PDA

View Full Version : Топ 5 на универсалните мъжки сексуални фантазии



CristalTear
02-01-2011, 16:20
Мъжките фантазии в леглото са склонни да се променят с времето. Но някои от тях остават универсални и никога не "излизат от мода"

Номер едно в класацията е стриптийзът. Няма мъж, който да не се впечатли, като види приятелката си да се съблича на фона на музика и приглушено осветление.

Често сексуалните фантазии на мъжете са свързани с две жени едновременно. Това не е само мечта на всеки уважаващ се мъж, но и истинска гордост, ако го изживее. Този мъжки блян не бива да плаши нежния пол. Наличието на такава фантазия показва преди всичко, че мъжът е физически напълно здрав.

Поза 69 е сред любимите мъжки илюзии и в списъка се нарежда на трето място. Въпреки че изглежда проста, не всички двойки се осмеляват да опитат от това удоволствие.

Грубият секс е четвъртата мечата в мъжката глава. Понякога всеки иска да бъде слаб и беззащитен. Поне веднъж в живота всеки мъж се надява да бъде завързан към леглото, отбелязват сексолози.

Петото място заемат ролевите игри. Най-исканите роли, в които жените трябва да влязат, са на шеф, медицинска сестра, Лолита или някоя известна актриса. Шефката трябва да бъде груба, сестрата грижлива и внимателна, Лолита е нежна и невинна, а за актрисата оставяме на вашето въображение.

Greennight
02-01-2011, 16:25
На мен фантазии са ми тройки,медицински сестри,учителки,само не съм съгласен,че искам да се чувствам беззащитен и такива глупости,даже ми е фантазия аз да съм грубия :lol:

kremen4eto
02-01-2011, 16:33
^ И мен тази фантазия ме озадачи. Мъжете уж обичат да са груби. Навита съм да изпълня всяка една от споменатите с приятеля ми, но не веднага. Нека оставим някои за по-нататък, за разнообразие. :)

CristalTear
02-01-2011, 16:39
Ами знам ли хора всякакви :-o
Аз иначе ей тъй за разнообразие реших да я пусна тая темичка,че повечето са "Приятелят ми свърши в мен.Сега бремена ли съм?" причие неща от тоя сорт

kremen4eto
02-01-2011, 16:47
И между другото с приятелят ми го правихме без презерватив. Каква е вероятността да съм бременна? :D

Няма лошо, темичката е приятна. Дано да е и вярна :P

CristalTear
02-01-2011, 16:56
Значииии шанса е фифти фифти или си бремена или не си :D :D
А за това доколко е вярна ще изчакаме мъжката част от форума да се изкаже :)

iwancho
02-01-2011, 17:16
Аами да... горе-долу са така :Р

fUcKsMiLe
02-01-2011, 17:31
мдааа.. тва е д/г вярно 8-)

chemist9009
02-01-2011, 17:55
горепосочената фактология се припокрива с някои неща 8) 8)

krissy7
02-04-2011, 14:51
Че какво пък й е толкова на 69 , че да не се осмеляват да я правят ?! :? :-o

Joc
02-04-2011, 15:14
аз па съм скромен и искам на самолет...