PDA

View Full Version : Аеробика



chewy
01-31-2011, 19:35
Здравейте.
От 2 седмици и половина започнах да правя аеробни упражнения - slim and sleek. Резултатите идват след 4.
Усещам как бедрата са ми се стегнали и когато хвана с ръце излишното - то е по-малко.
Преди да започна обаче, тежах 60 килограма, а сега съм 63/4....
И имам чувството, че започвам да ям повече след като правя аеробиката...

Какво ще ме посъветвате?
Дали наистина има ефект от нея?Да спра ли?Да продължа ли?
А ако опитам да огранича яденето?
Какво да ям?

sweetsunshine
01-31-2011, 19:46
Когато правиш мускули теглото ти се повишава. Това не значи, че си напълняла, защото нормално е обиколката да намалява (защото се стяга), но да натежаваш, защото мускулите не са въздух... :) не се притеснявай.
относно храненето е нормално, тъй като когато физически се натоварваш повече- организмът се нуждае от повече храна. :)

GreenGidyy
02-01-2011, 08:42
И моят случай е такъв.Сега тежа малко повече от преди,а пък дрехите са ми с 2 размера по-малко.Mускулите тежат много повече от мазнините.

chewy
02-02-2011, 07:32
И моят случай е такъв.Сега тежа малко повече от преди,а пък дрехите са ми с 2 размера по-малко.Mускулите тежат много повече от мазнините.

Ако правиш аеробика. заено с нея спазваш ли диета?
Защото аз не... и дали има някакъв проблем .. вече я правя от 3 седмици, а ефекта е доста малък..

sweetsunshine
02-02-2011, 08:01
нормално е за 3 седмици ефекта да е малък... хората тренират с години за перфектното тяло, няма как за 3 седмици да имаш адски голям напредък, а и като се има в предвид, че аеробиката не е толкова натоварваща като други спортове... :)
а и щом не спазваш хранителен режим (всъщност не разбрах хранителен режим ли не спазваш или просто не ограничаваш количеството на храната (защото диетата е това... ограничение на количеството храна)) е нормално да има бавен напредък. Ако имаш мазнинки пък дори и да правиш мускули те няма да си личат толкова много :)

Felicityy
02-03-2011, 07:29
^ всъщност "диета" не е ограниченото количество храна, а режима на който си :)