PDA

View Full Version : Не мога да свърша..



xxRAWR
02-01-2011, 14:49
Имам следния проблем, приятелката ми бие ръчни и не мога да свърша, чак ми се протрива оная работа, и боли супер много.. а определено ми е яко докато го прави..

gandalfepi4
02-01-2011, 14:55
и?

ние ли искаш да ти бием?


никой не е казал че само бичкии има в една връзка - пецкай я като не ти става така и готово.

ееее

DeViLMaN
02-01-2011, 14:58
еми дай да го отрежем ... вижда се че е дефектен ... сиг е китайски .. :) си купиш др споко :)

xxRAWR
02-01-2011, 14:58
и?

ние ли искаш да ти бием?


никой не е казал че само бичкии има в една връзка - пецкай я като не ти става така и готово.

ееее

докато е неразположена как да стане ?! т,е то може, ама не мерси :)

xxRAWR
02-01-2011, 15:00
еми дай да го отрежем ... вижда се че е дефектен ... сиг е китайски .. :) си купиш др споко :)

ехе почти колкото лисица си хитър :)

аз питам съвсем сериозно,дали има някъф проблем дали трябва нещо за 'смазка' etc.

adidaskataWE
02-01-2011, 15:00
защо пък си мислите,че е задължително да свършвате бе хора ???? Нали ти е кеф,ко ти пука ??

DarkTemplar
02-01-2011, 15:01
Като е неразположена уста няма ли? кАжи й да го полапа малко, ще се оправи. :smt002

xxRAWR
02-01-2011, 15:02
защо пък си мислите,че е задължително да свършвате бе хора ???? Нали ти е кеф,ко ти пука ??

е кеф ми е ,ама като ти се напълнят после топките и не ги изпразниш не е много приятно :)

xxRAWR
02-01-2011, 15:03
Като е неразположена уста няма ли? кАжи й да го полапа малко, ще се оправи. :smt002

ам като и кажа да използва устните и езика си, се засрамва, изчервява се и забива глава във възглавницата.. като не иска няма да я карам на сила :)

gandalfepi4
02-01-2011, 15:08
нещо започва да ми мирише на фейк...

пич, стига тоя цирк - или ти си бий ура сам у вас, или ползвайте лубрикант, или й кажи какво да прави което да ти харесва...

въпреки че мацка дето ми работи по салама не виждам как е възможно да не меоргазмира ама не те знам ти къв си.

DarkTemplar
02-01-2011, 15:09
ам като и кажа да използва устните и езика си, се засрамва, изчервява се и забива глава във възглавницата.. като не иска няма да я карам на сила :)
обясни й, че в леглото с гаджето няма срамни неща. сигурно й се иска, но не е правила и я е страх да не обърка нещо. пробвайте - и на 2мата ще ви хареса (а и винаги можеш да й върнеш жеста, когато не е неразположена).

xxRAWR
02-01-2011, 15:12
нещо започва да ми мирише на фейк...

пич, стига тоя цирк - или ти си бий ура сам у вас, или ползвайте лубрикант, или й кажи какво да прави което да ти харесва...

въпреки че мацка дето ми работи по салама не виждам как е възможно да не меоргазмира ама не те знам ти къв си.

е кво ,не че нещо ама я уважавам, и няма да й кажа ай лапай го целия шот не можеш да ми набиеш чекия кът хората..

вие сте бахти дебилите, то човек да не поиска съвет ,i,

DeViLMaN
02-01-2011, 15:12
еми дай да го отрежем ... вижда се че е дефектен ... сиг е китайски .. :) си купиш др споко :)

ехе почти колкото лисица си хитър :)

аз питам съвсем сериозно,дали има някъф проблем дали трябва нещо за 'смазка' etc.
аве брат мисли си кфо ще я правиш когато не е неразположена ... и си готов голямо чудене .... :razz:

xxRAWR
02-01-2011, 15:14
еми дай да го отрежем ... вижда се че е дефектен ... сиг е китайски .. :) си купиш др споко :)

ехе почти колкото лисица си хитър :)

аз питам съвсем сериозно,дали има някъф проблем дали трябва нещо за 'смазка' etc.
аве брат мисли си кфо ще я правиш когато не е неразположена ... и си готов голямо чудене .... :razz:

пробвах.. кво ли не опитах да си мисля, но не става, момента в който ми стане яко баш преди да свърша и да се 1 имам тапа на оная си работа и всичко се връща и аре пак наново.. ;/

gandalfepi4
02-01-2011, 15:37
^ И в този въпросен момент не можеш ли да се хванеш и сам да се довършиш?
Или и кажи да спре да се държи като дете и вместо да се смее и да търси възглавница да ти каже защо не иска, или да слага един тампон и да ти дава в дупето..

БУАХАХАХАХАХАХАХААААА!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

доживях това да го чуя от момиче, вече мога да умра спокоен :grin:




ей, автора, я ни светни на колко сте вие

DREAM95
02-01-2011, 16:31
Имам следния проблем, приятелката ми бие ръчни и не мога да свърша, чак ми се протрива оная работа, и боли супер много.. а определено ми е яко докато го прави..
Братле кво се правиш на луд бе ,взел си виагра,и правиш смях тука...
:lol: шегаджий :razz:

xxRAWR
02-01-2011, 16:37
^ И в този въпросен момент не можеш ли да се хванеш и сам да се довършиш?
Или и кажи да спре да се държи като дете и вместо да се смее и да търси възглавница да ти каже защо не иска, или да слага един тампон и да ти дава в дупето..

БУАХАХАХАХАХАХАХААААА!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

доживях това да го чуя от момиче, вече мога да умра спокоен :grin:




ей, автора, я ни светни на колко сте вие


на по 19, с достатъчно опит съм поне аз :) , и за 1ви път ми се случва с момиче точно по тоя начин да не мога да свърша ;)

xxRAWR
02-01-2011, 16:38
Имам следния проблем, приятелката ми бие ръчни и не мога да свърша, чак ми се протрива оная работа, и боли супер много.. а определено ми е яко докато го прави..
Братле кво се правиш на луд бе ,взел си виагра,и правиш смях тука...
:lol: шегаджий :razz:

дам, разкри ме.. и предварително си шибнах 2-3 бързи за да ме държи повече, да се покажа колко мн мога да държа нали ? аман от идиоти :)

DREAM95
02-01-2011, 16:40
Имам следния проблем, приятелката ми бие ръчни и не мога да свърша, чак ми се протрива оная работа, и боли супер много.. а определено ми е яко докато го прави..
Братле кво се правиш на луд бе ,взел си виагра,и правиш смях тука...
:lol: шегаджий :razz:

аман от идиоти :)Като теб нали?