PDA

View Full Version : СПЕШНО!!!



getthefuckout
02-02-2011, 00:05
Здравейте ,
извиняявам се за явно ниската ми сексуална култура, но искам да попитам “ Въззможно ли е от тази смазка при възбудата на момчето ,,при отъркване ( без проникване ) на главичката по половите органи на момичето ( което е девствено ) , възможно ли е момичето да забременее , след като даже е нямало проникване ? колко голям е шанса?

при мене такка стоят нещата, и съм панирана супер много ,
мина ми през ума да взема контрацептив , щото все още не са минали 72 часа.. но ме е страх да не стане нещо с тоя контра цептив защото съм девствена .. та ХЕЛП ПЛС

getthefuckout
02-02-2011, 00:35
Не си бременна,лягай да спиш спокойно.

Не я лъжи!Бременна е и вече е в третия - да забрави за аборт!
А ти какво ще кажеш да не пишеш глупости.. Достатъчно е притеснено момичето.


Мерси за подкрепата миминко, и аз се надявам да не е така , и се чудя да взема ли контрацептив .. и може ли да ми навреди :)

DarkTemplar
02-02-2011, 00:36
Нищо ти няма, не вземай нищо и не се филмирай.

getthefuckout
02-02-2011, 00:43
нали казват че има сперматозоиди във тази '' смазка'' ами ако са попаднали в мен .. * знам че се филмирам доста ама не е шега работа.. *

lubomirky
02-02-2011, 01:13
абе я някъде напишете абсолютно всички странични действия на т'ва хапче, че всеки път ми става интересно 8-) някой ? :>

HapkoMaH
02-02-2011, 06:33
както казаха нагоре лягаи си нищо ти няма :)
Поздрави
8)

hondacbr954
02-02-2011, 07:10
Нищо ти няма, но вместо да се самонаказвате така... след като сте стигнали до там, слагаи му презерватива и стискай зъби... не се тормозете излишно... глупаво е само да се търкате...

kiki1991
02-02-2011, 07:11
както казаха нагоре лягаи си нищо ти няма :)
Поздрави
8)

+++

getthefuckout
02-02-2011, 08:35
Да прав/а си да не се мъчим с търкането ама все още ме е страх и така :)

Бях чела някъде че ако тази смазка стигне до влагалището може да се оплоди яйцеклетка и затова съм така панирана, но явно едва ли :)

batko19
02-02-2011, 08:43
Няма как никое сперматозоидче да стигне до яйцеклетката, поради простата причина, че от входа на влагалището до самия яйчник реципрочно яицеклетките има голямо разтояние, няма да му стигнат силичките на бедния спермчо да стигне до там, пък и няма засилката дадена му от изпразването, пък и той не е бил в теб.. приятни сънища и по-малко стресови филми ;)

marin4itu
02-02-2011, 09:19
абе я някъде напишете абсолютно всички странични действия на т'ва хапче, че всеки път ми става интересно 8-) някой ? :>

За теб преписано от листовката:
-Възможно е да се почувствате неразположена за кратко време след приема на таблетката
-Действително може да сте неразположена (повръщане) след приема на таблетката. (Ако сте неразположена (повръщате) в рамките на 3 часа след приемане на таблетката, трябва да използвате още една таблетка.)
-Възможна е промяна във въда на менструацията. При повечето жени настъпва нормална менструация в очакваното време, но при някои може да има закъснение или преждевременно настъпване на менструацията. Възможна е проява на неправилни кръвотечения или зацапване на следващата редовна менструация. В случай, че менструацията ви закъснява с повече от 5 дни или е необичано оскъдна или обилна, обърнете се към Вашия лекар възможно най-скоро.
-Възможно е да се появи напрежение в гърдите, главоболие, тъпа болка в долната част на корема, диария, усещане за замаяност или умора след приемането на таблетката. Тези симптоми трябва да изчезнат до няколко дни.



Иначе и аз мисля, че на момичето й няма нищо.

lubomirky
02-02-2011, 15:39
^благодаря ти :)

Titanic_baby
02-02-2011, 21:23
Абе ти луда ли си бе човек :D
Те секс не са правили,а за аборт мислят...Малееее :D Научете се как се правят деца бе милички!
Нищо ти няма.Сигурно е.Спи спокойно!