PDA

View Full Version : Мм объркана :( ...



LittleConfused
01-31-2011, 11:47
Ам.. не мислех,че ще пиша тук,но ето случи се.Просто ми е интересно как изглежда отстрани :)
Та ще се опитам да съм кратка.На 16 съм(ако има значение),запознах се с едно момче от моето даскало(на 17 е).Харесвах го от много време,но не събирах смелост да се запознаем..докато не стана така,че той изяви желание.Както и да е,минаха няколко месеца през които се сближихме адски много,но аз все още съм си влюбена в него.Има си приятелка,затова гледах да не разбира за чувствата ми,мислех че ще ме намрази,защото се опитвам да ги разделя или нещо такова.Та той все пак разбра..но след като му казах се сближихме още повече,стана ми едва ли не като брат.Вчера излезнахме само 2мата да се разходим..постоянно ме гукаше,даже и за ръка ме хвана.Всеки ден ми пише,обръщението ни е "сладур".Знам че много държи на мен,както и аз на него.Предполагам,че за него съм само много добра приятелка,обаче аз продължавам да изпитвам силни чувства към него(и той го знае).Незнам..опитах да го забравя,да сме само приятели,но не става. :o

poncho
01-31-2011, 11:50
Ами..възможно е и той да има някакви чувства.Като сте заедно как се държи? Как реагира като му призна за чувствата?

LittleConfused
01-31-2011, 11:54
Точно затова съм объркана.В училище постоянно ме търси къде съм и ме гушка,изпраща ме до спирката.Сега ваканцията се виждахме доста често,защото казваше,че му липсвам...
А когато му казах отговорът му беше: Обичам те няма как да те намразя (понеже му казах,че не съм му казала за да не ме намрази) :?

dimitar_ak
01-31-2011, 11:58
Май иска теб.

SladkotoPoly
01-31-2011, 12:13
това е страхотно... Искренно ви завиждам 8-) Щом се държи така прави си изводите ;) Айде обичайте се

LittleConfused
01-31-2011, 12:36
Е обичайте се ..ама си има приятелка :(

poncho
01-31-2011, 14:08
Така както се държи с теб,едва ли изпитва само приятелски чувства.. :wink:

Sheily
01-31-2011, 14:28
Щом е обвързан не е редно да се месиш в отношенията им, за да е с приятелката си значи сигурно я обича и има защо да е с нея, а към теб или изпитва само пирятелски чувства, или си му нещо като резервен вариант, ако евентуално се скара или раздели с нея. Не знам какво да те посъветвам, защото явно с тебе сме различни в това отношение. Аз съм на принципа - не се занимавай с обвързани момчета, и да, харесвала съм си обвързано момче, но не съм му казвала и показвала интереса ми към него, просто защото така съм сметнала за редно. :)

rtpghhfcz
01-31-2011, 14:34
или си му нещо като резервен вариант, ако евентуално се скара или раздели с нея.

много точно казано

LittleConfused
01-31-2011, 15:54
Нито съм се намесвала във връзката им,нито се опитвам да ги разделя или нещо такова. :) А относно чувствата..той горе долу разбра сам,нормално е да вижда че имам по-голям интерес към него.Незнам... ще чакам да видя какво ще стане,но не искам да си разваляме приятелството,нито пък ще мога да го забравя. :-o

poncho
01-31-2011, 18:30
Май иска теб.

Manenkoto
01-31-2011, 20:10
И аз съм на мнение че иска да е с теб...

sasha_90
01-31-2011, 21:28
Така както се държи с теб,едва ли изпитва само приятелски чувства.. :wink:
Да и аз мисля така.Но има едно "но".Защо е още с приятелката си?Авторке,да не би да харесва и двете ви?

djipsito
01-31-2011, 21:49
Защо не го попиташ как те приема ? Само като приятелка ли... или има нещо друго..

GregoryHouse
01-31-2011, 21:52
Ти си резервният вариант, нали се сещаш...може и да има чувства към теб, но не мислиш ли, че след като знае, че си му в кърпа вързана би зарязал сегашната заради теб? Вземи му постави въпроса има ли някакви чувства той към теб. Ако отговора е да, постави въпроса, да изчезне някой...

Daydreamer3
01-31-2011, 22:30
Ти си резервният вариант, нали се сещаш...може и да има чувства към теб, но не мислиш ли, че след като знае, че си му в кърпа вързана би зарязал сегашната заради теб? Вземи му постави въпроса има ли някакви чувства той към теб. Ако отговора е да, постави въпроса, да изчезне някой...+1 И това може да се има предвид "резервен вариант" или просто някакви си приятелски чувства, които ще разраснат още повече и тогава положението ще се влоши.Говори с него сега,а не после да съжаляваш.

LittleConfused
02-01-2011, 12:45
Да..да..да знам,че трябва да говоря с него,просто не мога.Какво ще отида при него и ще го питам: Абе ти какво изпитваш към мен? :(

RaisedOnRock
02-01-2011, 13:56
Той си има гадже.Оттук следва:
1.Както казаха другите,може да си му резервен вариант.
2.Може да изпитва само приятелски чувства към теб.
3.Може да споделя чувствата ти,но да го е страх да скъса,или да бави поради някаква причина(малко вероятно).
Описанието за него не е подробно,така че ние не можем да разберем какво означаваш за него,това може само ти да го разбереш.

Според мен въпросният е боклук.Има си приятелка,пък казва,че те обича,гушка те и се държите да ръце.Това ми прилича на прекалено лигавене,при положение,че си има гадже,и че сте само приятели.За съжаление,най-вероятно да си вариант 1 или 2.
Такава близост,при положение,че си има гадже,е недопустима.

А дори и да я зареже заради теб и да се гаджосате,сигурно пак ще тръгне да си търси резервен вариант.
:(

А приятелката му как реагира на вашето 'приятелство'?

LittleConfused
02-01-2011, 14:48
...Може да е всякакъв,но не е боклук,женкар или т.н. Дори по този въпрос е малко странен,защото повечето хора от даскалото не ги харесва и просто си ги игнорира.. не е такъв дето се забива с момичетата.
А за приятелката му.. не съм сигурна,че знае защото не я познавам пък и той не ми е говорил за нея..

MiMcHeToOo
02-01-2011, 17:57
...Може да е всякакъв,но не е боклук,женкар или т.н. Дори по този въпрос е малко странен,защото повечето хора от даскалото не ги харесва и просто си ги игнорира.. не е такъв дето се забива с момичетата.
А за приятелката му.. не съм сигурна,че знае защото не я познавам пък и той не ми е говорил за нея..

В такъв случай сигурни ли сме, че има приятелка изобщо? 8-)

LittleConfused
02-01-2011, 18:04
8-) ..ами малко тъпо ще прозвучи,но от фейсбук-а разбрах.А за нея ми е споменавал един единствен път,още когато се запознахме.Нещо беше ядосан и го попитах какво му е и отговорът му беше: Жена ми ме издразни...

MaLkaTa_LaDy
02-01-2011, 18:32
Хвани си и ти някое гадже, пък да се осъзнае той, че не си му в кърпа вързана.
И аз съм на мнение, че не испитва само приятелски чувства към теб.

RaisedOnRock
02-02-2011, 09:52
Хвани си и ти някое гадже, пък да се осъзнае той, че не си му в кърпа вързана.
И аз съм на мнение, че не иЗпитва само приятелски чувства към теб.

Да си хване гадже само за да му покаже,че не му е в кърпа вързана?
Това е адски тъпо.Ще се оплете още повече,плюс това ще нарани момчето(с което евентуално ще тръгне).
Авторке,има ли някаква развръзка?

justonegirlwithonehope
02-02-2011, 10:05
Според мен чувствата му не са чисто приятелски.Ако искаше да сте просто приятели, щеше да продължи да общува с теб, но би ти дал да разбереш, че отношенията ви имат граница.Но все пак това си е мое мнение.Както и да стоят нещата, той си има приятелка, не бъди резерва.

LittleConfused
02-02-2011, 10:49
Мерси много за отговорите.. :)
За развръзка незнам..,той днеска цял ден ми се цупи понеже вчера имаше 5 часа а аз 7 и е стоял 2 часа в даскалото, за да можем да излезнем някъде след това,но стана така че имах ангажимент,който не мога да отменя и му стана много гадно.Извиних му се ,но НЕ той си е инат.Незнам много странно се държи,се едно съм му жена че да съм длъжна да излизам с него :? :-o[/b]

justonegirlwithonehope
02-02-2011, 10:53
А ти какво предпочиташ, да не ти обръща никакво внимание и да се налага да тичаш след него ли ? Радвай се, че прави такива жестове за теб, а дефакто си има приятелка.Рядко ще намериш момче, което да кибичи 2 часа, за едната разходка.И ако искаш да имаш нещо с него, направи нещо, ако сама не си помогнеш, никой няма да го направи.

LittleConfused
02-02-2011, 11:05
Аз си помагам достатъчно,излизаме почти всеки ден след училище.Просто ще е тъпо да започна да правя нещо повече при положение че е обвързан... :?

RaisedOnRock
02-02-2011, 15:21
Ти написа,че е споменал за гаджето,когато сте се запознавали,демек преди доста време.
Има ли някаква вероятност да са скъсали?

MaLkaTa_LaDy
02-02-2011, 15:27
Не твърдя, че е умно. Егоистично е. Той сега малко ли я наранява...

RaisedOnRock
02-02-2011, 15:36
Не твърдя, че е умно. Егоистично е. Той сега малко ли я наранява...

А как ще се почувства момчето,което ще бъде използвано?Едва ли ще е най-приятното чувство на света.Но хайде,нека бъдем егоисти и не зачитаме чувствата на другите...

LittleConfused
02-02-2011, 16:10
Не.. сигурно още са заедно,ако не бяха най-малкото,щеше да ми сподели.Но вече няма значение,благодаря за отговорите. :)