PDA

View Full Version : Как да постъпя - съвети моля



YourLoveIsMyDrug
01-30-2011, 22:11
Здравейте, ето го и моя проблем: от по-малко от седмица ходя с едно момче с което се познаваме от месец-два и то по скайп и др. Той е с 3 год. по-голям, симпатичен ми е, но мисля че не го харесвам 100%. Но на скоро разбрах че харесвам един приятел който от давна ме харесва, набори сме и не е чак толкова красив но с него има далеч повече работи за който да си говорим, и е много по заинтересуван от мен и е по мил.
Не знам какво да правя, защото осещам че съм доста гадна към приятеля, но пък не ми се къса с гаджето толкова рано :( :(
Дайте съвети плс :)

n3zabrawiimaa
01-30-2011, 22:24
Разбери какво искаш.. Както се казва "послушай сърцето си" МНОГО МНОГО е тъпо да бъдеш с някой когото не обичаш, само това ти казвам.. Сега ги разиграваш, но после ще ти се върне.. Според мен по-добре бъди с този, с когото имате повече общи теми и т.н

elenka3
01-30-2011, 22:35
зависи .. ако имаш шанс тръгни с приятеля си .. но внимавай да не загубиш и дваматта

blackdreamxX
01-31-2011, 18:09
Разбери какво искаш.. Както се казва "послушай сърцето си" МНОГО МНОГО е тъпо да бъдеш с някой когото не обичаш, само това ти казвам.. Сега ги разиграваш, но после ще ти се върне.. Според мен по-добре бъди с този, с когото имате повече общи теми и т.н

+1 :)

rand0m
01-31-2011, 18:43
Не си заслужава да ходиш с първия

britzy
01-31-2011, 18:47
Пишеш ужасно,момиче!!! :shock: :shock: :shock:
ПТ-спри курвенските номера,кажи на гаджето си ,че харесваш друг -може да кажеш ,че си лесбийка и той ти е помогнал да го осъзнаеш :D

fluffyunicorn
01-31-2011, 18:48
Мисля,че трябва да бъдеш с приятеля ти,с който имаш по-общи теми.Все пак няма защо да си с човек,с който едва-едва намирате какво да кажете.Но все пак зависи и от това,кой харесваш повече.Ти избираш^^ :)

YourLoveIsMyDrug
02-01-2011, 18:13
Пишеш ужасно,момиче!!! :shock: :shock: :shock:
ПТ-спри курвенските номера,кажи на гаджето си ,че харесваш друг -може да кажеш ,че си лесбийка и той ти е помогнал да го осъзнаеш :D

Ъъъ... не искам да прозвочи грубо но ти си единственната която не ми помогна със своя "съвет" а и как пиша не е твоя работа все пак... :wink:
И така наречените от теб "курвенските номера" са една случайност или съвпадение че съм збъркала с любовта... :( Пък и не мисля да лъжа момчето с глупости като че съм лесбийка. :x

YourLoveIsMyDrug
02-01-2011, 18:16
Много благодаря на всички който се опитахте да помогнете :-)
Взех решение: Ще си кажа всичко а гаджето и ще си изясня чуствата на приятеля, надявам се всичко да мине добре.. :) :)