PDA

View Full Version : Кажете ми Моля !



vakanciqta
01-30-2011, 20:22
Здравейте,тази година съм 8 клас и съм в ноBо училище.Преди началото, всички от 8мите класове се бяхме намерили и си писахме в общ чат.
Извън този чат аз си писах с едно от момчетата от другия клас. Реших че много ме кефи и му казах че е готин и той ми отвърна :''Не колкото теб'' .. И така дойде 15 септември още щом влязох в даскало аз го търсих но така и не го намерих и така 1 месец ...Но едно междучасие взаимно се видяхме и не спряхме да се гледаме .. Но така и не се запознахме.. Един ден аз влязох в стаята им за да питам нещо госпожата и излязох.. Вечерта една моя фр ми каза че той постоянно ме е гледал и че не е престанал да ме гледа докато не съм излязла ..
Преди седмица-две аз бях прегарнала една моя фр,и той мина на разстояние много близко до мен сигурно е било в милиметри и ме гледаше сякаш всеки момент ще ме награби и ме гледаше в продължение на нз колко време, но някав зад него му каза да се качва ..
Въпросът ми е :
1) Как по нормален начин да се запозная с него ?
2) Дали ме харесва ?
3) Какви съвети ще ми дадете ?
Мерси преджарително !

TheBeliever
01-30-2011, 20:25
Е нали сте се "намерили" в скайп и сте си писали. Не се ли запознахте?

vakanciqta
01-30-2011, 20:29
на живо не

bzzzgirl
01-30-2011, 20:32
еми пиши му по скайп дай някое междучасие да се поразходим,щом вече ти е казал че те харесва начи няма да му е проблем.а и недей много много да тълкуваш погледи щото момчетата не са чак толкова изобретателни в мятането на погледи за различни случаи :D :D или продължи да му пишеш по скайп накарай го той първи да поиска да опознае и на живо
късмет :)

TheBeliever
01-30-2011, 20:34
И не му знаеш името? Не можеш да му кажеш "Иванчо, що не пишеш вече бе, да не ме забрави?" или нещо подобно? Щом вече сте имали контакт и сте си общували не виждам къде е проблема?

vakanciqta
01-30-2011, 20:40
Да знам му името и много повече но от тогава не сме си писали .. и за това ми е трудно

GLaDOS
01-30-2011, 20:47
Даааа знам ,трудно е ,нови хора ,нова обстановка ,но подяволите не прави моята грешка ,нищо че си момиче !!!
Отиваш при него като го видиш и казваш "Какво става ?"
Завръзвате разговор и готово не е нужно да се "запознавате " щом вече сте се запознали.
Успех !

П.П Дадоха ти идея да кажеш "Какво става ,да не ме забрави ...? " :)
А също и "Помниш ли ме ?" ...

vakanciqta
01-30-2011, 20:58
Боя се че той не знае коя съм ,а и с него се говори трудно знам защото накарах едно момиче да говори с него и той се държа сякаш де да знам като някав надут а същност е пич (поне по скайп беше такъв)а и не знам как ще реагира ако ида и го питам кво стаа защото мога да заприличам ддз .. на ненормална ли нз .. моля за отг на въпроситееее !

RaisedOnRock
01-31-2011, 06:12
1)За какво пращаш приятелки да говорят с него,бе?Нали ти го харесваш.И НЯМА да изглеждаш като ненормална,ако отидеш да го заговориш. :-D
2)Ти дори не си говорила с него,пък питаш дали те харесва.
3)Пишете си по скайп,покани го да излезете,или го заговори в даскало.Това не е ненормално. :lol:

righteous
01-31-2011, 07:01
на живо не

Е ?
Отиваш при него и казваш "[Име] какво става ? Какъв час имате".
Почваш незадълбочен две-три минутен разговор , ако иска може да се прибирате заедно , така ще свикнеш да говориш с него и няма да се притесняваш толкова.