PDA

View Full Version : Как да го заговоря?



Paapy
01-31-2011, 15:01
незнам как стигнах до тук ! да кажем ,че харесвам едно момче ама наистина го харесвам но незнам какво да направя в един клас сме той стои точно зад мен Боже незнам какво да направя . :o :-o Той не проявява интерес към никое момиче , просто си стои и не го интересува нищо . Опитвала съм са да му пиша по скай ама като започна да пиша незнам какво да му кажа Затова моляви помогнете ми как да го заговоря :oops: :smt007

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

soshy97
01-31-2011, 16:12
Ами просто го заговори. Пиши му ....
: Охооо К'фо става.... Как си .... Какво правиш започни така .
Сле това си измисли нещо например .. Аз бях в същото положение обаче аз му пишех но той не ми отговаряше и му писах писах,, и накрая се оказа че това не е човека който си мисля че е (буквално) та пиши му измисли си например ... питай го каква музика слуша и като ти каже примерно чалга ...Ти се разрови и потърси някаква актуална песен и му кажи:
ОоО чувал ли си тази.... на еди кой си .... там ти си решаваш след това направи същото но за филм ..,,,ддз i t.n

SmilezZz
01-31-2011, 16:56
Щом сте от един клас - просто го поздрави..Кажи му "Здрасти"..Как си какво правиш и тем подобни..Ако е добър с учебния материал или в определена област,го помоли за помощ..

elenka3
01-31-2011, 16:58
темата се дублира .. !!