PDA

View Full Version : Дали се храня правилно?



lordjimen
01-31-2011, 15:49
Вижте са , аз съм момче на 13 години тежа 50 кила и съм висок около 1,55 и 1,60 м. Та искам да отслабна ... килцата са ми в повечко. Ограничавам се от сладко , колкото е възможно. Ям по 2,3 плода на ден. Тренирам водна топка и от време на време скачам на въже . Дали така ще отслабна или само се заблуждавам? Дайте ми съвети моля !

soshy97
01-31-2011, 17:32
Еми да като ядеш плодове и зеленчуци (но не да си ги натъпчеш в устата на веднъж) ми през определен интервал от време. примерно през 3-4 часа или нещо такова не съм специалист.Спорта също помага ходи и на фитнес... тичай... :) ддз .. Но не само да си на плодове и зеленчуци яж си всичко но по малко. :Д

blackdreamxX
01-31-2011, 17:53
Вижте са , аз съм момче на 13 години тежа 50 кила и съм висок около 1,55 и 1,60 м. Та искам да отслабна ... килцата са ми в повечко. Ограничавам се от сладко , колкото е възможно. Ям по 2,3 плода на ден. Тренирам водна топка и от време на време скачам на въже . Дали така ще отслабна или само се заблуждавам? Дайте ми съвети моля !


Бих ти казала, да си се храниш редовно без ограничения, защото в тези години отслабването е много рисковано :) . Като казвам всичко нямам впредвид чипсове и всякакви такива ГМО-та, а всякаква полезна храна. И повечко движение..

lordjimen
02-01-2011, 05:00
ок благодаря

Kengorooo
02-03-2011, 23:25
да ти кажа тренирай някакав боен спорт и ще стопиш много маз!