsMe
01-30-2011, 20:26
Изглеждат толкова смешно хората със самочувствие без покритие.И много вероятно е да ги изнервя.И аз да съм ви в компанията и да се перча непрекъснато,ти да няма да дойдеш да ми се усмихваш??? :?
И тъпото е,че осъзнавате явно, че сте със самочувствие,а продължавате.
Може би го правите умишлено,за да ги изнервите или го правите ,за да изпъквате пред останалите,понеже не можете да се докажете в друга сфера ,се опитвате сами да се изтъкнете.Тъпо,но такива изводи си правя,за съжаление.

FreShHhH
01-30-2011, 20:47
е к-во предлагаш да нямаме никакво самочувствие ли ?

Chemical
01-30-2011, 21:08
защо пишеш, като не си доволна от отговора. :)
има два варианта:
1) спирате да се събирате с тях.
2) намирате начин да си намалите малко самучувствието.
Уви, още не са измислили начин за второто,
така че.. :lol:

xWandereRx
01-30-2011, 21:22
не знам дали точно твоите приятели ги дразни, обаче по принцип си дразни доста и аз имам една такава приятелка и на моменти ми иде да я замеря с нещо тежко :D

Chacho
01-30-2011, 21:25
Да си със самочувствие не е лошо, но да си с голямо его е. Имайте си увереността в себе си, тя помага да постигате целите си. Но можещият човек няма нужда да се хвали какъв е и що е. Действия, не думи!

FreShHhH
01-30-2011, 21:29
не знам дали точно твоите приятели ги дразни, обаче по принцип си дразни доста и аз имам една такава приятелка и на моменти ми иде да я замеря с нещо тежко :D

ок ще се пазя от летящи предмети :D :D

ThisIsMe
01-31-2011, 08:21
е к-во предлагаш да нямаме никакво самочувствие ли ?

НЕ!
Предлагам да ''слезете на Земята'' и да се държите нормално,като нормални хора,с нормално его!

Eliii
01-31-2011, 08:35
И с покритие, и без покритие да е, огромното самочувствие дразни, особено когато бива демонстрирано постоянно. На теб ще ти бъде ли приятно постоянно да ти навират в лицето колко прекрасен е някой.


Действия, не думи!

kalpazanka
01-31-2011, 09:16
Една тема стига.