PDA

View Full Version : Аз или Аз



Tuncho
02-01-2011, 17:43
Здравейте! Исках да попитам как да си кажа, че трябва да спра да ям... Добре съм с килцата, но както съм тръгнала... :D :shock: Да, и просто нямам воля да спра да ям във важни моменти! Мама адски много ми помага и подкрепя, но понякога си казвам "Майната му..." и се наяждам! Искам да си остана слаба... :) Мерси много...

VaMpiRKaTaaa
02-01-2011, 17:51
Сложи си на хладилника снимка с някоя 200кг баба. :D

Claymore
02-01-2011, 19:38
Сложи си на хладилника снимка с някоя 200кг баба. :D

За предпочитане гола. 8-)

Прибирай часто от месечния си доход за храна някъде и така няма да имаш пари да ядеш. Аз съм сваляла 2 кила така. 8-)

elinkabe
02-01-2011, 19:57
ми спокойно всичко ше се наредии с времето пък засега просто внимавай какво и по колко ядеш :) :)

Tuncho
02-02-2011, 18:03
Мерси, т`ва с бабата го пробвах... :D

rand0m
02-07-2011, 17:03
Хих ама то само с "искам" не става. Трябва да имаш много воля... или просто ходи всеки ден на фитнес 8-)

GirlYyYXD
02-08-2011, 09:08
Без воля-мърдане няма.Вземи прочети книгата Тина и половина,там добре е описано как се отслабва! :razz:

gab4ooo
02-08-2011, 16:18
аз щи кажа един метод може всички да се хилите или нз обаче много хора като искат да отслабнат не го правят с воля а просто заради самата хубост и се разболяват от много различни болести. Начи ако имаш кантар си сложи едно листче на коет пише колко кила искаш да си и всеки ден го гледай и си отдели по 10 минути на ден за да си представяш как си колкото си кила искаш там и тва е . Много действа ама трябва воля и го прави всеки ден по 10 мин отколкото един ден в седмицата по половин час . Ако искате ми се хилете ама тва е най - добрия метод . ВНИМАВАЙ с Диетите щото всеки си вика да да аз си знам ама ...... Дано съм ти помогнала :))

Mitkoni
02-08-2011, 17:04
Отново един куп малоумни мнения.Изглежда, че хората в този форум не приемат проблемите на сериозно или просто не знаят как да помогнат, а като не знаете как да помогнете си трайте ;]

Моят съвет*:
Яж си каквото ти се яде ! НЕДЕЙ да се САМООГРАНИЧАВАШ ! Живеем само един живот, живей го както трябва, яж каквото ти се яде, а ако искаш да запазиш формата си просто спортувай ! Няма как да спортуваш и да качваш излишни килограми.По този начин формата ти даже ще се подобри.Още веднъж НЕ СЕ ЛИШАВАЙ ОТ НИЩО И СПОРТУВАЙ !

gab4ooo
02-08-2011, 17:14
Mitkoni бате аз кво казах да не се подлага на диети и да си живее живота . Ти праилно каза да спортува което го забраих да спомена но моя метод е доказан и е много приемлив кво искаш

Mitkoni
02-08-2011, 20:28
Mitkoni бате аз кво казах да не се подлага на диети и да си живее живота . Ти праилно каза да спортува което го забраих да спомена но моя метод е доказан и е много приемлив кво искаш
Нямах предвид твоето мнение! Впрочем метода наистина работи!Когато истински искаш едно нещо да се случи ти насочваш усилията му към реализирането му и то се случва ! : )

gab4ooo
02-08-2011, 20:46
ok sorry

djigitoriq
02-09-2011, 13:36
Без воля-мърдане няма.Вземи прочети книгата Тина и половина,там добре е описано как се отслабва! :razz:
+1

n3zabrawiimaa
02-09-2011, 13:57
Според мен ТИ!