PDA

View Full Version : Идеи за дневник,облепяне и креативни идеи



OnlyGirl
02-01-2011, 19:02
Желая да облепя дневника си с нещо,или да го направя някак си оригинален ... Взех си го чисто нов,с твърди корици обаче как за бога да го направя...например да направя две дупки на корицата (отгоре и отдолу) И да вържа с някаква панделка и всеки път да я връзвам и отвързвам...или да го облепя с разни глупусти там :lol: Та дайте креативни идеи,вие сте : ))

eLeHaGuLbertt
02-01-2011, 19:12
Ако може да го снимаш ? .. Да го видим, определено ще е по-лесно да ти предложим нещо ..

OnlyGirl
02-01-2011, 19:21
http://tafkov.com/?go=_common&p=photo&type=big&photoId=48 Имам такава изписана с папагала,а сега е с една костенурка...не че картинката има значение де...160 листа е,смятайте колко е дебела.. :)

OnlyGirl
02-01-2011, 21:07
:)

eLeHaGuLbertt
02-02-2011, 10:19
Аз си бях взела един с чисто бели корици и ми се разпадна на втория месец, ама беше станал много хубав. Още му се кефя. Бях си налепила разни стикерчета на Аврил Лавин, 3ДГ, BC13, Linkin Park и подобни.. Бях си нарисувала подобни цветя - http://fc05.deviantart.net/fs28/f/2008/146/8/c/8ceac5d1d1d318fd728162312588e451.jpg ..
А за теб, според мен купи си бели подвързии или цветни, все тая. И си направи нещо подобно.. Дано ти помогнат повече хора.
Или пък в краен случай си остави корицата и се заеми по вътрешната част.. : ]]

SmilezZz
02-02-2011, 14:28
Най-добре е да не правиш нищо на корицата,а най-добре е да се заемеш с вътрешната част..
За идеи не питай,защото аз също имам този проблем и не ми идва нищо наум..Така,че чакам идеите ви ((:

suNnykaty96
02-03-2011, 18:05
Може на корицата примерно със сребрист маркер да си нарисуваш сърчица, цветенса, които да са в тон с костенурката :))
За вътре, залепи копия на любимите си сники, на теб и най - добрите ти приятели, нарисуваж рамки на снимките... ако пишеш по няколко пъти на ден, всеки път пиши колко е часа в момента. Може дори да изрежеш нa предната корица дупка във формата на cърце и на първата страница да залепиш снимка на теб и най - добрата ти приятелка, или на домашния любимец ако искаш ( Ако имаш четирилистна детелинка, също е много хубаво, само преди това трябва да я сложиш зад нещо прозрачно, все пак може да се скъса ). Идеята е да не нещо важно за теб, защото през дупката - сърце ще се вижда снимката, залепена на първата страница, така всеки път като погледнеш дневника си ще я виждаш. На zадната корица, пак със сребрист маркер може да напишеш любими цитати от песни, книги и филми. Надявам са да съм ти помогнала с нещо, ако се сетя още идеи ще пиша.
А, ето - сетих се :Д От дънков плат може да си изрежеш някаква формичка ( изкушавам се пак да кажа сърчице ) и да си я залепиш на някоя от кориците.