PDA

View Full Version : Скъп или евтин телефон?



secretstar
02-01-2011, 09:57
Какъв телефон предпочитате да имате? евтин телефон с полифонични мелодии,календар и една единстевна игра,като този - http://ado-marketing.blogspot.com/2011/01/gsm-sgh-c130.html който няма да съжалявате,че сте го счупили или скъп телефон - такъв който,ако го счупете ще получите инфаркт :D

burpp
02-01-2011, 10:11
На мен не ми трябва скъп телефон.
Стига ми да имам възможност да набирам номера и това е.
Защо да се хвърлям с стотачки за допълнителни екстри.
Гледам сега малките деца 10-13 години имат телефони,
който са заплатата само не единият им родител.
Като го затрият какво правим? Всичко на вятъра ...

burpp
02-01-2011, 10:12
И моля ти се, оправи си линковете,
мисля, че достатъчно разтегнаха страницата

:(

Joc
02-01-2011, 11:47
зависи много от това за какво ше го ползваш
htc desire hd или некво vertu и 2та телефона са скъпи, ама втория от към функции е пълна 0

CanisDirus
02-01-2011, 12:21
Телефона трябва да струва поне 6000 марки!

Greennight
02-01-2011, 12:29
Евтин...Нито ми трябват Мп3ки,нито камера-фотоапарат си имам.

Jeuelle
02-01-2011, 13:14
Евтин !!
Миналото лято ми откраднаха телефон за 800лв. , а преди два месеца някъде си счупих следващия , който е на не по-малка цена. Сега съм със Сони Ериксон за 100 и нещо, и ми е добре. Няма кой знае какви опции , но и не ми трябват вече. Както казаха преди мен, мп3 си имам, имам си и камера :).

machoka
02-01-2011, 13:21
Аз съм бедняче и не мога да си позволя скъп телефон :(

yakuza_
02-01-2011, 14:27
Аз например не мога да си представя да имам телефон който не може да отваря excell, word, pdf документи 8-) Страшно много ползвам точно тея неща 8-)

Jeuelle
02-01-2011, 15:29
Аз например не мога да си представя да имам телефон който не може да отваря excell, word, pdf документи 8-) Страшно много ползвам точно тея неща 8-)
Хаха, да - по време на сесия и на мен тия екстри са ми крайно необходими , но пък едно хендсфри ще свърши същата работа ;)

slicky
02-01-2011, 15:51
Аз например не мога да си представя да имам телефон който не може да отваря excell, word, pdf документи 8-) Страшно много ползвам точно тея неща 8-)
Хаха, да - по време на сесия и на мен тия екстри са ми крайно необходими , но пък едно хендсфри ще свърши същата работа ;)
С хендсфъри при момчетата с къси коси е невъзможно да препишеш..докато с телефона 6 се изкарват 8-)

shadow4e
02-01-2011, 16:03
Хич не ми е ясно как става това преписване с хендфрии. Изпитите ви не обхващат ли всички раздели и да не са мотамо по учебника/скрипта. Не ви ли искат и мислене?

Takova
02-01-2011, 16:11
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/11/16/article-1330125-0C148D9C000005DC-892_468x606.jpg



John's Phone
You can't access the internet. And it doesn't have a camera or games you can play.

In fact, this new mobile phone doesn't even let you send text messages.

The designers of 'John's Phone' have created a device that has only one function: it lets you make calls.

Hailed as the world's simplest phone, it is designed to be a tongue-in-cheek 'basic backlash' by targeting users who do not want the flashy features of next-generation models.



Е това сакам си купя 8-)

Joc
02-01-2011, 16:56
^чак пък толкова...

Joc
02-01-2011, 16:58
http://mobiltelefon.ru/i/other/march/28/nokia_3310.jpg
най мафиотския телефон евър

Takova
02-01-2011, 17:10
С мелодия "фенки, фенки" на композитор 8-) 8-)

Nam3less3
02-03-2011, 05:41
Няма скъпи телефони, всичките са евтини. Скъпите се наричат смартфони/джобни компютри/PDA.

Jeuelle
02-03-2011, 09:51
Аз например не мога да си представя да имам телефон който не може да отваря excell, word, pdf документи 8-) Страшно много ползвам точно тея неща 8-)
Хаха, да - по време на сесия и на мен тия екстри са ми крайно необходими , но пък едно хендсфри ще свърши същата работа ;)
С хендсфъри при момчетата с къси коси е невъзможно да препишеш..докато с телефона 6 се изкарват 8-)

Не това хендсфри , което ти си мислиш :)
http://c1958862.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/53_25_53255_2_644x461.jpg

Jeuelle
02-03-2011, 09:53
Хич не ми е ясно как става това преписване с хендфрии. Изпитите ви не обхващат ли всички раздели и да не са мотамо по учебника/скрипта. Не ви ли искат и мислене?
Някои преподаватели си искат всичко да е буква по буква от учебниците. Плюс това, като има конспект, знаеш къде да търсиш и какво :)
А за мисленето - айде сега ;)

kalpazanka
02-03-2011, 10:01
По-лесно ми се вижда да седнеш и да си научиш. Дали ще те хванат, дали някой от квесторите няма да се сети да включи синия зъб и да търси активни устройства в залата... :? Не си струва нервите и притесненията. А и удовлетворението, че си свършил нещо със собствени усилия и си показал възможности, не е за изпускане.
Да ме извинявате, но не мисля, че след като си вземете изпита, ще седнете да попълвате пропуските и белите полета. За какво ви е една гола диплома, като не можете да свършите нищо?

Jeuelle
02-03-2011, 10:01
Типично мнение...

ама после защо претенциите не отговаряли на реалността.
Не е така :) Знам накъде биеш , обаче не си напълно прав.
Не знам студент ли си, но всички, които са ще ти кажат, че и да си спукаш гъза от четене, винаги ще се намери въпрос, който да ти прецака работата. Не може (примерно) да имаш конспект от 140 въпроса, който трява да научиш в рамките на 3 дена - не става. И ако се бориш за висок успех, "най-основното" няма да ти стигне до никъде ... Много е субективна цялата история ...
Ииии , като се казва: " ти си учи, ама си ги имай за всеки случай" :)

kalpazanka
02-03-2011, 10:03
Възниква въпроса- защо чакаш последния момент, за да научиш 140 теми?

Jeuelle
02-03-2011, 10:22
Хаха, сега и да тръгна да ви се обяснявам - ефект май няма да има, ама поне малко, че леко ме нападнахте :)
Моята специалност е такава, че сега - 3ти курс, целия семестър нямахме абсолютно никаква теория - всичко бе практика, практика и практика. В края на семестъра , две седмици преди да започне сесията, се дават едни материали, едни чудесии и всеки изисква от теб , ти да проявиш суперменски способности и да ги научиш. При наличието на 8 такива изтрещели преподавателя и манията на половината ти колеги , да свършиш мръсната работа възможно най-скоро и после да си клатиш краката - е, без преписване няма как да стане.
И последно - ние, каквото имахме да учим , го учихме 1-ви и 2-ри курс. Сега, всичките задачи, които ни се дават, са за план-конспекти, реферати, доклади и теория, само за отбий номер :). Сега, всичките знания, които трупаме са от посещения, практики и прочее .. :)

Jeuelle
02-03-2011, 10:46
И вие сте яко практика, но без теоритически знания? Или практикувате неща, които сте учили във втори курс, а после ударно се дават новите теоритически знания, които ще трябва да знаете на изпита?

И каква е тази магическа специалност?

Ударната доза знания се даваше, както ти казах първите две години:). Сега, теорията е като обобщение на практиката - звучи лесно, но това, което трябва да напишеш, посмъртно не може да е с какви да е думи , а точен цитат от учебника на преподавателя ти - един вид да го наизустиш:)
Не твърдя, че е правилно, но такава е схемата. Не съм съгласна и доволна, но ще изкретам.. :) За мен е важно това, че си върша работата добре и знам, че ми се отдава (нескромно, но факт :) ) !

tuzaro
02-03-2011, 11:29
телефона е за да се обадиш на някой или да напишеш смс евентуално, другото си е чиста гъзария майна.

tuzaro
02-03-2011, 11:50
аз даже и имах и карбон арт и сироко едишън... ама минава време и акъла почва да ти идва и не мислиш за такива глупости 8-) Много влияят и хората с които излизаш. Иначе съм виждал как те гледат другите като говориш примерно по 8800 или по 1200, със всичко е така майна.

assd
02-03-2011, 13:33
абе квото и да си говорим друго е айфоня четворката
много гъзарски батка, и само свирки не прави май 8-)
най ме кефи мултитаскинга иначе

Nam3less3
02-03-2011, 14:00
Телефона е за всичко - слушане на музика, гледане на филми, снимане на снимки и клипчета, браузване в нета, скайп, навигация и location services, augmented reality и gps based приложения, ползването на много и различни приложения и игри които могат да се играят само с тъчскрийн+акселерометър и още безброй неща.
Аз моя на последно място го ползвам за разговори, даже мисля да му махна сим картата а контактите в телефона да ги ползвам за фейсбук интеграция.
Заради това - с 10 ръце съм за скъпите телефони, в тях е бъдещето щото в джоба си имаш всякаква функционалност и уникални неща които никой настолен компютър/лаптоп не може да ти предложи.

А най ме дразнят ония които си купуват скъп смартфон(примерно айфон 4) и не го ползват за нищо освен да говорят(последното за което може да се ползва е за да се говори) и само гледат да го оставят на по-видни места на масите в кафетата(има някой не знаят че може над 200 хиляди приложения да му се изтеглят) :-x

CanisDirus
02-03-2011, 14:10
Баси гъзаря!
Сигурно и хуя си ползваш за всичко друго освен секс - трошиш орехи с него, мажеш масло на филия, разграфил си си го и го ползваш за микрометър.

Nam3less3
02-03-2011, 15:06
Баси гъзаря!
Сигурно и хуя си ползваш за всичко друго освен секс - трошиш орехи с него, мажеш масло на филия, разграфил си си го и го ползваш за микрометър.Ами аз съм практичен човек.