PDA

View Full Version : Влюбен..в..най добрата си приятелка...



LamBaDa
01-31-2011, 20:21
Здравейте,реших да споделя тук..едва ли ще направи положението ми по добро но..От много време съм влюбен към най добрата си приятелка..тя си има приятел които я ревнува от мен понеже тя също има симпатий към мен..но не разбирам какво прави с него..а и тя ми дава поводи гушка ми се целува ме по връта..и от 2 години съм влюбен в нея..стига ми само да я гледам щастлива и усмихната дори и да не е с мен..но от много време търся начин как да и призная чувствата си понеже,ме е страх че може да я загубя като приятелка и нещата никога нямаше да бъдат същите..някакви съвети?!.....

lubomirky
01-31-2011, 20:26
питай я дали тя няма същите чувства и защо ги прави тези неща, след като си има приятел. ако не ти отвърне, не се бъркай повече, да не изядеш боя.

dunce
01-31-2011, 20:27
Моя съвет е да си намериш момче най-добър приятел, за да нямаш такива проблеми ;) А с момичета да постъпваш по друг начин, по такъв че да те харесват не само като приятел, а и като гадже.

LamBaDa
01-31-2011, 20:36
имах предвит,че тя ме има за най добър приятел,и се усеща че изпитва нещо към мен..

ForzaFelipe
01-31-2011, 21:09
Мн гадно...Еми говори с нея,но не и с приятеля й ! :-D

LamBaDa
01-31-2011, 21:56
Приятеля и нищо не може да направи..мн е сдухан а и аз съм 1.94 см ии малко трудно някой да ми каже нещо..;д но ще говоря с нея.щом трябва

Eclipsercho
01-31-2011, 23:49
Приятел с момиче не ставай, освен ако не си гей.

Колкото по-бързо го запомниш това, толкова по-малко ще страдаш.

MaLkaTa_LaDy
02-01-2011, 08:53
От къде знаеш, че тя изпитва нещо към теб? Тя знае ли за твоите чувства?

Eclipsercho
02-01-2011, 09:46
От къде знаеш, че тя изпитва нещо към теб? Тя знае ли за твоите чувства?

Ако тя знаеше (следователно й беше казал), пича нямаше да я пуска тая тема, сеш' ли се?

It's hard to think.. :oops:

FromAutumToAshes
02-01-2011, 10:17
Приятел с момиче не ставай, освен ако не си гей.

Колкото по-бързо го запомниш това, толкова по-малко ще страдаш.


Тука не съм съгласен :? Ама никак... За пореден път ли да ви обяснявам, че всичко е до човека и неговия характер. Има момичета/момчета в които се влюбваме, други намираме само за приятели.. Това е нещо нормално. Кофти става само когато имаш силни чувства към някого, а остреща те имат "само за приятел" Аз лично имам приятели както момчета, така и момичета и съм много щастлив от това (: