PDA

View Full Version : Работа за неквалифициран персонал



petrunka
01-31-2011, 14:14
Здравейте,
бих искал да ви попитам каква работа може да си намери ученик завършил 11 клас без никакъв професионален опит за през лятото и на какво заплащане може да разчита? И има ли някакъв шанс да намеря такава работа с плаващо работно време, което да мога да съчетая с училището, защото и двете неща ще са ми важни в предстоящите година и малко.

DeViLMaN
02-01-2011, 15:26
ами в някой по малък град като се постопли почват строежите ... :D и за 20 лева надник си перфектен :) :grin: :-o

NomNomNom
02-05-2011, 13:58
Аз съм в 11ти клас.
Говоря свободно английски език, имам компютърна грамотност, което ми помогна да си намеря работа за зимната ваканция - един месец бях администраторка (имаха нужда, беше натоварено в комплекса по празниците) . 22лв на ден ми беше надницата.
В края на месеца, да се надяваме, започвам да водя CCNA екс. 1 , за целта съм изкарала определен курс обаче. Можеш да разпиташ в някоя локална сиско академия дали ще се навият да те обучат за инструктор.

Иначе, винаги можеш да си намериш нещо като промоутър ( плащат на час, на ден, различно) , статист , да помагаш на стари съседи, да развеждаш кучета.
Сервитьор, барман, продавач . В строителството общак, както ти казаха.
Застрахователен агент дори. Една наборка е била това лято на такава длъжност . Плащат процент за застраховките, които направиш . Но в повечето места ти искат някакво висше, или поне 18. Не знам тя к'де е била.
Бях си намерила в една кръчма - искаха певица , съгласиха се на възрастта ми, но беше в овча купел - много далеч, а и съм в общежитие.
Можеш да пускаш на някакви хомосексуалисти , или дърти/дебели загоряли жени срещу 60-100лв на час. Не се ебавам. Педалите ще ти плащат МНОГО пари. Това е добра идея , стига да си достатъчно смел и разкрепостен.
Отвори джобс.бг и разгледай..
А за лятото можеш да заминеш и за морето, както се казва.
Успех.