PDA

View Full Version : `Пак оплесках нещата !!.



Lady95
02-02-2011, 08:22
да започна отначало,ние сме на по 16 год и двамата. става тази мин събота, ходех с едно момче (Ч) от седмица някъде(и преди съм ходила с него, обачв постояно късахме, по моя, но негова вина все тая, но той мн ревнуваше и тва ме нервеше, за най дребното нещо ми се сърдеше че съм говорила с някое момче, че съм го поглеждала и така нататък) и така всичко си беше наред, бяхме се събрали мн хора ,вс приятели и аз бях се напила много, че нищо да непомня на следващия ден,и после една приятелка ми разказва какво съм прайла, и тогава съм казала на един приятел на гаджето ми че още съм обичала бившото си гадже,колкото и лошо да се държи с мен(била съм се разплакала даже), и по късно вечерта гаджето ми ме е видял да се целувам с този бившия ми. и след това не сме говорили, писах му по фейсбук, "здр,ко пр нещо си" той ми писа за кво ми пишеш след всичко станало, аз го питах е ся кво ще прайм така ли ще си пстане всичко, и той ми писа еми "еми може би нещата ще си останат така защото аз вече те забравих, писа ми там че бил влюбен в някво момиче, искал да бъде с нея нещо от рода, но мисля че го казва проста така за да ме накара да ревнувам или нз да си го върне" казах му също че съжалявам също че изнам че едно съжалявам няма да оправи нещата, казах му че неизпитвам нищо към бившиям била съм пияна и така нататък, но нишо ... и аз сега кво да прая искам да съм с него още, съжалявам за това което съм направила много. нз как да си го върна, знам че той още не ме е забравил и иска да се оправим, но може би е наранен незнам,, нз какво да направя ,,, :( :-o :( :(

illusion1993
02-02-2011, 08:56
Това че си била пияна е най-малкото ти оправдание. Пак си поговори с него и му кажи ако искаш повече няма да те безпокоя но да знаеш че много те обичам и много съжалявам за всичко и т.н. Може би човека наистина да харесва друго момиче. Успех

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 08:57
Доста си тъпа......
След като знаеш,че става така,след като се натряскаш,защо пиеш толко?
Момчето е наранено....остави го, поне да мине известно време...

justonegirlwithonehope
02-02-2011, 10:22
Сама си си виновна.И аз да бях, и аз щях да те зарежа.Едно "извинявай" няма да ти свърши работа в случая, постарай се повече.

Ssummerjam
02-02-2011, 14:23
Пф. Това, че си била пияна не те оправдава, напротив. Точно в такива моменти набираш смелост да направиш нещо, което без алкохол не би. Както казаха и преди мен - само едно извинявай няма да свърши работа. Време ще трябва, за да си върнеш доверието му, което впрочем никога няма да е колкото преди. 8)

RaisedOnRock
02-02-2011, 14:58
Неграмотна си.

Sheily
02-02-2011, 15:11
Много глупава постъпка. Алкохолът не те оправдава в никакъв случай и наистина е много смешна и грозна гледка да видиш момиче пияно, а и не само момиче, но както и да е. Сега ще си носиш последствията от действията си. Не можеш да си го върнеш по никакъв начин, в смисъл, че каквото и да направиш няма да е достатъчно. Всичко зависи от него и ако реши да не ти прости ще е напълно в правото си. :)

gogo4o4o
02-02-2011, 19:15
Аха, целувала си се с друго момче, но твоят те къса само за да те накара да ревнуваш. =D> =D> =D> Вярвай си.

valdesbg
02-02-2011, 19:42
Даже не ми е интересно да се изебавам с когото и да е от двамата... смятай колко трагично зле е положението.

Иначе кво да ти кажа... алкохола може да ти е само извинение, но не и оправдание. Заслужаваш си всичко :)

Lady95
02-02-2011, 20:21
е хубаво де аз знам че съм тъпа така да се каже няма смисъл да ми го казвате, също така че алкохола не ми е оправдание това и само си го знам.., няма смисъл сега да ме нападате, аз колко се чуствам гузна така да се каже стига ми..., просто исках съвет ама явно нещата няма да се оправят и значи искате да ми кажете да се примиря с постъпката и да си сърбам това което съм си надробила.., че нямам право да опитам и нямам право на втори шанс така ли? :(

valdesbg
02-03-2011, 06:23
искате да ми кажете да се примиря с постъпката и да си сърбам това което съм си надробила.., че нямам право да опитам и нямам право на втори шанс така ли?

Точно така :) Не може всеки път да става иначе, само щото имаш хубава усмивка.