PDA

View Full Version : доста голяма дупка на презерватива



eska
01-30-2011, 20:54
така признавам си,че не съм наясно с всичко свързано със секса и затова учтиво искам помощ от незаяждащити се и неподиграващи ми се...та снощи на 29 правих секс с приятеля ми,по едно време той усети че презерватива се е скъсал,спряхме и сложихме нов,тъй като доста трудно си смятам овулацията последно ми дойде на 06.01.2011г. каква е вероятноста да съм бременна,знам че звучи банално, но наистина се притеснявам и ако може някой по простичко да ми обесни за смятането на овулацията, благодаря предварително...просто искам да чуя някой трезвомислещ ,защото аз сега не съм

AlokiNn
01-30-2011, 21:06
34%

gandalfepi4
01-30-2011, 21:07
искам да чуя някой трезвомислещ ,защото аз сега не съм

като не си

ни са иби



иначе сигурно си наред. той скоро ли е щял да свърши?

LabilnaPsihika
01-30-2011, 21:10
искам да чуя някой трезвомислещ ,защото аз сега не съм

като не си

ни са иби



иначе сигурно си наред. той скоро ли е щял да свърши?

И след 2 минути и след 2 часа да свърши, той отделя малко количество сперма, в което макар че малко пак има сперматозоиди и има шансове за забременяване и от това.

Смятам, че нещата ще са ОК. ;)

kiki1991
01-30-2011, 21:11
ако ти е редовен цикълът,и ако ти е траещ 28 дни,овулацията ти е била на 20(6+14=20)Това означава че не си бременна!

eska
01-30-2011, 21:17
не нямаше да свършва скоро...благодаря ти kiki1991 дано да си права

kiki1991
01-30-2011, 21:18
не нямаше да свършва скоро...благодаря ти kiki1991 дано да си права

ами права съм ако както казах имаш редовен цикъл и е 28 дни:)))но все пак другия месец ако имаш закаснение си всеми тест за всеки случай,но мисля че няма да имаш проблеми щом не е свършил в тебе:)

sexita
01-31-2011, 09:27
Овулацията настъпва 14 дни преди края на цикъла, тоест преди да ти дойде. Та този календарен метод е приложим само при редовен цикъл.
Но принципно не би трябвало да се притесняваш, щом е нямало еякулация, шансът за забременяване е мноооого малък, почти нищожен.
Не се притеснявай :)

kalpazanka
01-31-2011, 09:30
ако ти е редовен цикълът,и ако ти е траещ 28 дни,овулацията ти е била на 20(6+14=20)Това означава че не си бременна!
Простотия неземна!
28-14=14. Овулацията е на 14тия ден!!!

eska, кажи колко ти е МЦ.

emotionss
01-31-2011, 10:06
ако ти е редовен цикълът,и ако ти е траещ 28 дни,овулацията ти е била на 20(6+14=20)Това означава че не си бременна!
Простотия неземна!
28-14=14. Овулацията е на 14тия ден!!!

eska, кажи колко ти е МЦ.

Ти нещо май не схващаш.Не виждаш ли,че е дала дата на последния си цикъл :x - 06.01.2011,а кики и казва кога точно и е денят ,когато е била в овулация.Винаги говориш самоуверено,а тази самоувереност понякога изглежда смешна.С цел да се правиш на компетентна ,отговорна и сериозна,се превръщаш в смешна.И то не е така само в тая тема,ама карай.
И да ,на 20,21 и 22 си била в овулация,което означава,че щом половият акт е бил на 29,не си бременна.Не е свършвал в теб ,нали???
Значи нищо ти няма.И за многознайковците да,запозната съм,че има минимален шанс от предеякулационната течност,но хората са ползвали кондом,дори и да се е скъсал,ако е нямало свършване,всичко е наред.Пък и щом не си в овулация,няма зряла айцеклетка,няма от къде да дойде това бебе.

kalpazanka
01-31-2011, 10:17
^Месечен цикъл- времето от пърния ден на последната редовна менструация до първия ден на следващата такава.

Какво мога да направя, като знам само една гола дата- 06.01.2011, а не знам дали МЦ й е 21/22/23/24/25/26/27/28/29/30/31/32/33/34 или 35 дни. Как, по дяволите, да й сметна овулация?

ThisIsMe
01-31-2011, 10:18
така признавам си,че не съм наясно с всичко свързано със секса

Хубаво,че си признаваш,ама защо не се пообразова малко ,преди да започнеш да го правиш.Представи си ,че си бременна!Ето колко много може да ти струва тази необразованост.Ако не е свършвал в теб,съществува малък шанс да си бременна,но си зависи и от самият организъм,както и от това дали си била в овулация.За възможност давам 5%.Вече са ти обяснили как да си сметнеш овулацията.Мисля,че не си бременна,но от тук нататък внимавай в ''опасните'' дни и прочети важните теми по-горе,които ще ти помогнат да се запознаеш с всичко свързано със секса.

emotionss
01-31-2011, 10:23
^Месечен цикъл- времето от пърния ден на последната редовна менструация до първия ден на следващата такава.

Какво мога да направя, като знам само една гола дата- 06.01.2011, а не знам дали МЦ й е 21/22/23/24/25/26/27/28/29/30/31/32/33/34 или 35 дни. Как, по дяволите, да й сметна овулация?

Така е ,но знаеш че по принцип МЦ на жената е 28 дни.Затова кики го е изчислила така.Как си позволяваш тогава да обиждаш?
След ,като авторката не е дала информация за МЦ,ние приемаме ,че тя е 28 дни.Като иска точна информация,нека сама да даде нужното.''Каквото повикало,такова се обадило''Това,че си модератор,не ти дава право да обиждаш потребител,даже напротив!

kalpazanka
01-31-2011, 10:25
Кики го е изчислила грешно. sexita е обяснила защо.

emotionss
01-31-2011, 10:35
Кики го е изчислила грешно. sexita е обяснила защо.

Въпреки това не си в правото си да обиждаш ,когото и да е.Уж модератор,а нарушаваш правилата.Какво е това нещо?
Ако потребител обиди,отнася бан,а то излиза ,че модераторите надминават и потребителите.Тук сте,за да коригирате грешките и да сте от полза,а не да се правите на важни ,използвайки обидни изрази.

''Простотия неземна!
28-14=14. Овулацията е на 14тия ден!!!''

Ами ти като си толкова умна,иди си работи по професията,какво си седнала да се занимаваш с необразовани ,прости тийнейджъри!

kalpazanka
01-31-2011, 10:38
^За хоби чувал ли си?

Коментирах написаното, че е простотия.

emotionss
01-31-2011, 10:49
^За хоби чувал ли си?

Коментирах написаното, че е простотия.

Да,чувала съм за хоби,а то е за през свободното време.Явно на теб свободното време ти е в повече и затова нямаш време за работа.А това написаното ,дето казваш че е простотия,не е ли написано от човек?Следователно човекът е прост.Хайде няма нужда да се заблуждаваме.Дано в бъдеще екипът на teenproblem да е по-учтив и по-добре подбран!

kalpazanka
01-31-2011, 10:55
Колко ми е свободното време и как го разпределям най-малкото не е твоя работа.

А това написаното ,дето казваш че е простотия,не е ли написано от човек?Следователно човекът е прост.
Това вече си е лично твое твърдение. Аз не съдя за човека по 1 негов пост.

Екипът е достатъчно добре подбран. Може би гроздето е кисело, знам ли... :-o

Titanic_baby
01-31-2011, 11:06
Колко ми е свободното време и как го разпределям най-малкото не е твоя работа.

А това написаното ,дето казваш че е простотия,не е ли написано от човек?Следователно човекът е прост.
Това вече си е лично твое твърдение. Аз не съдя за човека по 1 негов пост.

Екипът е достатъчно добре подбран. Може би гроздето е кисело, знам ли... :-o

Ако гроздето беше сладко,нямаше да има нужда от вас.

thefreak
01-31-2011, 11:08
^За хоби чувал ли си?

Коментирах написаното, че е простотия.

Да,чувала съм за хоби,а то е за през свободното време.Явно на теб свободното време ти е в повече и затова нямаш време за работа.А това написаното ,дето казваш че е простотия,не е ли написано от човек?Следователно човекът е прост.Хайде няма нужда да се заблуждаваме.Дано в бъдеще екипът на teenproblem да е по-учтив и по-добре подбран!
Представи си го така:

Работиш на будка за вестници, идват хора и те питат:
- Продавате ли кафе? знам че е малко вероятно да продавате, а и аз пих кафе тази сутрин и всъщност не ми се пие кафе изобщо, обаче все пак исках да питам, защото се притеснявам, че на работа няма да намеря кафе, и ако може не искам да ми се подигравате, защото съм недоспала.
- Ами, не не продаваме кафе, само вестници, по-принцип кафе може да намерите на улица Ескапел, някаде между номер 1 до към 28-ия. Само бъдете сигурна червения свтофар да е спрял като отивате за кафе.

След няколко часа се повтаря това, след няколко часа пак.
Така няколко дена, седмици.. месеци..
Слагаш надписи -> "Как да намерим кафе, има ли кафе на тази улица?"

Хората продължават да питат обаче..
Слагаш по директни надписи и табели придружени с илюстрации:
http://sacramentoscoop.com/wp-content/uploads/2010/09/no-coffee.jpg
Нямаме кафе на нашата улица, доказателство за това са присъствието на вестници и липсата на кафе машина.

Хората обаче все пак си питат за кафе, поне 3-4 пъти на ден.
Слагаш възможно най директни надписи и обяснения защо няма кафе във будката:
"НЯМАМЕ КАФЕ", "ПРОДАВАМ САМО ВЕСТНИЦИ, КАФЕ НЯМА, НЯМА И ДА ИМА, НЯМАМ КАФЕВАРКА!"

Хората игнорират и тях.
Слагаш стрелки със предупредително-заплашителни надписи:
"КАФЕТО НАТАМ, ТУКА ВЕСТНИЦИ!!!!"

И хората все пак питат защо аджеба не продаваш ти кафе, и откъде да си купят? Докато най-накрая се пречупваш и първоначалния разговор започва да изглежда ето така:
- Продавате ли кафе? знам че е малко вероятно да продавате, а и аз пих кафе тази сутрин и всъщност не ми се пие кафе изобщо, обаче все пак исках да питам, защото се притеснявам, че на работа няма да намеря кафе, и ако може не искам да ми се подигравате, защото съм недоспала.
- АВЕ ЕЙ шматко загубена, не виждаш ли кво пише? В-Е-С-Т-Н-И-Ц-И, български знаеш ли? Кафето е в ляво, там с големия надпис дето пише КАФЕНЕ, и като не ти се пие кафе какво си купуваш? Вземи една карта прочети къде са кафенетата в тоя шибан град, образовай се малко и ще стане работата.

kiki1991
01-31-2011, 13:14
ако ти е редовен цикълът,и ако ти е траещ 28 дни,овулацията ти е била на 20(6+14=20)Това означава че не си бременна!
Простотия неземна!
28-14=14. Овулацията е на 14тия ден!!!

eska, кажи колко ти е МЦ.

Ти нещо май не схващаш.Не виждаш ли,че е дала дата на последния си цикъл :x - 06.01.2011,а кики и казва кога точно и е денят ,когато е била в овулация.Винаги говориш самоуверено,а тази самоувереност понякога изглежда смешна.С цел да се правиш на компетентна ,отговорна и сериозна,се превръщаш в смешна.И то не е така само в тая тема,ама карай.
И да ,на 20,21 и 22 си била в овулация,което означава,че щом половият акт е бил на 29,не си бременна.Не е свършвал в теб ,нали???
Значи нищо ти няма.И за многознайковците да,запозната съм,че има минимален шанс от предеякулационната течност,но хората са ползвали кондом,дори и да се е скъсал,ако е нямало свършване,всичко е наред.Пък и щом не си в овулация,няма зряла айцеклетка,няма от къде да дойде това бебе.

калпазанка кoе не ми е вярно в смятането,казах и при 28 дни и ако и е РЕДОВЕН цикълат такова е изчиследнието!!!Кое е грешното или не правилното,даже и казах по лесно как се смята.Къв е проблема,ти видя ли изопщо кво съм и писала!?

kalpazanka
01-31-2011, 16:01
Няма как да знаеш колко й е месечния цикъл, респективно няма как да й изчислиш точно овулацията. Няма гаранция, че овулацията й е минала! Затова преди да се изчислява, се осведомяваш за продължителността му и евентуално за промяна в базалната температура.

kiki1991
01-31-2011, 16:24
Няма как да знаеш колко й е месечния цикъл, респективно няма как да й изчислиш точно овулацията. Няма гаранция, че овулацията й е минала! Затова преди да се изчислява, се осведомяваш за продължителността му и евентуално за промяна в базалната температура.

Иненно аз и казах как се смята защото каза че не може да си го смята сама,й и казах че ако и е 28 и е редовен се получава толкова.И ти не знаеш колко и е,но гледам че си и го сметнала така: ,,28-14=14. Овулацията е на 14тия ден!!!,,
Това което съм и написала го пише навсякаде,аз няма да й напиша нещо в което не съм сигурна.