PDA

View Full Version : едно въпросче



smalld3v1l
01-31-2011, 02:22
Исках да ви питам ако някои знае да ми каже какви рискове крие ако си пробия устната сам .. какво усложнения могат да се получат ?

TheTiger
01-31-2011, 06:16
Свидят ти се 5 лева ли ?
Ами от тетанус до спин ...

TheMaggie
01-31-2011, 09:01
Една гнусна гадна инфекциика най-вероятно ще си лепнеш, а ако си късметлия може да се наложи и да ти изрежат устната. И както каза предния - болести от А до Я.

kalpazanka
01-31-2011, 09:04
Ако не му свиди да си купи абокат от аптеката, ХИВ няма да го гепи.

Може да си докараш инфекция от обитателите на собствената ти уста.

BrainDamage
01-31-2011, 09:18
Няа смисъл да експериментираш с тва. За да не съжаляваш отивай в студио, което внимателно подбереш предварително. Аз като си пробивах веждата се набутах при някф некадърник. Месец и нещо изкара що годе добре, и после гной, кръв.. Абе кофти гледка. Там тъкмо ще ти обяснят как да си грижиш за пиърса след пробиването, щото и тогава шанса от инфекция е голям. 8-) Ако не ти се дават кинти - откажи се.

smalld3v1l
01-31-2011, 15:09
първо абокада ми струва 2,20 и е вкъщи просто искам да знам какво толкова може да ми стане, ако го направя

jghgh
01-31-2011, 15:22
Това с гнусните инфекции поне на мен ми се струва преувеличено, щом ти е стерилен абоката. Има друго обаче - мен като ме пробиваха ме жабуреха с нещо, предполагам, антибактериално (сандрин напр.), а от външната страна почистиха с някакъв лек спиртен разтвор. И ти трябва да направиш това, после да си напръскаш джуката с лидокаин и дупчиш. Не мисля че сам ще го направиш както трябва, но ти си знаеш.

Поддръжката на пиърс на устната е лесна - сандрин след всяко ядене, никакво пушене и алкохол и мининум два пъти дневно промиваш отвън с кислородна вода (не спирт) в продължение на две-три седмици. Кръв и лимфа сигурно ще има в началото.

Аз не бих се пробила сама, много вероятно е да стане криво.

yakuza_
01-31-2011, 15:50
Зарежи дупченето и си купи часовник :D

assd
01-31-2011, 16:34
ми ко да стане, най много да ти падне лицето

Pliok0019
01-31-2011, 22:31
Щом смееш - дупчи си.

Почисти си пръстите със спирт, както и мястото, което ще дупчиш отвън.

След това около седмица преди и след всяко ядене жабутиш разтвор със сандрин.
Аз използвах и кислородна вода по 2-3пъти на ден, но не знам дали е задължително.