PDA

View Full Version : Просто, объркана съм...



sweety2907
01-31-2011, 16:14
Здравейте.. Да уточним от сега на 14 съм.Харесвам едно момче от моя квартал, запознахме се лятото на 2010 година.Изпитвам някакви чувства към него от няма и седмица, но знам, че тук можете да ми помогнете.Не се виждаме поради неблагоприятните условия, но си пишем в скайп с часове. Вече не знам какво да му пиша.. Той е заобиколен от момичета и , когато видя, че някакви момичеподобия са му писали някакви лигавщини по профила и снимките ми става малко кофти.. чувствам се излишна сред тези момичета, но пък той хубаво или грозно е момичето се вре при него.. това ме кара да се чувствам кофти, но пък наистина го харесвам.Ще му кажа, че e така, когато дойде подходящия момент.. Та основно ми трябва помощ как да намеря някаква тема да си пишем, да го подканя да се видим, да му се харесам по някакъв начин...
Благодарности на хората, които отговорят без да ме критикуват, че съм на 14 и ми помогнат :-D

truculent
01-31-2011, 16:57
А чакай още 1 седмица да са оправят услявията за среща и може да видиш в профила му "Обвързан с" .. 1-во той е в кварталът ти... 2-ро и да е от центъра пак може да се видите в някое кафене и 3-то мисля, че те страх.. Така, че действай и се срещнете

katericArofl
01-31-2011, 17:43
добре бе, виждаш, че е „женкар„ и се вреш там дет не ти е работа. търси друг..

nezabelejimata96
01-31-2011, 19:07
Според мен не трябва да чакаш времето да се оправи, защото може да стане и по-зле. Ако все отлагаш по някакви причини накрая нищо няма да направиш и съвсем няма да има за какво да си пишете. Действай веднага. Питай го дали иска да отидете на кафе или просто да излезете заедно защото отдавна не сте се виждали. Ще си приказвате, ще се смеете, шегувате... Следващия път може пък той да ти предложи да излезете пак. Само по скайп мисля че няма да те хареса така, както може да те хареса ако излизате заедно! :)

saskou
01-31-2011, 19:30
добре бе, виждаш, че е „женкар„ и се вреш там дет не ти е работа. търси друг..
Хубаво прецени преди да започваш връзкааааа!

Manenkoto
01-31-2011, 20:01
дамм "женкар".... не е нужно да му се харесваш важното е да те хараса такава каквато си него ли напави си намери друг... този не е за теб