PDA

View Full Version : Нека кажем...



qwertydi
02-01-2011, 16:15
Здравейте, незнам точно за кой форум е тази тема, но реших да я публикувам на мястото за чуствата, за комуникацията, за личноста. Предлагам всеки да напише нещата, които винаги го дразнят в хората попринцип... нямам предвид в любовта или нещо такова, говоря попринцип дори и в някой човек с който се запознаваме има неща които много ни дразнят.. Затова предлагам всеки да напише. Аз примерно не обичам някой да говори нон-стоп за себе си... много ми е дразнещо. Надявам се темата да получи успех и никой да не приема нещо лично.

w0sh
02-01-2011, 17:30
Не харесвам хора, които се дразнят на някакви черти, въпреки че те самите са пълни лекета.

ivcheto0o
02-01-2011, 17:36
самочувствие без покритие и липса на възпитание

YourBlueEyes
02-01-2011, 20:31
не може всички да са перфектни,но ..дразни ме лигавенето,огромното самочувствие и подмазването. В себе си не харесвам,че понякога откачам... не се държа както трябва пред определени хора и казвам някои тъпи неща..

Manenkoto
02-01-2011, 20:36
ами ако кажа че не ме дразнят хората ще излъжа... мога да кажа само че докато не опозная даден човек немога да определя какво ме дразни в него... според мен хората със "самочувствие без покритие" както пишете според мен не винаги са толкова надути колкото изглеждат.. или пък да имат надменен поглед пък в същото време да са страхотни хора и просто така да излеждат или да сме изградили такова мнение за тях на базата на чужди мнения и коментари на други хора... та може би най-много ме дразни това че всеки си изгражда мнението преди да е опознал човека...

ForzaFelipe
02-01-2011, 22:17
Божее като видя някой да се отваря,а е пълно лайно....

Велик е този човек който не го показва !

bogzfaggot
02-01-2011, 22:35
Показността не ми се нрави.

nightlygirl
02-01-2011, 22:48
Позата,нахалството,монолоз ите със себе си на глас и мн други.

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 07:16
Тези,които само критикуват,а не се вглеждат първо в себе си.
Лесно е да упрекваш,критикуваш и даваш акъл,но защо не се вгледате първо в себе си?
Задавали ли сте си този въпрос?

MaLkaTa_LaDy
02-02-2011, 07:21
Да, позата определено. Голямата публичност на лична информания. Което в прочем си е пак вид поза. И ме дразнят хора, които смятат, че трябва постоянно да доказват кои са пред другите, и го правят.

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 08:16
И ме дразнят хора, които смятат, че трябва постоянно да доказват кои са пред другите, и го правят.
Това го правят,хора недоказали се пред себе си,на първо място.

justonegirlwithonehope
02-02-2011, 10:37
Не ми допадат - лицемерите, двуличните хора, лъжците и хора, който се превземат. Дразнят ме ужасно много.

SmilezZz
02-02-2011, 15:31
- Липса на възпитание
- Прекалено високото самочувствие
- Лицемерите и двуличниците..

dob4y
02-02-2011, 15:51
- тъпи кифли с топирана коса и 3 кила грим
-курви/курвари
-хора със самочувствие до небето
-лигли/лигльовци
-кучки (въпреки че понякога помага,ако си кучка)
-егоисти
:-x :-x :-x :-x

Ssummerjam
02-02-2011, 15:58
Хора, които забелязват сламката в очите на останалите, но не и гредата в своите.