PDA

View Full Version : Дилема



Rezolt
01-31-2011, 18:56
Здравейте сладури, чудех се къде точно да поустна този така да се каже въпрос...така де ето реших тук, та ето и самата ми дилема:
Харесвам една девойка наистина много, което ми се случва за пръв път, така де аз не вярвам в любовта на възраст под 18 но не е това идеята. Въпросното момиче обаче има приятел, споделяла ми е, че не се разбират но аз не желая да се намесвам по какъвто и да е начин.
Същтинския въпрос обаче е, че бях поканен от друго момиче в апартамента й....ясно ми е, че това момиче изпитва някакви чувства към мен, най вече сексуални, ясно ми е, че и ще се стигне до секс ако посетя въпросната. НО....същевременно нямайки никакви отношения освен "приятелски" с девойка номер 1 ;d...все си мисля, че няма да е редно тъй като към второто момиче не изпитвам нищо...та въпроса ми е как да постъпя, да отида и да прасна номер 2 или да действам по номер 1 :(...

Не желая коментари от сорта на : "Пич ходи еби оная дрее ти за другата така или иначе"....Да може и да сте прави но....но ;х мисля, че някакси не е редно един вид да използвам номер 2 х;х;

TheBeliever
01-31-2011, 19:14
Ако второто момиче е наясно, че единственото, което ще получи от теб е секс, тогава няма да е използване. Ако обаче тя има някакви надежди за повече от секс за една вечер, тогава откажи. Няма смисъл да я залъгваш.
А за момичето, което харесваш... Нали не искаш да се бъркаш в отношенията й с гаджето? Тогава как смяташ да "действаш"?

Rezolt
01-31-2011, 19:20
Мхм....точно това е, че смятам, че ако се стигне до секс тя ще поиска повече....а това повече аз не искам да й давам.
А иначе за "действането" не знам, може би...чакане? Както казах "първата" не се разбира със сегашния си приятел избщо но не знам просто искам да видя на мое място как биха постъпили хората посещаваши сайта.

GreenFairy
01-31-2011, 19:25
Според мен ти въобще нямаш дилема! Мисля, че си решил да чакаш момичето да се раздели с приятеля си и да дойде при теб. Мога само да ти пожелая успех :)

gandalfepi4
01-31-2011, 19:25
кажи й че си твърде готин за нея 8)

пък и другата ще ти има повече вяра и уважение ако разбере

vasko9933
01-31-2011, 19:35
Според мен ти въобще нямаш дилема! Мисля, че си решил да чакаш момичето да се раздели с приятеля си и да дойде при теб. Мога само да ти пожелая успех :)

+1 8) 8)

Dimchobg
01-31-2011, 19:43
Еми човек кво да ти кажа не искам да се случи че сме ти казали нещо ама едно мое фр имаше такъв проблем реши да изчама и стана туй че аз ти казвам ма крайното решение е твое човек после напиши кво е станало ние сме тук да ти помогнем с квот можем :)

ThisIsMe
01-31-2011, 19:52
Ами ти си си отговорил сам.Според мен няма нужда да нараняваш другото момиче,при условие че не изпитваш нищо към нея.Нека нещата останат така,вместо да станат по-зле.

KarLoVeca
01-31-2011, 20:37
Според мен почакаи седмица две и ако още са заедно отиди и и кажи какво испитваш ... Или направо още сега :-o